Dieninis makiažas yra kasdienės grožio rutinos dalis, skirta išryškinti ir suteikti natūralią išvaizdą. Įprastai tai lengvas ir natūralus makiažas, kuris neperkrauna veido, bet padeda paslėpti trūkumus ir pabrėžti privalumus.

Dieninis makiažas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Gintarė Auškalnienė Vidutinė rinkos kaina
Makiažas dieninis, proginis, TV, fotosesijai, teatrui
Vilniuje
€ 30.00 - 40.00
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Atlieku dieninį, vakarinį, vestuvinį, brandžios moters, foto, mados makiažą. Veido modeliavimas ir kontūravimas (strobing technika). Dirbu su profesionalia kosmetika (SLA, Mac Urban Decay, Make up...
Vilniuje
€ 10.00/procedūra
Asta Vidutinė rinkos kaina
ANTAKIŲ KOREKCIJA vašku/pincetu + dažymas 6 eur. Blakstienų dažymas 3 eur. Natūraliai plačios formos antakiai gražiai įrėmina akis. Mūsų antakiai yra ir svarbi mūsų charakterio...
Klaipėdoje
€ 6.00/procedūra
UAB "ALTANGARIS" GROŽIO SALONAS Vidutinė rinkos kaina
ok
Vilniuje (Naujininkai)
€ 3.00/procedūra
Lege Artis - grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Makiažas, antakių, blakstienų priežiūra: Antakių korekcija; Antakių dažymas; Antakių korekcija ir dažymas; Blakstienų dažymas; Kasdienis makiažas; Vakarinis makiažas; Vestuvinis makiažas.
Vilniuje
€ 18.00/procedūra
Grožio menė, ESTETĖ Vidutinė rinkos kaina
Antakių ir blakstienų tvarkymas: Antakių dažymas ir korekcija; Blakstienų dažymas; Blakstienų cheminis rietimas. Makiažai: Dieninis; Dalykinis; Vakarinis; Nuotakos.
Klaipėdoje
€ 15.00/procedūra
JOLITA Vidutinė rinkos kaina
Teikiu šias paslaugas: Makiažai; Cheminis blakstienų rietimas; Antakių dažymas ir korekcija.
Klaipėdoje
€ 1.00/procedūra
UAB “SPA Namai” Vidutinė rinkos kaina
SPA namuose atliekame: "Permanentinis makiažas-mikropigmentacija (antakių, akių kontūro)"; "Makiažas"; "Ilgalaikis blakstienų užrietimas ir dažymas"; "Antakių korekcija/dažymas".
Kaune
€ 35.00/procedūra
UAB "Grožio Idėjos" Vidutinė rinkos kaina
KOSMETOLOGO PASLAUGOS: Antakių dažymas; Antakių formos korekcija; Blakstienų dažymas; Makiažas; Cheminis blakstienų rietimas; Blakstienų keratinas Yumi lashes (Blakstienų užrietimas, pastorinimas, pajuodinimas); Mikropigmantacinis makiažas.
Šiauliuose
€ 14.50/procedūra
Makiažas – ne duoklė madai, o būtinybė. Jis turi būti gerai parinktas ir tinkamai atliktas. Tinkamas makiažas atkreips kitų dėmesį, padės jaustis gerai ir pasitikėti...
Šiauliuose
€ 23.17/procedūra

Dieninis makiažas: grožio paslaptys kiekvienai moteriai


Dieninis makiažas yra subtilus savo natūralaus grožio pabrėžimas, todėl rinkitės produktus ir būdus, kurie jums patogūs ir atspindėtų jūsų individualumą. Štai keletas grožio patarimų:

Teisingas odos priežiūra. Valykite ir drėkinkite odą reguliariai, naudodami tinkamus produktus.

Natūralus makiažo pagrindas. Nenaudokite per daug makiažo, oda turi atrodyti natūraliai. 

Subtilus akcentas. Šiek tiek šešėlio ant akių lankų ir natūralus tušas gali suteikti gražų ir subtilų akių akcentą. 

