Garso stiprintuvas yra būtina priemonė norint mėgautis kokybiška garso kokybe. Tačiau, kaip ir kiti elektroniniai įrenginiai, garso stiprintuvai gali sugesti arba būti sugadinti. 


Garso stiprintuvų remontas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB "Rego Tech" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojami įvairūs elektronikos prietaisai: Muzikiniai centrai; CD/DVD grotuvai; Automobilinės magnetolos, automobiliniai televizoriai; Įvairūs garso stiprintuvai, mikšeriai; MP3/MP4/MP5 grotuvai; Žaidiminiai kompiuteriai; Ir kita elektroninė technika.
Šiauliuose
€ 1.00/val
UAB "GP Soft" Vidutinė rinkos kaina
Teikiame vaizdo ir garso technikos remonto paslaugas: CD/DVD grotuvų remontas, radijo imtuvų, stiprintuvų, namų kino sistemų, kolonėlių, projektorių, muzikinių centrų ir automagnetolų, TV priedėlių remontas.
Šiauliuose
€ 1.00/val
UAB "PC Help" Vidutinė rinkos kaina
Taisome vaizdo ir garso techniką: CD/DVD grotuvus, radijo imtuvus, stiprintuvus, namų kino sistemas, kolonėles, projektorius, TV priedėlius, muzikinius centrus, automagnetolas. Klientų namuose darbų neatliekame.
Kaune
€ 1.00/val
UAB "Rego Tech" Vidutinė rinkos kaina
Teikiame įvairių elektronikos prietaisų remonto paslaugas. Remontuojami muzikiniai centrai, CD/DVD grotuvai, automobilinės magnetolos, automobiliniai televizoriai, įvairūs garso stiprintuvai, mikšeriai, MP3/MP4/MP5 grotuvai, žaidiminiai kompiuteriai ir kita...
Šiauliuose
€ 1.00/val
,,E-servis.lt" Vidutinė rinkos kaina
Taisome šią elektroniką: Audio, DVD, nešiojamuosius DVD ir kitus namų grotuvus, mp3/mp4 grotuvus, iPod, iPad, namų garsiakalbius (kolonėles), stiprintuvus, automobilių magnetolas, stiprintuvus ir garsiakalbius. Sugedus...
Vilniuje (Šeškinė)
€ 1.00/val
UAB "VEKTECH" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame vaizdo ir garso aparatūrą.
Vilniuje
€ 0.29/val
Deida, D. Stanevičiaus IĮ Vidutinė rinkos kaina
Remontuojami DVD, GARSO KOLONĖLĖS, STIPRINTUVAI, IMTUVAI, NAMŲ KINO SISTEMOS,Flash, Mp3, Mp4, Usb.
Vilniuje
€ 0.29/val
G. Fridriko IĮ Vidutinė rinkos kaina
Audio (garso), video (vaizdo) aparatūros remontas.
Klaipėdoje
€ 0.29/val
UAB ŠNEIDERIO ELEKTRONIKA Vidutinė rinkos kaina
Atliekame namų kino sistemų remontą. Atliekame buitinių ir profesionalių stiprintuvų remontą. Remontuojame automagnetolas, automobilinius stiprintuvus, automobilinę vaizdo techniką.
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 19.99/val
Darius Vidutinė rinkos kaina
Garso stiprintuvų, automagnetolų, muzikinių centrų, namų kino sistemų taisymas remontas
Panevėžyje, Kiti miestai
€ 0.29/val

Garso stiprintuvų remontas - kaip pasirinkti specialistus?


Pasirinkti gerą garso stiprintuvų remonto specialistą yra svarbu, nes tai gali turėti įtakos remonto kokybei ir kainai. Čia yra keletas patarimų, kaip pasirinkti gerą specialistą:

1. Ieškokite rekomendacijų. Svarbu pasirinkti specialistą, kuris turi gerą reputaciją.

2. Patikrinkite specialisto patirtį. Patikrinkite, ar jis turi reikiamų įgūdžių ir patirties, kad galėtų atlikti reikiamus remonto darbus.

3. Patikrinkite specialisto licenciją ir draudimą. 

4. Susisiekite su specialistu. Susisiekite su specialistu, kad galėtumėte aptarti savo reikalavimus ir susipažinti su jo darbo principais. Tai padės išsiaiškinti, ar specialistas yra tinkamas jūsų poreikiams.


