Makiažas

Makiažas yra kosmetinis produktų rinkinys, kuris dažniausiai naudojamas pakeisti arba pabrėžti veido, akių ir lūpų savybes. Tai gali apimti įvairius produktus, tokius kaip akių šešėliai, tušas, blizgesys, lūpų dažai, pudra ir daug kitų.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Gintarė Auškalnienė Vidutinė rinkos kaina
Makiažas dieninis, proginis, TV, fotosesijai, teatrui
Vilniuje
€ 30.00 - 40.00
Aurelija Gedvilaitė Vidutinė rinkos kaina
Lūpų bei antakių permanentinis makiažas
Klaipėdoje
€ 80.00
Beautyfor LT, MB Vidutinė rinkos kaina
Beautyfor LT specializuojasi vienkartinių priemonių tiekime kirpykloms, grožio salonams, masažo kabinetams bei SPA centrams. Be vienkartinių priemonių Beautyfor siūlo platų baldų, įrangos bei kosmetikos asortimentą.
Vilniuje
€ 1.00/procedūra
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Atlieku dieninį, vakarinį, vestuvinį, brandžios moters, foto, mados makiažą. Veido modeliavimas ir kontūravimas (strobing technika). Dirbu su profesionalia kosmetika (SLA, Mac Urban Decay, Make up...
Vilniuje
€ 10.00/procedūra
Asta Vidutinė rinkos kaina
ANTAKIŲ KOREKCIJA vašku/pincetu + dažymas 6 eur. Blakstienų dažymas 3 eur. Natūraliai plačios formos antakiai gražiai įrėmina akis. Mūsų antakiai yra ir svarbi mūsų charakterio...
Klaipėdoje
€ 6.00/procedūra
UAB "ALTANGARIS" GROŽIO SALONAS Vidutinė rinkos kaina
ok
Vilniuje (Naujininkai)
€ 3.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Mūsų grožio ir estetikos centre teikiamos šios paslaugos: Dieninis, vakarinis makiažas; Proginis, vestuvinis makiažas; Blakstienų priauginimas; Blakstienų korekcija; Antakių korekcija; Antakių dažymas.
Vilniuje
€ 29.00/procedūra
Lege Artis - grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Makiažas, antakių, blakstienų priežiūra: Antakių korekcija; Antakių dažymas; Antakių korekcija ir dažymas; Blakstienų dažymas; Kasdienis makiažas; Vakarinis makiažas; Vestuvinis makiažas.
Vilniuje
€ 18.00/procedūra
UAB, ROJUMIS Vidutinė rinkos kaina
Mūsų salono specialistai teikia šias paslaugas: Antakių korekcija; Antakių dažymas; Blakstienų dažymas.
Vilniuje
€ 5.50/procedūra

Profesionalus makiažas: patarimai ir įrankiai Jūsų tobulam stiliui


Štai keletas patarimų ir įrankių, kurie gali padėti sukurti profesionalų makiažą ir tobulą stilių:

Kokybiški įrankiai: Naudojant profesionalius šepetėlius, blizgiklius ir kitus įrankius, makiažas bus atliekamas lengviau ir tiksliau. 

Teisingas odos pagrindas: Pasirinkite tinkamą odos pagrindą, kuris tinka jūsų odos tipui ir spalvai. 

Sukūrimas ir paryškinimas: Mokėjimas sukurti ir paryškinti veido bruožus padės suteikti veidui formos ir gilesnį aspektą.

Akių šešėliai ir tušas: Stilingi ir gerai suderinti akių šešėliai gali pabrėžti jūsų akių spalvą ir formą, tuo tarpu tušas gali suteikti joms gilesnį ryšį.

Lūpų dažai ir blizgesys: Gerai pasirinkti lūpų dažai ar blizgesiai gali padėti sukurti harmoningą ir išraiškingą veido išvaizdą.

Makiažo fiksavimas: Naudojant fiksatorius arba pudrą, galima užtikrinti, kad makiažas išliks ilgą laiką be retušavimo.

