Pastatų šildymas Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB SP industries Vidutinė rinkos kaina
Šilumos siurbliai Panasonic, Rotex, Bosh, Atlantic, Vaillant, Gree, Daikin šilumos siurbliai oras-vanduo. Galime pasiūlyti platų, įvairios galios ir techninių parametrų šilumos siurblių pasirinkimą. Ir jų...
Visuose miestuose
€ 100.00/val
UAB Visi katilai Vidutinė rinkos kaina
Katilai iš patikimų gamintojų. Mes siūlome itin plataus asortimento produktų, todėl galėsite išsirinkti Jums aktualiausius gaminius su mūsų pagalba.
Visuose miestuose
€ 150.00/val
UAB ENERGERA Vidutinė rinkos kaina
UAB „Energera“ montuoja geoterminio šildymo sistemas ir prekiauja šilumos siurbliais visoje Lietuvoje. Kodėl verta rinktis šildymą su suomišku Lämpöässä šilumos siurbliu: • grynai geoterminis šildymas;...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB Internetinė prekyba Vidutinė rinkos kaina
Kieto kuro, dujinių, granulinių katilų pardavimas ir montavimas. Židinių ir krosnelių parinkimas, pardavimas ir montavimas. Pirties įrangos parinkimas bei kitos šildymo įrangos.
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Ekovela Vidutinė rinkos kaina
Ekovela- pastatų apšiltinimas ekovata. Esame susirinkę didelę darbo patirtį šiltindami su ekovata, šiltiname šlapiu ir sausu būdu, įvairiausius pastatus. Taip pat naudojamės termovizija, konsultuojam klientus...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Švari energija Vidutinė rinkos kaina
Geoterminis šildymas, Šilumos siurbliai Oras-vanduo - Oras-oras. Lietuvoje gaminami geoterminio šildymo katilai, naudojami tik japoniški kompresoriai, bei Vokiška valdymo įranga SIEMENS gamintojo. Atliekame sistemų projektavimą,...
Visuose miestuose
€ 80.00/val
Termožidiniai Vidutinė rinkos kaina
Modulinė akumuliacinė šildoma sienelė krosnelėms
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, Linatė sistemos Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame statinio šildymo sistemas, tiesiame šilumos tiekimo tinklus, montuojame šilumos gamybos įrenginius. Projektuojame šilumos gamybos (iki 10 MW galios) ir tiekimo tinklus, paskaičiuojame sąmatą, tiekiame...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, Lavitas Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame įvairių rūšių ir bet kokio sudėtingumo šildymo sistemas, montuojame įvairių tipų katilines. Padėsime pasirinkti įrangą, parengsime įrangos montavimo ar techninį darbo projektą, sudarysime sąmatą,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, Šildymo projektai Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame grindininį patalpų šildymą. Šilumos šaltinis gali būti bet koks kuras - geoterminė šiluma, dujos, kietas ir skystas kuras, elektra, miesto tinklų ir kt. Atliekame...
Visuose miestuose
€ 5.00/val

Pastatų šildymo paslaugos


Pastatų šildymas yra procesas, kuriuo pastato viduje arba išorės patalpose palaikoma tam tikra temperatūra, kad būtų užtikrintos gyventojų komforto ir saugumo sąlygos. Skirtingi pastatų šildymo metodai ir sistemų tipai gali būti pritaikyti pagal pastato dydį, paskirtį ir aplinkos sąlygas.

Pastatų šildymo paslaugos gali skirtis nuo paprastų sistemų diegimo iki kompleksinių pastato šildymo planų ir priežiūros. Štai keletas populiarių pastatų šildymo paslaugų:

Centrinis šildymas. Centrinis šildymas yra plačiai naudojama pastatų šildymo sistema, kurioje šiluma yra generuojama vienoje vietovėje ir paskirstoma visame pastate per šildymo vamzdžius ir radiatorius. Tai patogi ir efektyvi šildymo sistema, tinkanti daugeliui pastatų.

Elektrinis šildymas. Elektrinis šildymas naudoja elektros energiją, kad šildytų patalpas. Tai paprasta ir lengvai valdoma šildymo sistema, tačiau gali būti brangi ilgalaikių sąnaudų požiūriu.

Dujinis šildymas. Dujinis šildymas naudoja gamtines dujas kaip šilumos šaltinį. Tai efektyvi šildymo sistema, ypač jei dujų kainos yra santykinai žemos.

Grindinis šildymas. Grindinis šildymas yra šiuolaikinė šildymo sistema, kurioje šiluma yra skleidžiama po grindimis, kuriant malonų ir vienodą šilumos pasiskirstymą patalpose.

Saulės šildymas. Saulės šildymas yra aplinkai draugiškas šildymo būdas, naudojantis saulės energiją kaip šilumos šaltinį. Tai ilgalaikė investicija, kuri gali padėti sutaupyti energijos sąnaudas ateityje.

Biokuro šildymas. Biokuro šildymas naudoja biokuro šaltinius, tokius kaip malkos arba biokuras, kurie yra aplinkai draugiški ir dažnai pigesni nei tradiciniai kuro šaltiniai.


Pastatų šildymo kaina


Pastatų šildymo kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, kurie turėtų būti apsvarstyti renkantis tinkamą šildymo sistemą arba paslaugas. Štai keli veiksniai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti:

Pastato dydis. Dideli pastatai, tokie kaip pramoniniai kompleksai, reikalauja sudėtingesnių ir galingesnių šildymo sistemų, todėl jų šildymo kaina gali būti žymiai didesnė nei mažesnių pastatų.

Pasirinkta šildymo sistema. Skirtingos šildymo sistemos turi skirtingas kainas. Kai kurios iš jų gali būti brangesnės, tačiau efektyvios ilgalaikėje perspektyvoje, tuo tarpu kitos gali būti pigesnės, bet dėl didesnio energijos suvartojimo gali turėti didesnes eksploatacijos išlaidas.

Energijos šaltinis. Kuro rūšis, naudojama šildymui, taip pat gali turėti įtakos šildymo kainai. Pvz., dujinis šildymas gali būti pigesnis nei elektrinis šildymas, tačiau tai priklauso nuo kuro kainų ir kitų veiksnių.

Montavimo ir priežiūros kaštai. Montavimo ir priežiūros kaštai gali skirtis priklausomai nuo pasirinktos šildymo sistemos sudėtingumo ir kvalifikacijos reikalavimų. Tai reikėtų atsižvelgti renkantis tinkamą šildymo sprendimą.

Draugiškumas aplinkai. Aplinkai draugiškos šildymo sistemos gali būti brangesnės pradžioje, tačiau gali sutaupyti energijos sąnaudas ilgalaikėje perspektyvoje.

Efektyvus pastatų šildymas ne tik suteikia komfortiškas gyvenimo sąlygas, bet taip pat padeda apsaugoti aplinką ir sutaupyti energijos sąnaudas. Verta investuoti į šiuolaikines ir aplinkai draugiškas šildymo sistemas, kad galėtume prisidėti prie tvarios aplinkos ir gyventi ekologišką gyvenimą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.