Fasado remontas


Norint suteikti pastatui naują gyvenimą, fasado remontas yra nepakeičiamas proceso etapas. Senstančių pastatų fasadai gali būti pažeisti, įtrūkę arba netekę savo estetinio patrauklumo. Todėl reikia atnaujinti seną fasadą.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Statome medinius karkasinius namus, stogines, pavėsines ir kitus medinius pastatus. Dengiame stogus, atliekame fasadų apdailos darbus, montuojame gipskartonio plokštes, kalame vidaus dailylentes. Renovuojame medinius pastatus.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
GraziApdaila.lt Vidutinė rinkos kaina
Gražiapdaila.lt Kokybiška Fasadų apdaila Kokybiškai atliekame platų spektrą paslaugų: 1. visus vidaus ir išorės apdailos. 2. santechnikos darbus. 3. Montuojame Gipsą. 4. Klijuojame plyteles. 5....
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Vytautas Vidutinė rinkos kaina
Siūlome ne pažadus o profesionalų darbą.Galimybė apžiūrėti padarytus darbus. Statome įvairios paskirties karkasinius ir sienojinius pastatus,namus, pirtis, malkines, poilsinius namukus, tualetus, garažus, pavesines, darzines. TAIKOME...
Klaipėdos raj.
€ 1.00/m2
UAB, Pamario Statyba Vidutinė rinkos kaina
Atliekame lauko sienų fasadų apdailą, restauracijos darbus. Apdailai naudojame įvairius plonasluoksnius dekoratyvinius tinkus ir kitas įvairias apdailos medžiagas. Atliekame fasadų šiltinimo darbus. Teikiame konsultacijas, parengiame...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
uab'akstatos grupe'' Vidutinė rinkos kaina
ilgamete patirtis ,profesionalu komanda
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
TavoLangai.LT Vidutinė rinkos kaina
Dekoratyviniai fasado elementai. Gamybos procesas bet kokio dekoratyvinio elemento užima apie 10 darbo dienų, taigi dažniausiai užsakymą įvykdome per 2-3 savaites. Darbų sezono metu (rudenį)...
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB, Baltic Dores Vidutinė rinkos kaina
Pagal individualius užsakymus gaminame įvarius fasado puošybos elementus: dekoratyvinius karnizus, arkas, palanges, piliastrus, kolonas, jų elementus ir kitus nestandartinius gaminius. Seniems pastatams teikiame apdailos atkūrimo...
Kaune
€ 1.00/m2
UAB, Doreva Vidutinė rinkos kaina
Taisyklingas fasado šiltinimas leidžia žymiai sumažinti šildymo išlaidas, išvengti kondensato susidarymo vidinėse pastato konstrukcijose bei pasiekti geros garso izoliacijos. Šiltinant pastato fasadą kaip termoizoliacinė medžiaga...
Vilniuje
€ 1.00/m2
IV, Fasarenova Vidutinė rinkos kaina
Pastatų renovacija, fasadų šiltinimas dekoratyviniais tinkais, ventiliuojami fasadai, apdaila, klinkeris. Nemokama konsultacija, pastatų šilumos pralaidumo matavimai.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB "Ipostata" Vidutinė rinkos kaina
Mes apšiltina namus natūralia mediena savomis medžiagomis. Natūralaus medžio dailylentėmis apkaltas namas yra ne tik gražus, bet ir sukelia daugeliui iš mūsų gerus jausmus. Medinę...
Šiaulių raj.
€ 1.00/m2

Kaip atnaujinti seną fasadą: remonto patarimai ir gudrybės


Prieš pradedant fasado remonto darbus, būtina atidžiai įvertinti seno fasado būklę. Tai padės nustatyti pažeistas vietas, įtrūkimus, dėmes ir kitas problemas, kurias reikia taisyti. Būtinai apžiūrėkite fasadą iš arti ir iš tolo, taip pat pasikonsultuokite su specialistu.

Nuvalykite fasadą. Prieš pradedant remontą, svarbu kruopščiai valyti fasadą nuo nešvarumų ir apnašų. Naudojant tinkamą valymo priemonę ir įrankius, pašalinkite dulkes, purvą, pelėsius ir kitus teršalus. 

Pažeistų sričių taisymas. Kai pastebėsite pažeistas sritis, tokias kaip įtrūkimai ar dėmės, svarbu jas tinkamai ištaisyti. Naudokite tinkamą tinką arba kitą remonto medžiagą, kad užpildytumėte įtrūkimus ir išlygintumėte paviršių. 

 Fasado dažymas. Vienas iš svarbiausių fasado remonto etapų yra dažymas. Pasirinkite tinkamus fasado dažus, kurie yra atsparus oro sąlygoms ir yra ilgaamžiai. Prieš dažant, užtikrinkite, kad paviršius būtų švarus, sausas ir parengtas tinkamam dažymui. Taip pat svarbu atsižvelgti į pastato architektūrą ir spalvų derinį.


Fasado remontas: kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų


Viena iš dažniausių klaidų fasado remonto procese yra netinkamos medžiagos pasirinkimas. Skirtingi fasado tipai ir būklės reikalauja skirtingų remonto medžiagų. Būtina pasirinkti tinkamas medžiagas, atsižvelgiant į pastato savybes ir aplinkos sąlygas. Priešingu atveju, rezultatas gali būti nepatenkinamas.

Netinkamas darbų planavimas. Fasado remontui svarbu turėti aiškų darbų planą ir laikytis jo. Netinkamas darbų planavimas gali sukelti prastovas, nenumatytus išlaidas ir nekokybišką darbo rezultatą. Užtikrinkite, kad visi darbai būtų išvardyti ir suplanuoti, o specialistai būtų pasiruošę juos atlikti laiku.

Nepakankamas paviršiaus parengimas. Paviršiaus parengimas yra svarbiausias fasado remonto etapas. Nepakankamas paviršiaus parengimas gali lemti prastos kokybės darbą ir trumpą remonto efektyvumą. Užtikrinkite, kad paviršius būtų tinkamai nuvalytas,ištaisytas ir parengtas remontui. Tai padės užtikrinti ilgalaikį rezultatą ir gerą fasado būklę.


Fasadų remontas: kokiais atvejais reikia kviesti specialistą?


Kai kalbame apie sudėtingus fasado remonto darbus, geriau pasikonsultuoti su specialistu. Tai gali apimti struktūrinius arba architektūrinius pokyčius, statybines arba konstrukcines intervencijas. Specialistas gali tinkamai įvertinti situaciją ir pasiūlyti tinkamus sprendimus bei atlikti darbus su reikiamais įgūdžiais.

Jei susiduriate su remonto darbais, su kuriais neturite patirties arba jų nesuprantate, visada geriau kreiptis į specialistą. Tai padės išvengti klaidų, pažeidimų ir kitų problemų, kurias galite patirti bandydami atlikti darbus savarankiškai.

Kai fasado remonto darbai yra didelio masto ir apima didelį plotą, geriau pasikonsultuoti su specialistu. Jis gali padėti suplanuoti darbus, įvertinti išlaidas ir pateikti efektyvius sprendimus. Didelio masto remontas gali būti sudėtingas ir reikalauja tinkamų žinių ir patirties.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.