Stiklo, metalo, kiti gaminiai Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
CNCCraft Vidutinė rinkos kaina
CNC frezavimas moderniomis ir itin tiksliomis staklėmis. Užtikriname aukštą produktų kokybę bei greitą gamybos procesą. Frezuojame bei graviruojame (2D, 3D) įvairias medžiagas: - Baldines plokštes...
Visuose miestuose, Kiti miestai
Reklamdariai Vidutinė rinkos kaina
Siūlome frezavimo ir graviravimo paslaugas iš medžio, faneros, plastiko ir metalo. Tekiname detales iš įvairaus techninio plastiko ir kitų medžiagų. Siūlome didelių gabaritų ir sudėtingų...
Visuose miestuose, Kiti miestai
Vidutinė rinkos kaina
Įvairių gaminių projektavimas bei gamyba iš metalų bei plastikų. -lakštinio plieno gaminiai -įvairios konkstrukcijos -frezuotos ir tekintos detalės
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 10.00/val
€ 50.00 - 250.00
MB "Vulpė" Vidutinė rinkos kaina
Gaminame įvairus gaminius iš stiklo: Stoginės ir tambūrai. Stumdomos stiklo durys. Stiklo turėklai. Stiklo pertvaros.
Visuose miestuose
€ 100.00 - 350.00/m2
MB "Vulpė" Vidutinė rinkos kaina
Industrinis - minimalistinis stilius. Plienas yra viena iš medžiagų, ant kurios pastatytas mūsų šiuolaikinis gyvenimas. Projektuojame ir gaminame stilingus gaminius iš metalo ir stiklo. Taip...
Visuose miestuose
€ 100.00 - 250.00/m2
Pakobazė Žema rinkos kaina
PAKOBAZĖ – tvaraus verslo tradicijas puoselėjanti el.parduotuvė. Prekes ir paslaugas teikia el. parduotuvėje www.pakobazė.lt. Klientams siūlome greitai ir paparstai ne tik įsigyti jau esamas prekes,...
Visuose miestuose
€ 0.01 - 0.10/vnt
UAB Aqua Spektras Vidutinė rinkos kaina
Aqua Spektras ilgametė patirtis - privačių ir visuomeninių baseinų įrengimas: vidaus bei lauko baseinai, masažiniai, karkasiniai baseinai, dekoratyviniai tvenkiniai ir fontanai. Konsultavimas, projektavimas bei aprūpinimas...
Visuose miestuose
€ 1000.00/vnt
Akmens šalis Vidutinė rinkos kaina
"Akmens šalis" teikia šias gamybos paslaugas: pjovimas; šlifavimas; frezavimas; poliravimas; klijavimas; akmens sendinimas.
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
FOP Audrys Girdvainis, Ukraina Vidutinė rinkos kaina
Granitines skeltos trinkeles 10x10x5, 10x10x5 kaina be PVM 110 eur uz tona. 1 t. 10x10x5 = 7,5 m2 10x10x5 = 4,5 m2 5x5x5 = 8,5...
Visuose miestuose
€ 14.00/m2

Aukštos kokybės stiklas ir metalas: gaminiai jūsų projektams


Aukštos kokybės stiklas ir metalas yra esminiai komponentai daugeliui mūsų projektų. Šios medžiagos suteikia ne tik tvirtumą, bet ir estetinį pranašumą, leisdamos įgyvendinti įvairius aukščiausio lygio projektus.

Aukštos kokybės stiklas yra naudojamas architektūros projektuose, kur jis ne tik suteikia skaidrumą, bet ir kuria modernius ir elegantiškus dizainus. Taip pat jis naudojamas medicinoje, optikoje ir pramonėje dėl savo skaidrumo ir atsparumo savybių.

Aukštos kokybės metalas, toks kaip nerūdijantis plienas arba specialūs lydiniai, gali būti naudojami konstrukcijose, baldų gamyboje, inžinerijoje ir pramonėje. Jų patvarumas, lankstumas ir estetika leidžia kurti modernius ir funkcionalius projektus.

Šios medžiagos suteikia projektams ne tik tvirtumą ir ilgaamžiškumą, bet ir suteikia galimybę kurti unikalius, inovatyvius ir patrauklius dizainus. 


Stiklo ir metalo gaminiai: kaip pasirinkti tinkamiausius sprendimus


Stiklo ir metalo gaminiai gali turėti įvairių savybių, todėl svarbu juos tinkamai pasirinkti atsižvelgiant į projektą ar poreikius:

Pirmiausia, verta įvertinti, kur gaminys bus naudojamas. Stiklas yra skaidrus, o metalai gali būti skirtingų spalvų ir stiprumo. Pasirinkimas priklauso nuo srities: stiklas dažniau naudojamas langams, o metalai - konstrukcijose.

