Makiažas, antakių, blakstienų procedūros Alytaus raj.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Pagal pateiktą užklausą, jokių paslaugų skelbimų neradome... Šiuo metu "Makiažas" skiltyje paslaugų skelbimų neradome...

 

Makiažo, antakių, blakstienų procedūros

Jūs galite rinktis šias grožio procedūras: makiažas, antakių korekcija, antakių dažymas, blakstienų priauginimas, blakstienų užrietimas, permanentinės procedūros.Makiažas visuomet buvo neatsiejama moters įvaizdžio dalis. Bėgant laikui, kito makiažo tendencijos, atlikimo technologijos, tačiau tikslas išliko tas pats – išryškinti kiekvienos moters individualumą ir grožį.Makiažo rūšių įvairovė: dieninis, verslo, vakarinis, nuotakos, karnavalinis, fantastinis, foto. Kiekvienos moters svajonė – gražios, ilgos, riestos ir tankios blakstienos. Deja, ne visos moterys gali džiaugtis natūraliai ilgomis ir tankiomis blakstienomis. Blakstienų priauginimas – tai geriausias pasirinkimas svajojančioms apie tankias, ryškias ir ilgas blakstienasMakiažo, antakių, blakstienų procedūras atlieka kosmetologai, visažistai, makiažo ir grimo specialistai kosmetiniuose kabinetuose, grožio salonuose, grožio studijose, grožio namuose, SPA centruose, klinikose. Paslaugos gali būti teikiamos ir kliento namuose. 

Makiažas, antakiai, blakstienos

Dieninis makiažas - tai natūralus, lengvas makiažas, tinkantis kasdienai. Su šiuo makiažu būsite natūraliai graži.Vakarinis makiažas yra skirtas įvairioms progoms. Tai išraiškingas, moters veido bruožus paryškinantis makiažas, kuris išlieka ryškus ir nepakitęs viso vakaro metu.Proginis makiažas - tai prabangus, ypatingoms progoms skirtas ir itin kruopščiai atliekamas specialistų darbas, atliekamas atsižvelgiant į individulius pageidavimus, derinamas prie aprangos ir įvaizdžio detalių. Šis makiažas puikiai atrodo tiek dienos šviesoje, tiek ir sutemus.Ilgalaikis makiažas arba permanentinis makiažas. Atsparus vandeniui makiažas nesukels jums jokių rūpesčių ir visada atrodysite puikiai. Specialiu adatėlių aparatu su vienkartinėmis adatomis į maždaug 0,2 mm odos gylį suleidžiama iš anksto paruoštų mineralinės kilmės pigmentų. Jų atspalviai parenkami individualiai. Procedūra trunka apie 2 val. Ją atliekant taikoma vietinė nejautra, todėl nejaučiama diskomforto. Profesionalus blakstienų priauginimas - tai puiki išeitis norinčioms kasdien džiaugtis tankesnėmis, ilgesnėmis blakstienomis. Priaugintos blakstienos puikiai prisitvirtina prie natūralių blakstienų, todėl nereikės baimintis, kad miegant, sportuojant ar maudantis jos gali iškristi.Cheminis blakstienų rietimas - šiuolaikiškas akių dailinimo būdas, kurio dėka akys tampa išraiškingesnės ir patrauklesnės. Procedūros metų blakstienos yra užriečiamos specialiais suktukais ir priemonėmis.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.