Garso kolonėlių remontas yra būtinas norint išsaugoti mėgstamą garso sistemą arba atkurti neveikiančias kolonėles. Lauko garso kolonėlės yra neatsiejama kiemo, parko ar sodo dalis, suteikianti galimybę klausytis muzikos lauke. Tačiau, kaip ir bet kuri kita technika, jos gali sugesti ir yra  remontuojamos.


Garso kolonėlių remontas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Del remonto Vidutinė rinkos kaina
Įvairių tipų šiuolaikinių ir senovinių garsiakalbių remontas, įgarsinimo ir vaizdo projekcijų pagal THX standartus projektavimas. Jūsų naujai įsigytos audio / video įrangos sujungimas ir paleidimas.Tel....
Kaune
€ 10.00/val
UAB "Rego Tech" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojami įvairūs elektronikos prietaisai: Muzikiniai centrai; CD/DVD grotuvai; Automobilinės magnetolos, automobiliniai televizoriai; Įvairūs garso stiprintuvai, mikšeriai; MP3/MP4/MP5 grotuvai; Žaidiminiai kompiuteriai; Ir kita elektroninė technika.
Šiauliuose
€ 1.00/val
UAB "GP Soft" Vidutinė rinkos kaina
Teikiame vaizdo ir garso technikos remonto paslaugas: CD/DVD grotuvų remontas, radijo imtuvų, stiprintuvų, namų kino sistemų, kolonėlių, projektorių, muzikinių centrų ir automagnetolų, TV priedėlių remontas.
Šiauliuose
€ 1.00/val
UAB "PC Help" Vidutinė rinkos kaina
Taisome vaizdo ir garso techniką: CD/DVD grotuvus, radijo imtuvus, stiprintuvus, namų kino sistemas, kolonėles, projektorius, TV priedėlius, muzikinius centrus, automagnetolas. Klientų namuose darbų neatliekame.
Kaune
€ 1.00/val
UAB "Rego Tech" Vidutinė rinkos kaina
Teikiame įvairių elektronikos prietaisų remonto paslaugas. Remontuojami muzikiniai centrai, CD/DVD grotuvai, automobilinės magnetolos, automobiliniai televizoriai, įvairūs garso stiprintuvai, mikšeriai, MP3/MP4/MP5 grotuvai, žaidiminiai kompiuteriai ir kita...
Šiauliuose
€ 1.00/val
,,E-servis.lt" Vidutinė rinkos kaina
Taisome šią elektroniką: Audio, DVD, nešiojamuosius DVD ir kitus namų grotuvus, mp3/mp4 grotuvus, iPod, iPad, namų garsiakalbius (kolonėles), stiprintuvus, automobilių magnetolas, stiprintuvus ir garsiakalbius. Sugedus...
Vilniuje (Šeškinė)
€ 1.00/val
Elektronikos remontas Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame vaizdo ir garso aparatūrą
Klaipėdoje
€ 0.29/val
UAB ŠNEIDERIO ELEKTRONIKA Vidutinė rinkos kaina
Atliekame namų kino sistemų remontą. Atliekame buitinių ir profesionalių stiprintuvų remontą. Remontuojame automagnetolas, automobilinius stiprintuvus, automobilinę vaizdo techniką.
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 19.99/val
UAB "Mikrodelta" Vidutinė rinkos kaina
Taisome muzikos centrus, namų kino sistemas, radijo imtuvus, stiprintuvus, garso kolonėles, DVD, CD, blu-ray, kasetinius grotuvus, diktofonus, ir kitą garso-vaizdo techniką.
Kaune
€ 0.29/val
Marius Vidutinė rinkos kaina
Audio aparatūros remontas: Automobilinių magnetolų remontas; Automobilinių garso stiprintuvų remontas; Buitinių garso stiprintuvų remontas; Koncertinių stiprintuvų remontas; Muzikinių centrų remontas; Magnetolų remontas; Radio imtuvų remontas;...
Kaune
€ 0.29/val

Garso kolonėlių remontas - kaip vyksta?


Garso kolonėlių remontas yra procedūra, kurią daugelis žmonių gali atlikti patys, jei turi pakankamai techninių įgūdžių ir žinių. Tačiau, jei kolonėlės yra labai brangios arba sudėtingos, geriau kreiptis į specialistą.

Paprastai garso kolonėlių remontas vyksta šiais etapais:

Diagnostika - pirmiausia reikia nustatyti garso kolonėlės problemą. Tai gali būti įvairūs gedimai, tokie kaip triukšmas, blogas garsas, kolonėlės neįsijungimas ir pan.

Remontas - remonto etapas priklausys nuo nustatytos problemos. Kai kurioms problemoms gali užtekti paprastų priemonių, pvz., sulituoti laidus arba pakeisti laidų jungtis, o kitiems gedimams gali reikėti sudėtingesnių sprendimų, pvz., keisti kolonėlės dalis.

Testavimas - po to, kai kolonėlė yra suremontuota, būtina ją ištestuoti. Tai padaryti galima naudojant specialią įrangą, kuri patikrintų kolonėlės garsą ir kokybę.


Automobilių garso kolonėlių remontas


Automobilių garso kolonėlių remontas yra gana populiari paslauga, nes daugelis žmonių nori turėti kokybišką garso sistemą savo automobiliuose. Tai ypač aktualu tiems, kurie nori patobulinti savo garso sistemą, tačiau nenori ar negali įsigyti naujų garso kolonėlių.

Remontas gali būti atliekamas tiek automobilių salonuose, tiek specializuotose įmonėse, kurios dirba su garso kolonėlėmis. Automobilių garso kolonėlių remontas gali apimti tokius dalykus kaip laidų ar jungčių keitimas, garso kolonėlių valymas, garso kolonėlių gedimų paieška ir taisymas bei daug kitų dalykų.


Garso kolonėlių remontas pigiau


Viena iš didžiausių garso kolonėlių gedimo priežasčių yra membranos pažeidimas. Geros kokybės garso kolonėlių remontas gali kainuoti nemažai, tačiau yra keletas būdų, kaip sumažinti remonto kaštus.

Pirma, galite pabandyti apžiūrėti  savo garso kolonėles ir pats paieškoti membranos pažeidimų. Jei tokių nesimato, bet kolonėlė vis tiek neveikia, reikia kreiptis į specialistus.

Yra ir kitų būdų, kaip sumažinti garso kolonėlių remonto kaštus. Pavyzdžiui, galite paieškoti specialių parduotuvių, kuriose yra naudotų garso kolonėlių detalių, taigi galite sutaupyti pinigų remonto procese. Be to, yra ir įvairių interneto forumų, kur vartotojai dalinasi patarimais, kaip pačiam išsiaiškinti ir išspręsti garso kolonėlių gedimus.


Garso kolonėlių remonto kaina


Garso kolonėlių remonto kaina skiriasi priklausomai nuo to, kokia yra pažeista detalė ir kiek laiko užtrunka remontas. Taip pat kaina priklauso nuo to, kokia yra kolonėlių vertė ir kaip sunku gauti reikiamas dalis.

Jei norite išvengti aukštų remonto kaštų, rekomenduojame prižiūrėti savo garso kolonėles, kad išvengtumėte didelių pažeidimų, kurie gali kainuoti daugiau.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.