Stiklas gali būti trapesnis, todėl svarbu rinktis atsparų stiklą, pvz., laminuotą arba tvirtesnius metalus, kaip nerūdijantis plienas, kai reikalingas didesnis atsparumas.

Stiklas gali suteikti modernumo ir skaidrumo, o metalas - stiprumo ir tekstūros. Pasirinkite pagal tai, ką norite išreikšti dizaine.

Stiklas gali reikalauti daugiau priežiūros, nes jis jautresnis įbrėžimams, o metalas gali reikalauti antikorozinio dengimo.

Metalas gali būti pigesnis nei aukštos kokybės stiklas, todėl biudžetas taip pat svarbus faktorius.

Tinkamiausias sprendimas priklauso nuo konkretaus projekto reikalavimų ir poreikių.


Ar stiklo ir metalo gaminiai yra jūsų projektui tinkamas pasirinkimas?


Ar stiklo ir metalo gaminiai yra tinkamas pasirinkimas jūsų projektui, priklauso nuo jūsų konkrečių poreikių, stiliaus ir naudojimo srities. Abu šie gaminiai turi savo privalumų:

Stiklas gali suteikti modernumo, skaidrumo ir šviesumo pojūtį. Jis dažnai naudojamas architektūroje ir interjere, suteikiant erdvumo jausmą ir išnaudojant natūralią šviesą. Taip pat yra įvairių rūšių stiklo, kurie gali būti stipresni arba atsparūs.

Metalai gali būti stiprūs, ilgaamžiai, įvairių spalvų bei formų. Jie dažnai naudojami konstrukcijose, baldų gamyboje, inžinerijoje ir kitose srityse, kur reikalingas patvarumas ir funkcionalumas.

Jeigu jūsų projektui reikalingas modernus ir skaidrus elementas, galbūt stiklas būtų tinkamesnis pasirinkimas. Tačiau, jei vertinate tvirtumą, ilgaamžiškumą ir funkcionalumą, metalai galėtų būti geresnis pasirinkimas. 


Kas daro stiklo ir metalo gaminius išskirtiniais?


Stiklo ir metalo gaminius daro išskirtiniais jų unikalios savybės.

Stiklas. 

Skaidrumas: Stiklas yra skaidrus ir leidžia sklisti natūraliai šviesa. Tai svarbu architektūroje ir interjere.

Modernumas: Stiklas dažnai siejamas su modernumu ir elegancija, todėl jis naudojamas, norint sukurti šiuolaikiškus dizainus.

Plastiškumas: Įvairūs stiklo tipai gali būti formuojami skirtingais būdais, kas suteikia daug galimybių dizainui.

Metalai. 

Stiprumas: Metalai, tokie kaip nerūdijantis plienas ar aliuminis, gali būti labai stiprūs ir patvarūs.

Įvairovė: Metalai yra įvairių spalvų ir formų, todėl galima sukurti įvairių stilistikų dizainus.

Funkciniai privalumai: Metalai naudojami konstrukcijoms, baldams, inžinerijoje ir kitose srityse dėl jų stiprumo ir ilgaamžiškumo.


5 nepriekaištingos stiklo ir metalo gaminio idėjos jūsų interjerui


Štai keletas idėjų, kaip galėtumėte integruoti stiklą ir metalą į savo interjerą:

Stiklinės sienos arba pertvaros: Šviesi, skaidri stiklinė siena arba pertvara gali suteikti modernumo ir erdvės jausmą bet kurioje patalpoje. 

Metaliniai arba stikliniai apdailos elementai: Galite įtraukti metalinius profilius arba stiklo akcentus į interjerą, pavyzdžiui, metalines lentynas ar stiklinius stalus. Tai suteiktų elegancijos jūsų namams.

Stiklinės durys: Stiklo durys arba pertvaros su metaliniais rėmais gali būti gražus ir funkcionalus sprendimas, leidžiantis erdvei išlikti šviesiai ir atvirai.

Stiklo vitražai arba metalinės detalės: Įvairūs stiklo vitražai arba metalinių detalių elementai gali būti puikus akcentas sienų ar langų apdailai, suteikiantis unikalumo jūsų interjerui.

Metalinių elementų detalės: Metaliniai akcentai, tokie kaip šviestuvai, baldų rankenos ar sienų dekoras, gali suteikti šiuolaikinio stiliaus ir elegancijos jūsų interjerui.

Šios idėjos gali būti pritaikytos pagal jūsų asmeninius skonį ir interjero stilių, padėdamos sukurti harmoningą, modernų ir funkcionalų interjerą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.