Makiažas, antakių, blakstienų procedūros

Jeigu Jums reikalingos makiažas, antakių, blakstienų procedūros - nemokamai pateikite savo skelbimą paslaugos24.lt portale, gaukite makiažo, antakių, blakstienų procedūrų teikėjų pasiūlymus ir išsirinkite geriausią. Jūs taip pat galite naršyti po makiažo, antakių, blakstienų procedūrų paslaugų teikėjų sąrašą ir pasirinkti tinkamą teikėją.
Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Gintarė Auškalnienė Vidutinė rinkos kaina
Makiažas dieninis, proginis, TV, fotosesijai, teatrui
Vilniuje
€ 30.00 - 40.00
Aurelija Gedvilaitė Vidutinė rinkos kaina
Lūpų bei antakių permanentinis makiažas
Klaipėdoje
€ 80.00
Beautyfor LT, MB Vidutinė rinkos kaina
Beautyfor LT specializuojasi vienkartinių priemonių tiekime kirpykloms, grožio salonams, masažo kabinetams bei SPA centrams. Be vienkartinių priemonių Beautyfor siūlo platų baldų, įrangos bei kosmetikos asortimentą.
Vilniuje
€ 1.00/procedūra
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Atlieku dieninį, vakarinį, vestuvinį, brandžios moters, foto, mados makiažą. Veido modeliavimas ir kontūravimas (strobing technika). Dirbu su profesionalia kosmetika (SLA, Mac Urban Decay, Make up...
Vilniuje
€ 10.00/procedūra
Asta Vidutinė rinkos kaina
ANTAKIŲ KOREKCIJA vašku/pincetu + dažymas 6 eur. Blakstienų dažymas 3 eur. Natūraliai plačios formos antakiai gražiai įrėmina akis. Mūsų antakiai yra ir svarbi mūsų charakterio...
Klaipėdoje
€ 6.00/procedūra
UAB "ALTANGARIS" GROŽIO SALONAS Vidutinė rinkos kaina
ok
Vilniuje (Naujininkai)
€ 3.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Mūsų grožio ir estetikos centre teikiamos šios paslaugos: Dieninis, vakarinis makiažas; Proginis, vestuvinis makiažas; Blakstienų priauginimas; Blakstienų korekcija; Antakių korekcija; Antakių dažymas.
Vilniuje
€ 29.00/procedūra
Lege Artis - grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Makiažas, antakių, blakstienų priežiūra: Antakių korekcija; Antakių dažymas; Antakių korekcija ir dažymas; Blakstienų dažymas; Kasdienis makiažas; Vakarinis makiažas; Vestuvinis makiažas.
Vilniuje
€ 18.00/procedūra
UAB, ROJUMIS Vidutinė rinkos kaina
Mūsų salono specialistai teikia šias paslaugas: Antakių korekcija; Antakių dažymas; Blakstienų dažymas.
Vilniuje
€ 5.50/procedūra
UAB grožio salonas, MELISANDA Vidutinė rinkos kaina
Mūsų grožio salone taip pat teikiamos šios grožio paslaugos: Antakių dažymas; Blakstienų dažymas; Antakių koregavimas.
Vilniuje
€ 3.00/procedūra

 

Makiažo, antakių, blakstienų procedūros

Jūs galite rinktis šias grožio procedūras: makiažas, antakių korekcija, antakių dažymas, blakstienų priauginimas, blakstienų užrietimas, permanentinės procedūros.Makiažas visuomet buvo neatsiejama moters įvaizdžio dalis. Bėgant laikui, kito makiažo tendencijos, atlikimo technologijos, tačiau tikslas išliko tas pats – išryškinti kiekvienos moters individualumą ir grožį.Makiažo rūšių įvairovė: dieninis, verslo, vakarinis, nuotakos, karnavalinis, fantastinis, foto. Kiekvienos moters svajonė – gražios, ilgos, riestos ir tankios blakstienos. Deja, ne visos moterys gali džiaugtis natūraliai ilgomis ir tankiomis blakstienomis. Blakstienų priauginimas – tai geriausias pasirinkimas svajojančioms apie tankias, ryškias ir ilgas blakstienasMakiažo, antakių, blakstienų procedūras atlieka kosmetologai, visažistai, makiažo ir grimo specialistai kosmetiniuose kabinetuose, grožio salonuose, grožio studijose, grožio namuose, SPA centruose, klinikose. Paslaugos gali būti teikiamos ir kliento namuose. 

Makiažas, antakiai, blakstienos

Dieninis makiažas - tai natūralus, lengvas makiažas, tinkantis kasdienai. Su šiuo makiažu būsite natūraliai graži.Vakarinis makiažas yra skirtas įvairioms progoms. Tai išraiškingas, moters veido bruožus paryškinantis makiažas, kuris išlieka ryškus ir nepakitęs viso vakaro metu.Proginis makiažas - tai prabangus, ypatingoms progoms skirtas ir itin kruopščiai atliekamas specialistų darbas, atliekamas atsižvelgiant į individulius pageidavimus, derinamas prie aprangos ir įvaizdžio detalių. Šis makiažas puikiai atrodo tiek dienos šviesoje, tiek ir sutemus.Ilgalaikis makiažas arba permanentinis makiažas. Atsparus vandeniui makiažas nesukels jums jokių rūpesčių ir visada atrodysite puikiai. Specialiu adatėlių aparatu su vienkartinėmis adatomis į maždaug 0,2 mm odos gylį suleidžiama iš anksto paruoštų mineralinės kilmės pigmentų. Jų atspalviai parenkami individualiai. Procedūra trunka apie 2 val. Ją atliekant taikoma vietinė nejautra, todėl nejaučiama diskomforto. Profesionalus blakstienų priauginimas - tai puiki išeitis norinčioms kasdien džiaugtis tankesnėmis, ilgesnėmis blakstienomis. Priaugintos blakstienos puikiai prisitvirtina prie natūralių blakstienų, todėl nereikės baimintis, kad miegant, sportuojant ar maudantis jos gali iškristi.Cheminis blakstienų rietimas - šiuolaikiškas akių dailinimo būdas, kurio dėka akys tampa išraiškingesnės ir patrauklesnės. Procedūros metų blakstienos yra užriečiamos specialiais suktukais ir priemonėmis.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.