Dažniausios garso stiprintuvų remonto priežastys


Garso stiprintuvai yra labai reikalingi muzikos mėgėjams ir profesionalams, tačiau kartais jie gali sugesti ir tada juos reikia taisyti. Šioje dalyje išsamiau aptarsime dažniausias garso stiprintuvų gedimo priežastis, kad galėtumėte geriau suprasti, kada jums reikės specialistų pagalbos. Štai jos:

Netinkamas naudojimas - Garso stiprintuvai gali būti sugadinti netinkamai juos u naudojant.  Jei jūsų stiprintuvas pernelyg ilgai veikia dideliu galingumu,  tai gali sukelti detalių perkaitimą ir galiausiai sugadinti stiprintuvą. 

Netinkama aušinimas- Garso stiprintuvai aušinimo angas, kad oras galėtų laisvai cirkuliuoti jo viduje ir atvėsti stiprintuvą. Jei ventiliacijos angos yra užkimštos, tai gali sukelti stiprintuvo perkaitimą ir sugadinimą.

Elektros perkrovos - Garso stiprintuvai gali patirti elektros energijos perkrovas, kurios gali sugadintiesti stiprintuvą. Norėdami apsaugoti savo stiprintuvą nuo elektros pikų, būtinai naudokite elektros įtampą reguliuojančius įrenginius.

Netinkamai prijungti garsiakalbiai - Garso stiprintuvai gali būti sugadinti, jei yra netinkamai prijungti garsiakalbiai. 

Dulkių kaupimasis - Garso stiprintuvai kaupia dulkes ir kitus mažus nešvarumus, kurie gali sukelti perkaitimą ir  gedimą. Būtinai reguliariai valykite savo stiprintuvą, kad išvengtumėte dulkių kaupimosi.


Garso stiprintuvų remonto kaina


Garso stiprintuvų remonto kaina priklauso nuo kelių veiksnių, tokie kaip:

Garso stiprintuvo tipas. Kai kurių stiprintuvų remontas gali būti pigesnis, palyginus su kitais. Pavyzdžiui, daugelis žmonių naudoja paprastus stiprintuvus namuose, o ne profesionalesnius. Paprastų stiprintuvų remontas yra pigesnis nei sudėtingesnių, nes jie paprastai yra mažesnio galingumo ir jų dalys nėra tokios sudėtingos kaip profesionalių stiprintuvų.

Remonto pobūdis. Remonto kaina taip pat priklauso nuo remonto pobūdžio. Kai kuriems stiprintuvams reikia tik pakeisti kelias dalis, o kitiems reikia keisti daugiau dalių arba rekonstruoti stiprintuvą iš viso. Sudėtingesnių remontų atveju kaina yra aukštesnė.

Remonto vieta. Garso stiprintuvų remonto kainos taip pat gali skirtis priklausomai nuo to, kur vyksta remontas. Jei remontas atliekamas oficialiame gamintojo servise, kaina bus aukštesnė, palyginus su remonto darbais atliekamais privačiame remonto centre.

Detalių kaina. Kadangi kai kurių stiprintuvų dalių kaina yra didelė, remontas gali būti brangesnis, jei turės būti pakeistos būtent tokios dalys. 


Garso stiprintuvų remontas pigiau


Kai garso stiprintuvas sugenda, jūs turite kelis pasirinkimus: pirkti naują įrenginį, kreiptis į oficialų gamintojo servisą arba pasirinkti pigesnę remonto paslaugą. Jei jūsų prioritetu yra taupyti pinigus, galite pasirinkti pigesnę remonto paslaugą, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į kelis veiksnius.

Pasirinkti patikimą remonto specialistą. Garso stiprintuvas yra brangus įrenginys, todėl neturėtumėte rizikuoti pasirinkdami bet kokią pigesnę remonto paslaugą. Svarbu rinktis patikimą specialistą, kuris gali suremontuoti jūsų stiprintuvą kokybiškai ir efektyviai. Galite ieškoti atsiliepimų apie remonto specialistą, kad patikrintumėte jo patikimumą.

Kokybiškos detalės.  Svarbu pasirinkti remonto specialistą, kuris naudoja aukštos kokybės detales. Nors tai gali padidinti remonto kainą, tačiau tai  garantuoja, kad jūsų stiprintuvas bus remontuotas kokybiškai ir ilgai tarnaus.

Galimybė kreiptis į gamintojo servisą. Prieš renkantis pigesnę remonto paslaugą, patartina pasikonsultuoti su gamintojo servisu. Jie gali pateikti informaciją apie pigesnes remonto galimybes arba nurodyti, kokių remonto paslaugų vengti. Tai padės išvengti problemų, susijusių su neprofesionaliu arba blogos  kokybės remontu.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.