Pamatų hidroizoliavimas yra svarbus statybų etapas, kuris padeda apsaugoti pamatus nuo drėgmės ir vandens pažeidimų.

Pamatų hidroizoliavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Tvirti pamatai Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai ir profesionaliai įrengiame pamatus 1-2 aukštų namams. Konsultuojame, sudarome sąmatas. Dirba ilgametę patirtį sukaupę savo darbo srities žinovai. Darbus atliekame greitai, švariai, tvarkingai.
Vilniaus raj.
€ 35.00/m2
uab'akstatos grupe'' Vidutinė rinkos kaina
profesionalu komanda
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
UAB, ŠEBSTA Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame gręžtinius pamatus diametru iki 800 mm ir iki 15 m gylio. Turima įranga puikiai tinka rekonstruojant statinius, sunkiau prieinamose vietose. Atliekami darbai: gręžtiniai pamatai,...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, Per Contra Vidutinė rinkos kaina
Pamatai, kad ir kokios konstrukcijos būtų statomi, kad ir kurioje vietoje ir iš kokių medžiagų – jie visada sudaro 10-15% viso namo kainos. Atliekame polinių-gręžtinių...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB ''VALVISTA'' Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonės specialistai įrengia įvairaus tipo pamatus. Pamatų konstrukcijos būna labai įvairios: Stulpiniai pamatai; Juostiniai pamatai gali būti surenkamieji arba monolitiniai; Kryžminiai juostiniai pamatai įrengiami...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
MB, Šilti pamatai Vidutinė rinkos kaina
Apie plokštuminius pamatus esame sukaupę nemažą patirtį, tad atliekame įvairaus sudėtingumo, bei ploto plokštinių pamatų montavimą, betonavimą. Plokštuminiai pamatai, geriausiai tinka, pasyviems šiltiems namams, kadangi...
Kaune
€ 1.00/m2
UAB „Remjasta“ Vidutinė rinkos kaina
Mes įrenginėjame įvairių rūšių pamatus ir atliekame visus su tuo susijusius darbus. Gręžiame gręžinius pamatams įvairiuose gruntuose. Montuojame armatūros karkasus, tinklus, užpilame gręžinius betonu, liejame...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
UAB, Vytosta Vidutinė rinkos kaina
Atliekame visus darbus susijusius su pamatų įrengimu. Statant namą, pamatų rūšis parenkama atsižvelgus į grunto tipą, požeminio vandens lygį, įšalo gylį, ar namas statomas su...
Vilniuje
€ 1.00/m2
IV, Kauno statyba Vidutinė rinkos kaina
Kiekvienas statantis namą, nori jog viskas būtų atliktą tinkamai, ir kokybiškai. Nuo pamatų konstrukcijos, hidroizoliacijos, grunto savybių priklauso ir namo ilgaamžiškumas. Išskiriami šie pamatų tipai:...
Klaipėdoje
€ 1.00/m2
UAB “Bružlita” Vidutinė rinkos kaina
Dažniausiai darome polinius gręžtinius pamatus. Tokie pamatai turi didelį privalumą, nes įrengiami tik tam tikslui išgręžtose duobėse ir gruntas aplink pamatą lieka nesuardytas, tai leidžia...
Vilniuje
€ 1.00/m2

Kaip tinkamai hidroizoliuoti pamatus: patarimai ir gudrybės


Pamatų hidroizoliavimas yra svarbus žingsnis kuriant stabilų ir saugų pastatą. Aptarsime patarimus ir gudrybes, kaip tinkamai hidroizoliuoti pamatus, kad pasiektumėte geriausius rezultatus.

Pasirinkite tinkamą hidroizoliacinę medžiagą. Pasirinkus tinkamą hidroizoliacinę medžiagą, galite užtikrinti geresnę apsaugą nuo drėgmės. Skirtingos medžiagos turi skirtingas savybes ir pritaikomumą skirtingoms sąlygoms. Norint pasirinkti tinkamą hidroizoliacinę medžiagą svarbu atsižvelgti į vietos sąlygas ir pastato poreikius. 

