Nagų lakavimas yra procedūra, kuomet ant nagų paviršiaus tepamas lakas, suteikiantis spalvą, blizgesį ar apsaugą.

Nagų lakavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Greta Vidutinė rinkos kaina
Gelinių nagų priauginimas - papildymas Klaipėdoje Priauginimo kaina: 12eur - Papildymo kaina: 10eur - Naturalių nagų padengimas geliu + gelinis lakavimas kaina: 10eur- Gelinis lakavimas...
Klaipėdoje (Alksnynė)
€ 12.00/procedūra
Viktorija Vidutinė rinkos kaina
Gelinis Lakavimas, Nagų priauginimas Manikiūras - Pedikiūras Esu Diplomuota manikiūristė Dirbu namuose Klapėda Rezervacija: +370 671 66506
Klaipėdoje (Žvejybos uostas)
€ 10.00/procedūra
Ypatingai daug dėmesio skiriu detalėms, nuoširdžiam bendravimui ir estetikai. JAUSMAS. STILIUS. AISTRA. Vadovaujuosi šiais trim žodžiais norėdama apibūdinti tai, ką man reiškia šis darbas.
Klaipėdoje
€ 5.00/procedūra
Renata Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai atlieku Nagu priauginima pagal Gelio tehnologijos,priaugintu nagu korekcijas,manikiura,pedikiura,gelini lakavima . Ivairaus sudetingumo dizainai .
Vilniuje
€ 25.00/procedūra
UAB "ALTANGARIS" GROŽIO SALONAS Vidutinė rinkos kaina
ok
Vilniuje (Naujininkai)
€ 10.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Parafino vonelė rankoms; Ilgalaikis lakavimas be manikiūro; Manikiūras; Manikiūras su lakavimu; Vyriškas manikiūras; Manikiūras su ilgalaikiu lakavimu; Nagų lakavimas be manikiūro; Prancūziškas nagų lakavimas be...
Vilniuje
€ 11.50/procedūra
Lege Artis - grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos manikiūro paslaugos: Manikiūras (be lakavimo); Manikiūras su lakavimu; Manikiūras vyrams; Ilgalaikis gelinis lakavimas; Manikiūras su ilgalaikiu geliniu lakavimu; Ilgalaikio lako nuėmimas; Parafino terapija rankoms.
Vilniuje
€ 10.00/procedūra
UAB, ROJUMIS Vidutinė rinkos kaina
Mūsų grožio salone teikiamos manikiūro paslaugos: Manikiūras; Ilgalaikis lakavimas.
Vilniuje
€ 5.50/procedūra
UAB grožio salonas, MELISANDA Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos rankų priežiūros paslaugos: Manikiūras (be lakavimo); Klasikinis manikiūras su paprastu lakavimu; Ilgalaikis gelinis lakavimas; Paprasto lako nuėmimas; Saugus manikiūras su geliniu lakavimu viena spalva;...
Vilniuje
€ 8.00/procedūra
UAB “SPA Namai” Vidutinė rinkos kaina
Manikiūro paslaugos; "SPA manikiūras"; "Manikiūras be lakavimo"; "Gelinio lako nuėmimas"; "Gelinis lakavimas/ Prancūziškas gelinis lakavimas"; "Lakavimas /prancūziškas lakavimas"; "Parafino procedūra rankoms".
Kaune
€ 12.00/procedūra

Profesionalus nagų lakavimas: ką turėtumėte žinoti


Profesionalus nagų lakavimas yra procedūra, apie kurią reikia šiek tiek informacijos prieš ją pasirenkant:

Lakavimo tipai: Egzistuoja skirtingi lakavimo tipai - geliniai, akriliniai, natūralūs ir kt. Pasirinkite tą, kuris atitiks jūsų lūkesčius ir nagų būklę.

Higienos standartai: Svarbu, kad salonas laikytųsi aukštų higienos standartų - sterilūs įrankiai, švarūs darbo paviršiai ir tinkamas nagų priežiūros procesas.

Specialistų įgūdžiai: Patikrinkite nagų meistrų ar specialistų sertifikatus, mokymus ir patirtį. Kvalifikuoti meistrai gali užtikrinti kokybišką paslaugą.

