Pamatų betonavimas ir montavimas yra svarbūs statybos procesai, užtikrinantys tvirtą ir patvarų pastato pagrindą.

Pamatų betonavimas, montavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Tvirti pamatai Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai ir profesionaliai įrengiame pamatus 1-2 aukštų namams. Konsultuojame, sudarome sąmatas. Dirba ilgametę patirtį sukaupę savo darbo srities žinovai. Darbus atliekame greitai, švariai, tvarkingai.
Vilniaus raj.
€ 35.00/m2
uab'akstatos grupe'' Vidutinė rinkos kaina
profesionalu komanda
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
UAB, SEVITERA Vidutinė rinkos kaina
Gręžtiniai pamatai yra greitai montuojami bei pasižymi žema medžiagų bei darbų kaina. Vieni iš tvirčiausių pamatų - poliniai. Į žemę iki 10-12 metrų gylio yra...
Šiaulių raj.
€ 1.00/m2
UAB„ŠILTAS BŪSTAS" Vidutinė rinkos kaina
Mes projektuojame ir montuojame patikimus Legalett pamatus. Legalett vardas tiesiogiai siejamas su plokštinių pamatų pristatymu ir populiarinimu Lietuvoje nuo 2006 metų. Tai kokybiški pamatai, kuriuos...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, ŠEBSTA Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame gręžtinius pamatus diametru iki 800 mm ir iki 15 m gylio. Turima įranga puikiai tinka rekonstruojant statinius, sunkiau prieinamose vietose. Atliekami darbai: gręžtiniai pamatai,...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, Per Contra Vidutinė rinkos kaina
Pamatai, kad ir kokios konstrukcijos būtų statomi, kad ir kurioje vietoje ir iš kokių medžiagų – jie visada sudaro 10-15% viso namo kainos. Atliekame polinių-gręžtinių...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Pagrindinė veiklos sritis: gręžtinių-polinių pamatų įrengimas individualiems gyvenamiesiems namams ir kitiems pastatams. Atliekami statybos darbai: * pastato ašių nužymėjimas; * polių gręžimas; * polių ir...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 1.00/m2
UAB ''VALVISTA'' Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonės specialistai įrengia įvairaus tipo pamatus. Pamatų konstrukcijos būna labai įvairios: Stulpiniai pamatai; Juostiniai pamatai gali būti surenkamieji arba monolitiniai; Kryžminiai juostiniai pamatai įrengiami...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IV, Pamatai1 Vidutinė rinkos kaina
DAROME VISU TIPŲ PAMATUS, ATLIEKAME KITUS BETONAVIMO DARBUS. SUTVIRTINAME SENUS SKILUSIUS PAMATUS, APŠILTINAME, ĮRENGIAME MELIORACIJĄ. GRĘŽIAME POLIUS ĮVAIRIŲ DIAMETRŲ GRĄŽTAIS. SKAIČIUOJAME DETALIAS DARBŲ IR MEDŽIAGŲ...
Kauno raj.
€ 1.00/m2
IV, ROBERTAS Vidutinė rinkos kaina
Liejame pamatus, perdangas, su savo klojiniais ir visa įranga gręžtinius, juostinius ir iš blokų.
Klaipėdoje
€ 1.00/m2

Kaip tinkamai paruošti vietą pamatams ir betonuoti?


Pamatų betonavimas ir montavimas yra svarbūs žingsniai statant pastatą. Tinkamai paruošta vieta ir atidžiai atliktas betonavimo procesas užtikrina, kad pamatai bus patvarūs ir atlaikys reikiamus krūvius. Kaip tinkamai paruošti vietą pamatams ir betonuoti?.

Prieš pradedant betonavimo darbus, būtina atlikti kelių etapų paruošiamuosius veiksmus.

Planavimas: Pirma, reikia nustatyti pastato matmenis ir pamatų formą bei plotą. Tai apima projektavimo darbus, kuriuose išdėstomi pamatų matmenys, formos ir reikiami armavimo elementai.

Grunto tyrimas: Svarbu išsiaiškinti dirvožemio savybes ir stiprumo klasę. Tokiu būdu galima pasirinkti tinkamą betono stiprumą ir reikiamą armavimo tinklelio storį.

Teritorijos nusistatymas: Norint užtikrinti, kad pamatai bus pastatyti teisingoje vietoje, reikia nustatyti ribas ir žymėti teritoriją. Tai galima padaryti naudojant įvairius matavimo įrankius ir vadovaujantis projektu.


Pamatų montavimo procesas: žingsnis po žingsnio


Pamatų betonavimas yra kompleksinis procesas, kuris reikalauja atidumo ir tikslumo. Keletas patarimų, kaip tinkamai atlikti pamatų betonavimą.

Formos paruošimas: Prieš betonuojant pamatus, būtina tinkamai paruošti formas. Tai apima: teritorijos išvalymą nuo betono likučių ir nuolaužų, formos elementų sudėjimą pagal projektą ir jų pritvirtinimą, užtikrinimą, kad formas būtų galima lengvai užpilti betonu.

Betonavimas: Kai formos yra paruoštos, galima pradėti betonavimo procesą. Štai keletas žingsnių, kaip tai atlikti: užpilti betoną formose etapais, kad būtų išvengta streso ir užtikrintas vienodas betono pasiskirstymas, lyginti betoną ir pašalinti perteklių.

Kietėjimas: Betonas turi būti tinkamai išdžiūvęs ir sukietėjęs, kad jį būtų galima apkrauti. Šis procesas gali užtrukti kelias dienas, priklausomai nuo oro sąlygų ir betono stiprumo.


Klaidos, kurių reikia išvengti, betonuojant pamatus


Betonuojant pamatus, yra keletas dažnai pasitaikančių klaidų, kurių būtina išvengti, norint gauti kokybiškus ir patvarius pamatus. Svarbiausios klaidos ir rekomendacijos, kaip jų išvengti.

Netinkama vieta: Pasirinkus netinkamą vietą pamatams, gali kilti problemų su dirvožemio stabilumu arba būti reikalingas papildomas pamatų sustiprinimas. Prieš pradedant betonavimo darbus, būtina atidžiai ištirti dirvožemio savybes ir tinkamai parinkti vietą.

Nepakankamas armavimas: Nepakankamas ar netinkamai sumontuotas armavimas gali sukelti pamatų įtrūkimus ir sumažinti jų stiprumą. Būtina vadovautis projektu ir užtikrinti, kad armavimo tinklas būtų tinkamai sumontuotas ir pritvirtintas.

Nepakankamas betono kiekis: Nepakankamas betono kiekis gali sumažinti pamatų stiprumą. Būtina atidžiai apskaičiuoti reikiamą betono kiekį ir užtikrinti, kad jis būtų tinkamai užpiltas formose.

Netinkamas betono mišinys: Netinkamai paruoštas betono mišinys gali neatlaikyti reikiamų apkrovų arba greitai sugesti. Būtina naudoti tik kokybišką betoną, vadovautis mišinio paruošimo instrukcijomis ir laikytis rekomenduojamų santykių.

Netinkamas išlyginimas: Nesistengiant tinkamai išlyginti betono paviršiaus, gali likti grūdelių, tuštumų ar nelygumų, kurie silpnina pamatus. Būtina naudoti tinkamas išlyginimo technologijas ir įrankius bei atidžiai stebėti, kad būtų pasiektas norimas lygumas.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.