Akmens gaminiai Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Akmens šalis Vidutinė rinkos kaina
"Akmens šalis" teikia šias gamybos paslaugas: pjovimas; šlifavimas; frezavimas; poliravimas; klijavimas; akmens sendinimas.
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
FOP Audrys Girdvainis, Ukraina Vidutinė rinkos kaina
Granitines skeltos trinkeles 10x10x5, 10x10x5 kaina be PVM 110 eur uz tona. 1 t. 10x10x5 = 7,5 m2 10x10x5 = 4,5 m2 5x5x5 = 8,5...
Visuose miestuose
€ 14.00/m2
Akmens stalvirsiai Vidutinė rinkos kaina
Stalvirsiai, virtuves stalvirsiai, vonios stalvirsiai, granito stalbirsiai, kvarco stalvirsiai, marmuro stalbirsiai, laiptai, laiptu pakopos, akmens gaminiak, zidiniu apdaila, palanges, paminklai, antkapiai
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Židiniai ir patrankos Vidutinė rinkos kaina
Gaminame lauko baldus pagal užsakymą. Taip pat gaminame dekoratyvines patrankas. Tik rankų darbas. Kiekviena patranka yra nepakartojama ir individuali, vienetiniame egzemplioriuje.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB „Kapų valda“ Vidutinė rinkos kaina
Mūsų teikiamos PASLAUGOS: Židinių montavimas; Stalviršių montavimas; Laiptų pakopų montavimas; Palangių montavimas; Projektavimas.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB "SAUDA" Vidutinė rinkos kaina
Mūsų specialistai gamina ir montuoja įvairius gaminius iš natūralaus akmens: stalviršius, palanges, židinių apdailas, laiptų pakopas, grindis ir kitus gaminius.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Židinio akmuo Vidutinė rinkos kaina
Montuojame įvairius natūralaus akmens gaminius interjere ir eksterjere. Atvykstame į vietą, konsultuojame pristatome ir pervežame gaminius. Interjero ar eksterjero elementai iš natūralaus akmens yra nepakeičiami,...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB "KAD NEBŪTŲ ŠALTA" Vidutinė rinkos kaina
Akmens apdorojimas, gaminiai. Gaminame įvairius dirbinius iš akmens - nuo židininių apdailos iki interjero ir dizaino elementų. Turime visą reikiamą įrangą ir specialistus, kurie sukurs...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
VIDMANTAS Vidutinė rinkos kaina
Mes atliekame šiuos darbus: Akmens skaldymo darbai; Grindinių, skalūno, dolomito klojimas; Smiltainio, marmuro klijavimas; Arkų, krioklių, fontanų gamyba.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Donatas Vidutinė rinkos kaina
Interjero detalių kūryba pagal Jūsų individualius užsakymus: Mozaikos, herbai; Skrynios, vazos; Paveikslų, veidrodžių rėmai; Stalviršiai, lentynos; Terasos, laiptai.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.