Nagų priežiūros sveikata: Nagų lakavimas neturėtų pabloginti jūsų nagų būklės. Pasirūpinkite, kad pasirinktas lakavimas būtų draugiškas jūsų nagams ir nekenktų jų sveikatai.

Atsparumas ir išliekamumas: Daugeliui svarbu, kad lakavimas išliktų ilgą laiką. Konsultuokitės su specialistu dėl patarimų, kaip išlaikyti spalvą ir tvirtumą.


Kokios yra populiariausios nagų lakavimo technikos?


Populiariausios nagų lakavimo technikos gali skirtis priklausomai nuo kliento pageidavimų ir specialisto įgūdžių. Štai keletas populiarių nagų lakavimo technikų:

Gelio lakavimas: Tai ilgalaikis lakavimo būdas, kuris yra labai populiarius dėl savo išliekamumo ir blizgesio. Jis dažnai naudojamas ant natūralių nagų arba nagų priauginimui.

Akrilinis lakavimas: Akriliniai lakai suteikia stiprų ir ilgalaikį lakavimo efektą, galintį išsilaikyti net ir ant silpnų nagų. Jie gali būti naudojami kartu su geliais arba savarankiškai.

Natūralus lakavimas: Tai paprastas lakavimo būdas, kai ant nagų tepamas lakas, kuris suteikia natūralų spalvos ir blizgesio efektą. Dažniausiai naudojami šviesūs ir neutralūs atspalviai.

Lakavimas geliniu laku : Gelinių lakų technika gali būti panaši į gelio lakavimą, tačiau naudojami lakai džiūsta be UV ar LED šviesos.

Franču manikiūras: Tai klasikinis lakavimo stilius, kai ant nagų yra formuojamas baltas nagų galiukas su šviesiai rožiniu ar kitos spalvos laiku. Tai dažnai atrodo natūraliai ir elegantiškai.

Pasirinkimas priklauso nuo jūsų pageidavimų, nagų būklės ir norimo rezultato. 


Top 5 madingos nagų lakavimo spalvos šiandien


 Šiuo metu labai madingos šios penkios nagų lakavimo spalvos:

Švelnūs rožinės spalvos atspalviai: Šie subtilūs rožinės spalvosi atspalviai yra labai madingi ir suteikia elegantišką, natūralų išvaizdą.

Neutralios ir neutralios pilkos spalvos: Pilkos spalvos įsivyravo pastaraisiais metais, ypač dėl jų universalumo ir subtilumo.

Džiuginantys koraliniai ir oranžiniai atspalviai: Šilto atspalvio koraliniai arba oranžiniai lakai yra gražus akcentas, ypač vasarą.

Mėlynos šviesos atspalviai: Nuosaikios mėlynos spalvos yra puikus pasirinkimas, suteikiantis švelnią, šviesią ir šiuolaikišką išvaizdą.

Metaliniai lakai: Metalinės spalvos, tokios kaip aukso, sidabro, chromo arba metalizuoti lakai, teikia blizgesį ir šviesą, prideda išskirtinumą jūsų nagams.


Kaip ilgiau išlaikyti laką ant nagų: patarimai ir gudrybės


Norint ilgiau išlaikyti laką ant nagų, galima pasinaudoti šiais  patarimais:

Naudoti bazinį laką: Prieš galutinį lakavimą naudokite bazinį laką, kuris suteiks tvirtesnį lakavimo pagrindą ir padės išlaikyti pagrindinį sluoksnį.

Dviejų sluoksnių principas: Taikykite kelis plonus lakavimo sluoksnius, vietoj vieno storoko sluoksnio. Tai padės išvengti greito lako nusilupimo.

 Lako džiūvimas: Užtikrinkite, kad kiekvienas lakavimo sluoksnis būtų kruopščiai išdžiūvęs. Naudojant UV arba LED spindulius, laikykitės rekomenduojamų laikų.

Apsaugokite nagus: Nagų lakas gali būti jautrus kasdieniniam naudojimui. Dėvėkite pirštines dirbant darbus, kurie galėtų pažeisti lako dangą.

Reguliariai atnaujinkite lakavimą: Po kurio laiko nagų lakas gali pradėti luptis. Atnaujinkite laką, kai pastebite pirmuosius lupimosi požymius.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.