3D spausdinimas, modeliavimas Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Renatas Vidutinė rinkos kaina
3D spaudos gamyba ir apdirbimas. 3D modelių projektavimas. 3D spaudos gamybai, naudojame FFF/FDM ir DLP/SLA technologijų spausdintuvus. Maksimalus vientisas spausdinamo 3D objekto dydis (FFF/FDM technologija)...
Visuose miestuose
€ 30.00/100 gramų
ArchModel Vidutinė rinkos kaina
Naudojame kokybiškas, patvarias medžiagas ir tekstūras, pasitelkiame naujausiomis technologijomis (lazerinis pjovimas, frezavimas, 3d spausdinimas).
Visuose miestuose
€ 1.00/100 gramų

3D spausdinimo kainos

3D gaminiui pagaminti gali būti panaudoti keli technologiniai procesai: projektavimas, modeliavimas, spausdinimas, skaitmenizavimas. Kiekvienam šiam procesui atliekami skirtingi darbai, naudojami skirtingi įrenginiai ir programos. Todėl kiekvienas 3D gaminio procesas turi savo kainą. Jeigu klientas pateikia spausdinamo daikto kompiuterinį 3D modelį, tai paskaičiuojama tik spausdinimo kaina. Pagrindinę spausdinimo kainos dalį sudaro sunaudoti žaliavų (plastiko) kiekiai ir tai tiesiogiai susiję su produkto dydžiu, formos sudėtingumu, spausdinimo rezoliucija ir panašiai. Įvertinus trimatį modelį, paskaičiuojamas kainos tarifas 1 gaminio gramui.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.