Ilgalaikis arba permanentinis makiažas yra procedūra, kada pigmentas yra įterpiamas į viršutinį odos sluoksnį tam, kad sukurtų ilgalaikį makiažo efektą. Tai atliekama naudojant specialų įrankį, kuris į viršutinį odos paviršiaus sluoksnį įveda pigmentą.

Ilgalaikis, permanentinis makiažas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Aurelija Gedvilaitė Vidutinė rinkos kaina
Lūpų bei antakių permanentinis makiažas
Klaipėdoje
€ 80.00
UAB “SPA Namai” Vidutinė rinkos kaina
SPA namuose atliekame: "Permanentinis makiažas-mikropigmentacija (antakių, akių kontūro)"; "Makiažas"; "Ilgalaikis blakstienų užrietimas ir dažymas"; "Antakių korekcija/dažymas".
Kaune
€ 35.00/procedūra
UAB, IEVOS GROŽIO NAMAI Vidutinė rinkos kaina
Teikiame šias grožio paslaugas: Dalinis makiažas; Dieninis makiažas; Vakarinis makiažas; Blakstienų priauginimas; Mikropigmentacija; Antakių korekcija pincetu; Antakių dažymas; Blakstienų dažymas; Auskarų vėrimas.
Kaune
€ 17.33/procedūra
UAB, Jos Kaprizai Vidutinė rinkos kaina
Teikiame šias grožio paslaugas: Dieninis makiažas; Vakarinis makiažas; Proginis/Foto makiažas; Antakių korekcija; Antakių ir blakstienų dažymas; Paprastų blakstienų klijavimas; Šilkinių blakstienų klijavimas; MIKROPIGMENTACIJA: Antakių; Akių...
Kaune
€ 30.00/procedūra
Teikiame šias grožio paslaugas: Makiažai: Vestuvinis; Vakarinis; Dieninis; Foto makiažas. Klijuojame blakstienų kuokštelius; 6D antakiai, microblading`as.
Panevėžyje
€ 30.00/procedūra
Grožio salonas, BARBORA Vidutinė rinkos kaina
Mūsų grožio salone siūlomos šios kosmetologo paslaugos: Makiažas; Ilgalaikis (permanentinis) makiažas; Antakių ir blakstienų dažymas; Blakstienų priauginimas; Ausų dūrimas.
Visagine
€ 15.00/procedūra
UAB, Erikos grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Mūsų grožio salone atliekama antakių korekcija ir pritaikymas prie veido formos, spalvų pasirinkimas, dažymas, blakstienų ir antakių dažymas, blakstienų priauginimas, ilgalaikis kontūrinis makiažas. Dekoratyvinis makiažas:...
Kaune
€ 18.00/procedūra
UAB "Grožio Idėjos" Vidutinė rinkos kaina
KOSMETOLOGO PASLAUGOS: Antakių dažymas; Antakių formos korekcija; Blakstienų dažymas; Makiažas; Cheminis blakstienų rietimas; Blakstienų keratinas Yumi lashes (Blakstienų užrietimas, pastorinimas, pajuodinimas); Mikropigmantacinis makiažas.
Šiauliuose
€ 14.50/procedūra
IĮ, DEVINTAS DANGUS Vidutinė rinkos kaina
Grožio salone yra teikiamos šios paslaugas: DIENINIS MAKIAŽAS; VAKARINIS MAKIAŽAS; ILGALAIKIS AKIŲ KONTŪRŲ MAKIAŽAS; ILGALAIKIS ANTAKIŲ MAKIAŽAS; ILGALAIKIS LŪPŲ KONTŪRŲ MAKIAŽAS; PERMANENTINIS MAKIAŽAS; Antakių korekcija.
Mažeikiuose
€ 11.58/procedūra
UAB, VINGĖ Vidutinė rinkos kaina
Grožio salone taip pat teikiamos šios grožio paslaugos: Antakių korekcija; Antakių dažymas; Blakstienų dažymas; Blakstienų priauginimas; Blakstienų papildymas; Blakstienų nuėmimas; Makiažas: Dieninis, proginis, fotosesijoms; Nuotakos...
Kaune
€ 20.00/procedūra

Ilgalaikis, permanentinis makiažas: kas tai ir kaip tai veikia?


