Pamatų šiltinimas yra vienas iš svarbiausių namo izoliacijos elementų. Tai proceso dalis, kurioje šilumai neleidžiama išeiti per žemę ir tai padeda išvengti drėgmės bei pelėsio namuose.

Pamatų šiltinimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Tvirti pamatai Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai ir profesionaliai įrengiame pamatus 1-2 aukštų namams. Konsultuojame, sudarome sąmatas. Dirba ilgametę patirtį sukaupę savo darbo srities žinovai. Darbus atliekame greitai, švariai, tvarkingai.
Vilniaus raj.
€ 35.00/m2
uab'akstatos grupe'' Vidutinė rinkos kaina
profesionalu komanda
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
UAB, ŠEBSTA Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame gręžtinius pamatus diametru iki 800 mm ir iki 15 m gylio. Turima įranga puikiai tinka rekonstruojant statinius, sunkiau prieinamose vietose. Atliekami darbai: gręžtiniai pamatai,...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, Per Contra Vidutinė rinkos kaina
Pamatai, kad ir kokios konstrukcijos būtų statomi, kad ir kurioje vietoje ir iš kokių medžiagų – jie visada sudaro 10-15% viso namo kainos. Atliekame polinių-gręžtinių...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IV, Pamatai1 Vidutinė rinkos kaina
DAROME VISU TIPŲ PAMATUS, ATLIEKAME KITUS BETONAVIMO DARBUS. SUTVIRTINAME SENUS SKILUSIUS PAMATUS, APŠILTINAME, ĮRENGIAME MELIORACIJĄ. GRĘŽIAME POLIUS ĮVAIRIŲ DIAMETRŲ GRĄŽTAIS. SKAIČIUOJAME DETALIAS DARBŲ IR MEDŽIAGŲ...
Kauno raj.
€ 1.00/m2
MB, Šilti pamatai Vidutinė rinkos kaina
Apie plokštuminius pamatus esame sukaupę nemažą patirtį, tad atliekame įvairaus sudėtingumo, bei ploto plokštinių pamatų montavimą, betonavimą. Plokštuminiai pamatai, geriausiai tinka, pasyviems šiltiems namams, kadangi...
Kaune
€ 1.00/m2
UAB „Remjasta“ Vidutinė rinkos kaina
Mes įrenginėjame įvairių rūšių pamatus ir atliekame visus su tuo susijusius darbus. Gręžiame gręžinius pamatams įvairiuose gruntuose. Montuojame armatūros karkasus, tinklus, užpilame gręžinius betonu, liejame...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
UAB, Vytosta Vidutinė rinkos kaina
Atliekame visus darbus susijusius su pamatų įrengimu. Statant namą, pamatų rūšis parenkama atsižvelgus į grunto tipą, požeminio vandens lygį, įšalo gylį, ar namas statomas su...
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB, Stogdaila Vidutinė rinkos kaina
Montuojame pamatus iš pamatinių blokų, montuojame perdangines plokštes.
Vilniuje
€ 1.00/m2
IV, Kauno statyba Vidutinė rinkos kaina
Kiekvienas statantis namą, nori jog viskas būtų atliktą tinkamai, ir kokybiškai. Nuo pamatų konstrukcijos, hidroizoliacijos, grunto savybių priklauso ir namo ilgaamžiškumas. Išskiriami šie pamatų tipai:...
Klaipėdoje
€ 1.00/m2

Kodėl svarbu šiltinti pamatus: ekonominiai aspektai


Pamatų šiltinimas yra svarbus ne tik iš komforto ir sveikatos požiūriu, bet ir ekonominiu požiūriu. Šiltinti pamatai padeda sutaupyti energijos ir sumažinti šildymo sąnaudas. 

Šiltai izoliuoti pamatai sukuria apsaugą nuo šilumos nuostolių. Tai reiškia, kad šiluma, kuri paprastai ištrūktų per pamatus į žemę, lieka namo viduje. Šis izoliacijos barjeras sumažina šildymo poreikį, sumažintos šildymo sąnaudos leidžia jums sutaupyti pinigų šildymo sąskaitose.

Didelis energijos suvartojimas yra susijęs su didesne ekologine įtaka. Kuo daugiau energijos sunaudojama šildymui, tuo daugiau išmetama šiltnamio efektą sukeliančių dujų. 

Pamatų šiltinimas taip pat gali padėti išsaugoti pamatų ilgaamžiškumą. Kai pamatai yra šilti ir sausi, sumažėja tikimybė, kad jie užšaltų ar sugestų. 


Pamatų šiltinimo pranašumai: kodėl jis yra svarbus jūsų namui


Pamatų šiltinimas turi daugybę pranašumų, kurie padeda užtikrinti namo komfortą, energijos efektyvumą ir ilgaamžiškumą. Štai keletas pagrindinių pranašumų, dėl kurių pamatų šiltinimas yra svarbus jūsų namui.

Didinamas komfortas. Šilti pamatai prisideda prie bendro namo komforto. Izoliuoti pamatai neleidžia šaltam orui ar drėgmei patekti į namą per grindis. 

Mažinamas drėgmės poveikis. Drėgmės įsiskverbimas į pamatus gali sukelti daug problemų, įskaitant pelėsio atsiradimą ir struktūrinius pažeidimus. Šiltinant pamatus, sumažinamas drėgmės poveikis, nes šiluma izoliuoja pamatų paviršių nuo drėgmės šaltinių. 

Užtikrinamas energetinis efektyvumas. Pamatų šiltinimas yra vienas iš būdų padidinti namo energetinį efektyvumą. Izoliuoti pamatai sumažina šilumos nuostolius per pamatus, tai reiškia, kad mažiau energijos bus sunaudojama šildymui, o tai svarbu tiek išlaidoms, tiek aplinkai.

Apsauga nuo šalčio tiltų. Šalčio tiltai yra vietos namo konstrukcijose, kur šiluma gali lengvai išeiti. Tai gali įvykti per pamatus, sienas ar kitas konstrukcijas. Pamatų šiltinimas padeda sumažinti šalčio tiltų poveikį, užtikrinant efektyvią šilumos izoliaciją. 


Pamatų šiltinimas: kaip tai padeda išvengti drėgmės ir pelėsio namuose


Drėgmės ir pelėsio problema namuose yra  labai nepageidaujama. Pamatų šiltinimas yra vienas iš būdų, kaip išvengti šių problemų ir užtikrinti saugią bei sveiką namo aplinką. Štai kaip pamatų šiltinimas padeda išvengti drėgmės ir pelėsio namuose.

Izoliacija nuo drėgmės šaltinių. Pamatų šiltinimas suteikia papildomą izoliaciją, kuri padeda apsisaugoti nuo drėgmės šaltinių poveikio. 

Drėgmės kondensacijos prevencija. Kondensacija yra reiškinys, kai drėgmė susidaro ant šaltų paviršių. Tai gali įvykti, kai šaltas grindų paviršius susiduria su šiltu oru. Pamatų šiltinimas padeda išvengti drėgmės kondensacijos, nes šiltas izoliacinis sluoksnis sukuria barjerą tarp šalto pamato ir šilto namo viduje esančio oro.

Pelėsio prevencija. Pelėsis yra problema, su kuria susiduria daugelis namų savininkų. Jis gali atsirasti drėgnose ir šaltose srityse, kuriose oro cirkuliacija yra ribota. Pamatų šiltinimas padeda išvengti pelėsio atsiradimo, nes sumažina drėgmės ir šalčio sąlygas, kuriose pelėsis gerai auga. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.