Garso technikos remontas

Garso technikos remontas yra procesas, kurio metu specialistai atlieka visus būtinus veiksmus, kad pašalintų bet kokius garso įrangos gedimus. Tai apima bet kokių įrenginių, susijusių su garso perdavimu, taisymą ir restauravimą.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB “Autogarsas” Vidutinė rinkos kaina
Viskas ko reikia garso sistemoms namuose ir automobiliuose. Mes pasiruošę Jums padėti, kreipkitės dabar.
Kaune (Petrašiūnai)
€ 1.00/val
Del remonto Vidutinė rinkos kaina
Įvairių tipų šiuolaikinių ir senovinių garsiakalbių remontas, įgarsinimo ir vaizdo projekcijų pagal THX standartus projektavimas. Jūsų naujai įsigytos audio / video įrangos sujungimas ir paleidimas.Tel....
Kaune
€ 10.00/val
TTAISYKLA.LT Vidutinė rinkos kaina
Nešiojamų muzikos grotuvų (MP3/MP4): Programinės įrangos atnaujinimas; Remontas; Valymas.
Vilniuje
€ 1.00/val
UAB "Rego Tech" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojami įvairūs elektronikos prietaisai: Muzikiniai centrai; CD/DVD grotuvai; Automobilinės magnetolos, automobiliniai televizoriai; Įvairūs garso stiprintuvai, mikšeriai; MP3/MP4/MP5 grotuvai; Žaidiminiai kompiuteriai; Ir kita elektroninė technika.
Šiauliuose
€ 1.00/val
„Taisykla.com“ Vidutinė rinkos kaina
Taisome muzikinius centrus, CD, DVD grotuvus ir kitą garso aparatūrą, taip pat atkoduojame automagnetolas. Patikėdami savo techniką patyrusiems ir kvalifikuotiems mūsų specialistams, Jūs gausite kokybišką...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 1.00/val
UAB "GP Soft" Vidutinė rinkos kaina
Teikiame vaizdo ir garso technikos remonto paslaugas: CD/DVD grotuvų remontas, radijo imtuvų, stiprintuvų, namų kino sistemų, kolonėlių, projektorių, muzikinių centrų ir automagnetolų, TV priedėlių remontas.
Šiauliuose
€ 1.00/val
,,Telefix LT“ Vidutinė rinkos kaina
Taisome elektroninių prietaisų gedimus. MP3/MP4 grotuvų remontas: gedimo nustatymas, grotuvo detalių keitimas, drėgmės išvalymas, litavimo darbai. Atliekame ausinių remontą - keičiame kištukus ir kitas jungtis.
Vilniuje (Šnipiškės)
€ 1.00/val
UAB "PC Help" Vidutinė rinkos kaina
Taisome vaizdo ir garso techniką: CD/DVD grotuvus, radijo imtuvus, stiprintuvus, namų kino sistemas, kolonėles, projektorius, TV priedėlius, muzikinius centrus, automagnetolas. Klientų namuose darbų neatliekame.
Kaune
€ 1.00/val
UAB "Rego Tech" Vidutinė rinkos kaina
Teikiame įvairių elektronikos prietaisų remonto paslaugas. Remontuojami muzikiniai centrai, CD/DVD grotuvai, automobilinės magnetolos, automobiliniai televizoriai, įvairūs garso stiprintuvai, mikšeriai, MP3/MP4/MP5 grotuvai, žaidiminiai kompiuteriai ir kita...
Šiauliuose
€ 1.00/val
,,E-servis.lt" Vidutinė rinkos kaina
Taisome šią elektroniką: Audio, DVD, nešiojamuosius DVD ir kitus namų grotuvus, mp3/mp4 grotuvus, iPod, iPad, namų garsiakalbius (kolonėles), stiprintuvus, automobilių magnetolas, stiprintuvus ir garsiakalbius. Sugedus...
Vilniuje (Šeškinė)
€ 1.00/val

Garso technikos remontas - kada reikalingas?


Garso technika yra svarbi daugeliui žmonių, kurie naudoja ją savo gyvenime ir darbe. Ji gali būti naudojama renginių metu, parduotuvėse, restoranuose, mokyklose ir kt. Tačiau kartais garso technika gali sugesti arba pradėti blogai veikti. Tokiu atveju garso techniką reikia  remontuoti. 

Garso technikos remontas yra būtinas, kai garso įrenginys sugedo dėl techninių priežasčių arba dėl to, kad jis buvo naudojamas per ilgai ir susidėvėjo. Pavyzdžiui, garso stiprintuvo garsiakalbiai gali sugesti dėl to, kad jie buvo naudojami per dideliu garsu arba per ilgai, taip pat dėl per didelių garso stiprintuvo įtampų svyravimų. Mikrofonas gali sugesti dėl jo mechaninių pažeidimų arba dėl to, kad jis buvo naudojamas per ilgai. Ausinės gali sugesti dėl to, kad jos kabelis buvo nutrūkęs arba atsilitavęs. Taigi, kai pastebima garso technikos gedimo požymių, techniką reikia patikrinti ir atlikti reikiamą remontą.

Taip pat verta prisiminti, kad garso technikos remontas gali būti reikalingas, norint pagerinti garso kokybę. 


Kokią garso techniką galima remontuoti?


Garso technika apima platų garso technikos įrenginių spektrą, tad ir  remontuoti galima įvairius garso įrenginius. Pavyzdžiui, galima remontuoti garso stiprintuvus, garsiakalbius, mikrofonus, ausines, kolonėles ir kt. Tačiau reikia žinoti, kad ne visada verta remontuoti seną ir sugedusią garso techniką. Kai kuriais atvejais pigiau ir efektyviau yra įsigyti naują garso techniką. Tačiau yra ir situacijų, kai garso technikos remontas yra būtinas.


Garso technikos remontas pigiau


Garso technikos remontas gali būti pigesnis nei naujos įrangos pirkimas, o kartais tik remontas gali būti vienintelis būdas išsaugoti seną, bet gerą garso techniką. Be to, remontas gali būti daug greitesnis nei naujos įrangos pirkimas, nes jums nereikia ieškoti naujos įrangos, laukti pristatymo ir kt.


Garso technikos remonto kaina


Garso technikos remonto kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, pvz., kokią techniką reikia remontuoti, kokias detales reikia pakeisti ir kt. 

Garso technikos remonto kaina gali labai skirtis priklausomai nuo remonto tipo, reikalingų detalių ir darbo valandų skaičiaus. Tačiau remontas paprastai yra  pigesnis nei naujos įrangos pirkimas, ir jums nereikia mokėti už visas naujos įrangos funkcijas, kurių galbūt nenaudosite. Taip pat kartais gali būti skelbiamos remonto akcijos, kurių metu galima gauti nuolaidą remontui.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.