Svarbiausia – mokytis ir praktikuoti! Naršykite internete, žiūrėkite pamokas ir praktikuokitės su skirtingais makiažo stiliais, kad atrastumėte tai, kas geriausiai atitinka jūsų asmeninį stilių.


Kaip pasirinkti teisingą makiažo paletę Jūsų veido formai?


Pasirinkus teisingą makiažo paletę, atsižvelgiant į veido formą, galima sukurti suderintą ir gražią išvaizdą. Štai kaip tai atlikti:

Apsvarstykite savo veido formą: Skirtingos veido formos reikalauja skirtingo dėmesio ir paryškinimo tam tikrose srityse. 

Paryškinimo ir šešėlių spalvos: Paletės, turinčios įvairių spalvų ir atspalvių šešėlius, gali būti naudingos norint suformuoti veido bruožus pagal jūsų veido formą. Šviesūs ir tamsūs šešėliai padeda paryškinti ar paslėpti tam tikras veido sritis.

Kontūravimo galimybės: Jei norite suteikti savo veidui formą, paletės, kuriose yra kontūravimo šešėlių, gali būti labai naudingos. Jos padeda paryškinti arba pakeisti veido formas.

Pasirinkite atitinkamas spalvas: Atkreipkite dėmesį į savo odos atspalvį ir veido toną. Pasirinkite šešėlius ir šviesiklius, kurie gerai derės su jūsų oda ir nebus per ryškūs ar per tamsūs.

Universali paletė: Jei ieškote daugiafunkcinės paletės, rinkitės tokią, kuri turi ne tik šešėlius, bet ir kitus produktus, tokius kaip blizgesys, kontūravimo šešėliai arba pudros.

Renkantis makiažo paletę, svarbu atkreipti dėmesį į savo poreikius ir norimus rezultatus, nes kiekviena paletė gali būti skirtinga ir atitikti skirtingus makiažo tikslus.


Šiuos 7 makiažo produktus reikia turėti savo kosmetinėje


Štai septyni makiažo produktai, kurie dažnai būna nepakeičiami kiekvienos moters kosmetinėje:  odos pagrindas, korektorius, miltelinė pudra, akių šešėliai, tušas, lūpų dažai ar blizgesys, kontūravimo šešėliai. 

Šie produktai yra pagrindiniai ir gali būti naudojami kurti skirtingus makiažo stilius ir išvaizdą. Tačiau kiekvienas asmuo gali turėti savo asmeninių poreikių, todėl svarbu pasirinkti produktus, kurie geriausiai atitinka jūsų poreikius ir stilių.


Kokie geriausi makiažo patarimai riebiai odai?


Makiažas riebiai odai gali būti tikras iššūkis. Štai keletas patarimų kaip su tuo susidoroti:

Prieš pradedant makiažą, svarbu nuvalyti veidą ir naudoti lengvą, be aliejaus pagrindą. 

Naudokite šviesų odos pagrindą. Pasirinkite aliejaus neturinčią formulę, kuri nebus per sunki ir nepridengs natūralaus odos blizgesio. Po odos pagrindo naudojimo, tepkite miltelinę pudrą T-zonoje (nosies, skruostų ir smakro zonos). Tai padės absorbuoti perteklinį aliejų ir išvengti blizgesio.

Pasirinkite akių šešėlius su milteliniais ar šviesiais atspalviais, vengiant pernelyg blizgančių spalvų, kurios gali paryškinti odos blizgesį.

Naudokite skystus lūpų dažus. Skysti lūpų dažai arba blizgesiai mažiau akcentuoja odos blizgesį nei įprasti lūpų dažai.

Galiausiai, naudokite makiažo fiksavimo purškiklį, kad išlaikytumėte makiažą ilgą laiką. Riebi odai svarbu naudoti produktus, kurie sumažina aliejaus kiekį be pernelyg sausinančio efekto. Tačiau svarbiausia - rasti produktus, kurie jums tinkamiausi ir geriausiai atitinka jūsų odos poreikius.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.