Skruostų spalva. Švelnūs ir šilti skruostų pabrėžimai su rausvomis arba natūraliomis spalvomis suteikia švelnų ir gaivaus veido įspūdį.

Lūpų dažas ar blizgesys. Priklausomai nuo nuotaikos ar stiliaus, pasirinkite švelnią lūpų spalvą arba blizgesį, kuris pabrėžia jūsų lūpas.


Kaip sukurti tobulą dieninį makiažą?


Norint sukurti tobulą dieninį makiažą verta laikytis kelių patarimų:

Rūpestinga odos priežiūra. Puikus makiažas prasideda nuo sveikos odos. Reguliariai valykite, drėkinkite ir saugokite odą naudodami tinkamus priežiūros produktus. Pasirinkite lengvą pagrindą arba, kuris subtiliai išlygina odos atspalvį ir padeda paslėpti trūkumus, nedengiant natūralumo.

 Švelnūs akcentai. Nenaudokite per daug akių šešėlių. Pasirinkite neutralias spalvas ir lengvus brūkšnelius ant akies lanko, taip pat natūralų tušą, kad suteiktumėte subtilų akcentą. Pasirinkite švelnią skruostų spalvą ir švelniai pabrėžkite juos, suteikdami šiek tiek gaivumo ir spindesio veidui. Galite pasirinkti švelnias lūpų dažų spalvas arba blizgesį, kuris suteiks natūralų ir šiltą atspalvį.

Svarbiausia - išlaikyk makiažą natūralų ir subtilų. Tinkamai išnaudokite tuos produktus, kurie atspindi tavo natūralų grožį.


Kokios yra šių metų dieninio makiažo tendencijos?


Šių metų dieninio makiažo tendencijos dažniausiai orientuojasi į natūralumo išlaikymą ir švelnų akcentavimą. Kai kurie išryškėję aspektai yra:

 Šviesūs ir natūralūs  atspalviai: Šie atspalviai yra populiariausi, leisdami išsaugoti natūralų ir subtilų makiažą. Šios spalvos dažniausiai yra rausvos, švelnios rožinės arba natūralios odos spalvos.

Subtilūs akcentai: Akims dažniausiai renkamasi švelnūs šešėliai ir tušas, kad sukurti akis paryškinančią, tačiau natūralią išvaizdą

Drėkinantis efektas: Produktai su drėkinančiu efektu arba tušinukai, kurie pabrėžia natūralią odos spalvą, yra populiari alternatyva sunkiems pagrindams ar pudroms.

Spindintis veidas: Nėra taip svarbu, kad viskas būtų matoma, tačiau švelnus spindesys ant skruostų arba veido viduryje yra šių metų tendencija.

Lūpų blankumas: Natūralūs lūpų dažai ar blizgesiai suteikia švelnią spalvą ir drėkinimą, nesibaiminant būti per ryškiais ar kontrastingais.

Šie elementai sudaro subtilią ir natūralią dieninio makiažo išraišką, kurios pagrindas yra pabrėžti natūralų grožį, neperkraunant veido makiažu.


5 žingsniai link tobulo dieninio makiažo


Norint pasiekti tobulo dieninio makiažo rezultatą, verta laikytis šių žingsnių:

Rūpestinga odos priežiūra: Valykite odą ir naudokite tinkamus drėkinimo produktus, kad veidas būtų sveikas ir švytintis.  Pasirinkite lengvą pagrindą.

Švelnūs akcentai: Nenaudokite per daug produktų ant akių arba antakių. Pasirinkite švelnias spalvas ir taikykite jas švelniai, kad sukurtumėte subtilų ir natūralų akcentą.

Naudojant švelnias raudonas ar švelnias rožines spalvas, švelniai pabrėžkite skruostus, suteikdami natūralų spindesį ir šiltą atspalvį veidui.

Pasirinkite švelnias lūpų spalvas arba blizgesį, kuris neperkrautų jūsų išvaizdos, bet suteiktų švelnų ir drėkinamą poveikį lūpoms.

Laikantis šių žingsnių, galite sukurti makiažą, kuris pabrėžia jūsų natūralią grožio išraišką.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.