Manikiūras Alytaus raj.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Pagal pateiktą užklausą, jokių paslaugų skelbimų neradome... Šiuo metu "Manikiūras" skiltyje paslaugų skelbimų neradome...

Manikiūro paslaugos

Manikiūras nagams suteikia pageidaujamą nagų formą, nagai puošiami piešiniais, lakuojami pasirinkta spalva, rankoms atliekamas masažas.Jūs galite rinktis šias manikiūro procedūras: skubus, klasikinis, karštas ar SPA manikiūras; klasikinis prancūziškas ar europietiškas (saugus) manikiūras; vyriškas manikiūras; parafino terapija; rankų masažas; lakavimas; rankų nagų dailė; nagų poliravimas.Manikiūro paslaugas teikia manikiūrininkas grožio salonuose, studijose, kabinetuose, grožio namuose, SPA centruose.

Manikiūro procedūros

 Klasikinis – nagams suteikiama forma, pašalinamos nago odelės ir nulakuojama pageidaujama spalva.Skubus (greitas) manikiūras – skirtas nuolat skubantiems. Jo metu nagams suteikiama forma ir padengiama norima lako spalva. Užtruksite tik 30 minučių ir galėsite džiaugtis gražiais nagais.Europietiškas (saugus) manikiūras – atliekamas taip pat kaip ir klasikinis manikiūras, tačiau nago odelės yra tik atstumdomos, taip apsaugant nagą nuo galimų infekcijų ar pažeidimų. SPA manikiūras daromas kosmetinėmis priemonėmis, kurių sudėtyje yra negyvosios jūros dumbliai. Rankos mirkomos jūros druskoje, daromas šveitimas, dedamos kaukės nuo kurių oda tampa švelni ir sveika. Jeigu norite, kad Jūsų nagai neskilinėtų ir nelūžinėtų, o rankų oda būtų švelni, siūlome pasidaryti SPA manikiūrą. Prancūziškas manikiūras pats ryškiausias ir gražiausias iš visų esančių manikiūrų. Jei jums sunku išsirinkti tinkamą lako spalvą, galima rinktis visada elegantišką, subtilų ir niekada nepabostantį prancūzišką manikiūrą. Jis idealiai tinka prie kiekvienos aprangos ir visoms progoms. Prancūziškas manikiūras – tai nebūtinai matinis lakas ir baltas galiukas. Tai nago padengimo technika, o spalvą ir netgi formą galite pasirinkti laisvai. Galiuką galite nupiešti blizgiu bet kurios spalvos laku ar padengti akmenukais. Karštas manikiūras - šis manikiūras ypatingas tuo, jog naudojama šildoma vonelė su specialiais kreminiais losjonais, kurių sudėtyje esantys vitaminų kompleksai maitina odą ir sutvirtina natūralius nagus. Šis manikiūras labai tinka sausai, sutrūkinėjusiai rankų odai ir silpnų, skilinėjančių nagų gydymui ir priežiūrai, taip pat šaltuoju metų laiku.Manikiūras vyrams. Manikiūro metu atliekamas odelių mirkymas ir karpymas, nagų poliravimas, formos nagams suteikimo metu sulyginamas nago paviršius ir suteikiamas nagui tvarkingas vaizdas. Galima nagą padengti apsaugine priemone. Manikiūras užbaigiamas naudojant jūsų rankoms tinkamą kremą.Lakavimas ilgalaikiu laku atliekamas profesionalų manikiūrininkų, o džiovinamas su specialia lempa ir laiko nuo 2 iki 3 savaičių. Po 2-3 savaičių jis neatsilupa, neatšoka, o tiesiog atauga. Taipogi lakas džiovinamas su UV lempa, todėl greitai išdžiūsta. Plonas lako sluoksnis apsaugo ir stiprina nagą, dar daugiau nagai nepraranda lankstumo. Ilgalaikiu nagų laku lakuojami nagai nepraranda blizgesio ir nėra pažeidžiamas nago paviršius. Gelinis lakas lengvai nuimamas nagų valikliu.Rankų masažas. Galite pasirinkti atpalaiduojantį ar aktyvų, suteikiantį jėgų masažą. Rankų masažas atpalaiduos įsitempusius raumenis, pagerins savijautą ir suteiks daugiau energijos. Po šio masažo pamiršite nuovargį ir pasijusite maloniai atsipalaidavę.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.