Paruoškite paviršių. Prieš hidroizoliacinės medžiagos užpilimą, būtina tinkamai paruošti pamatų paviršių. Tai apima valymą nuo dulkių, purvo ir kitų nešvarumų bei lyginimą, jei reikia. Švarus ir lygus paviršius užtikrins gerą hidroizoliacinės medžiagos prigludimą ir padidins jos veiksmingumą.

Montuokite hidroizoliacinę medžiagą teisingai. Hidroizoliacinės medžiagos teisingas montavimas yra svarbus veiksnys, lemiantis pamatų apsaugą. Sekite gamintojo nurodymus ir atidžiai laikykitės instrukcijų. 

Sumontuokite pakankamą sluoksnio storį. Hidroizoliacinės medžiagos sluoksnio storis taip pat turi įtakos jos veiksmingumui. Pasirinkite pakankamai storą sluoksnį, kuris užtikrins patikimą hidroizoliaciją. 

Tikrinkite hidroizoliacijos vientisumą. Po hidroizoliacinės medžiagos montavimo svarbu patikrinti jos vientisumą. Atidžiai tikrinkite, ar nėra plyšių, įtrūkimų ar kitų pažeidimų hidroizoliacinėje dangosje. 

Atlikite testus ir patikrinkite rezultatus. Norėdami įsitikinti, kad hidroizoliacija buvo sumontuota tinkamai, galite atlikti vandens testus. 


Pamatų hidroizoliavimo metodai: pranašumai ir trūkumai


Pamatų hidroizoliavimo metodų pasirinkimas gali turėti įtakos pamatų ilgaamžiškumui ir pastato saugumui. Populiariausi pamatų hidroizoliavimo metodai, jų pranašumus ir trūkumus.

Bituminė hidroizoliacija -vienas iš tradicinių ir plačiai naudojamų pamatų hidroizoliavimo metodų. Ji pasižymi geru atsparumu drėgmei ir chemikalams bei ilgaamžiškumu. 

Polimerinė hidroizoliacija - modernesnis ir efektyvesnis hidroizoliavimo metodas. Šis metodas naudoja polimerines medžiagas, kurios turi geresnes savybes ir ilgesnį tarnavimo laiką nei bituminė hidroizoliacija. 

Skystoji hidroizoliacija. Skystoji hidroizoliacija yra inovatyvus metodas, kuriame naudojamos specialios hidroizoliacinės dangos, paverčiamos skysta forma. Šios dangos lengvai prasiskverbia į paviršiaus mikrospragas ir sudaro vientisą apsaugos sluoksnį. Skystoji hidroizoliacija gali būti taikoma įvairiems paviršiams, turi geras drėgmės atsparumo savybes ir užtikrina ilgalaikį efektyvumą. Tačiau šis metodas gali būti brangesnis ir reikalauja specifinės medžiagos naudojimo.


Hidroizoliavimo klaidos, kurių galima išvengti pamatų statymo procese


Pamatų hidroizoliavimo procese gali būti padarytos klaidos, kurios gali lemti hidroizoliacijos efektyvumo sumažėjimą arba netinkamą apsaugą nuo drėgmės..

Neteisingas paviršiaus paruošimas. Tai gali lemti hidroizoliacinės medžiagos prastą prigludimą ir sumažinti jos veiksmingumą. Prieš taikant hidroizoliacinę medžiagą, būtina atidžiai paruošti paviršių, nuvalant nešvarumus ir užtikrinant lygumą.

Netinkamas hidroizoliacinės medžiagos pasirinkimas - netinkama medžiaga gali neturėti reikiamo atsparumo drėgmei arba nesiderinti su konkrečiomis sąlygomis. Svarbu atidžiai pasirinkti medžiagą, atsižvelgiant į vietos klimatą ir pamatų savybes.

Nepakankamas hidroizoliacinės medžiagos sluoksnio storis. Nepakankamai storas hidroizoliacinės medžiagos sluoksnis gali neleisti efektyviai apsaugoti pamatų nuo drėgmės. Pasirinkite tinkamą sluoksnio storį, atsižvelgdami į gamintojo rekomendacijas.

Netinkamas hidroizoliacinės medžiagos taikymas gali susidaryti spragos, plyšiai arba nevienodas dangos paskirstymą. Būtina atidžiai laikytis gamintojo nurodymų ir tinkamai pritaikyti medžiagą, kad užtikrintumėte vientisą hidroizoliaciją.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.