Ilgalaikis arba permanentinis makiažas yra procedūra, kurios metu pigmentas įvedamas į viršutinį odos sluoksnį, siekiant sukurti ilgalaikį makiažo efektą. Tai dažniausiai būna akių, antakių, lūpų makiažo procedūra.

Procedūros eiga. Pasiruošimas: Specialistas apsvarsto jūsų norimus rezultatus ir nustato tinkamą spalvą.

Vietos paruošimas: Oda yra valoma, dezinfekuojama, kad būtų užtikrintas švarumas.

Pigmentavimas: Naudojant specialius įrankius, pigmentas įvedamas į odą, atsižvelgiant į norimą formą ir spalvą.

Gijimo laikotarpis: Gali būti laikinas paraudimas ar patinimas, tačiau po kurio laiko oda atsigauna.

Kaip tai veikia? Pigmentas yra įterpiamas į paviršinius odos sluoksnius ir tai sukelia ilgalaikį makiažo efektą. Trūkumas yra tas, kad pigmentas gali šiek tiek išblukti laikui bėgant, todėl gali reikėti reguliariai atnaujinti procedūrą.


Kaip rasti geriausią ilgalaikio makiažo specialistą?


Norint rasti geriausią ilgalaikio makiažo specialistą, galite imtis šių veiksmų:

Atlikite interneto paiešką pagal savo gyvenamosios vietos ar miesto pavadinimą kartu su raktažodžiu "ilgalaikis makiažas". Paieškos rezultatuose turėtų atsirasti specialistų ar salonų, kurie teikia šias paslaugas.

Atkreipkite dėmesį į specialistų ar salonų atsiliepimus ir reitingus. Tai gali būti puikus būdas įvertinti jų darbo kokybę ir klientų patirtis. Pasitikrinkite jų anksčiau atliktų darbų pavyzdžius. Nuotraukos arba pavyzdžiai gali padėti jums įvertinti jų darbo stilistiką ir kokybę.

Konsultacija su specialistu. Dauguma specialistų siūlo nemokamas arba mažai kainuojančias konsultacijas. Susitarkite su specialistu, kad aptartumėte savo lūkesčius, galimus rezultatus ir gautumėte rekomendacijas.

Pasirinkite specialistą, kuris yra sertifikuotas ir turi didelę patirtį šioje srityje. Sertifikatai ir patirtis rodo profesionalumą ir patikimumą.

Rekomendacijos. Klausykite draugų, šeimos narių ar pažįstamų rekomendacijų. Jų asmeninės patirtys gali būti naudingos.

Pasirenkant ilgalaikio makiažo specialistą, svarbu atidžiai apsvarstyti visas galimybes ir pasikonsultuoti su specialistais prieš priimant galutinį sprendimą. Taip pat svarbu rinktis tik patikimus ir patyrusius specialistus, siekiant užtikrinti saugią ir kokybišką procedūrą.


Ar ilgalaikis makiažas yra tinkamas jums? Kokie privalumai ir trūkumai?


Ilgalaikis makiažas gali būti tinkamas tiems, kurie nori taupyti laiką kasdieninei makiažo rutinai arba turėti tvarkingą išvaizdą visą laiką. Tačiau ši procedūra nėra tinkama visiems. Štai keli privalumai ir trūkumai, kuriuos svarbu apsvarstyti prieš sprendžiant dėl ilgalaikio makiažo:

Privalumai. Laiko taupymas: Nereikės praleisti laiko kasdieniam makiažui.

Ilgalaikis rezultatas: Ilgalaikis makiažas išlieka ilgą laiką, suteikdamas tvarkingą išvaizdą.

Tvirtumas: Nesikeičiantis makiažas yra ypatingai naudingas sportuojant ar kelionėse, kai reikia išlaikyti išvaizdą.

Trūkumai. Išblukimas: Spalva gali šiek tiek išblukti laikui bėgant, todėl gali prireikti periodinio atnaujinimo.

Diskomfortas po procedūros: Po ilgalaikio makiažo įterpimo, gali būti laikinas paraudimas ar patinimas.

Individualios odos reakcijos: Jautri oda gali neigiamai reaguoti į pigmentavimo medžiagas.

Prieš apsisprendžiant dėl ilgalaikio makiažo, svarbu atidžiai apsvarstyti šiuos privalumus ir trūkumus, konsultuotis su specialistu ir įvertinti individualius poreikius. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.