Nagų priauginimas yra procedūra, kuria siekiama prailginti arba sustiprinti natūralius nagus. Tai gali būti atliekama naudojant įvairias technikas.

Nagų priauginimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Greta Vidutinė rinkos kaina
Gelinių nagų priauginimas - papildymas Klaipėdoje Priauginimo kaina: 12eur - Papildymo kaina: 10eur - Naturalių nagų padengimas geliu + gelinis lakavimas kaina: 10eur- Gelinis lakavimas...
Klaipėdoje (Alksnynė)
€ 12.00/procedūra
Viktorija Vidutinė rinkos kaina
Gelinis Lakavimas, Nagų priauginimas Manikiūras - Pedikiūras Esu Diplomuota manikiūristė Dirbu namuose Klapėda Rezervacija: +370 671 66506
Klaipėdoje (Žvejybos uostas)
€ 10.00/procedūra
Renata Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai atlieku Nagu priauginima pagal Gelio tehnologijos,priaugintu nagu korekcijas,manikiura,pedikiura,gelini lakavima . Ivairaus sudetingumo dizainai .
Vilniuje
€ 25.00/procedūra
UAB "ALTANGARIS" GROŽIO SALONAS Vidutinė rinkos kaina
ok
Vilniuje (Naujininkai)
€ 10.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Parafino vonelė rankoms; Ilgalaikis lakavimas be manikiūro; Manikiūras; Manikiūras su lakavimu; Vyriškas manikiūras; Manikiūras su ilgalaikiu lakavimu; Nagų lakavimas be manikiūro; Prancūziškas nagų lakavimas be...
Vilniuje
€ 11.50/procedūra
UAB grožio salonas, MELISANDA Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos rankų priežiūros paslaugos: Manikiūras (be lakavimo); Klasikinis manikiūras su paprastu lakavimu; Ilgalaikis gelinis lakavimas; Paprasto lako nuėmimas; Saugus manikiūras su geliniu lakavimu viena spalva;...
Vilniuje
€ 8.00/procedūra
UAB “SPA Namai” Vidutinė rinkos kaina
Manikiūro paslaugos; "SPA manikiūras"; "Manikiūras be lakavimo"; "Gelinio lako nuėmimas"; "Gelinis lakavimas/ Prancūziškas gelinis lakavimas"; "Lakavimas /prancūziškas lakavimas"; "Parafino procedūra rankoms".
Kaune
€ 12.00/procedūra
Grožio salonas, Bellissimo Vidutinė rinkos kaina
Atliekamas manikiūras: Klasikinis manikiūras; Vyriškas manikiūras; Prancūziškas manikiūra; Priauginami gelio nagai; Papildymas; Nagų lakavimas; Nagų dailė; Biogelis.
Kaune
€ 7.24/procedūra
UAB, IEVOS GROŽIO NAMAI Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos rankų nagų priežiūros paslaugos: KLASIKINIS MANIKIŪRAS; EXPRESS MANIKIŪRAS; NAGŲ LAKAVIMAS; LAKAVIMAS SU ILGALAIKIU LAKU; KARŠTAS MANIKIŪRAS; MANIKIŪRAS VYRAMS; DRĖKINANTI PARAFINO PROCEDŪRA RANKOMS.
Kaune
€ 8.66/procedūra
UAB, Jos Kaprizai Vidutinė rinkos kaina
Nagų priežiūros paslaugos: Manikiūras; Manikiūras + paprastas lakavimas; Manikiūras + prancūziškas lakavimas; Manikiūras + gelinis lakavimas; Manikiūras + prancūziškas gelinis lakavimas; Gelinio lako nuvalymas; Parafino...
Kaune
€ 10.00/procedūra

Kokios yra geriausios technikos nagų priauginimui?


Nagų priauginimas yra asmeniškai pasirinkimas, priklausantis nuo individualių norų ir nagų būklės. Tačiau yra keletas populiarių technikų, kurios yra plačiai naudojamos ir laikomos efektyviomis:

Gelinis nagų priauginimas: Gelis naudojamas ant natūralių nagų, jis yra lankstus ir suteikia natūralią išvaizdą. Gelio priauginimai taip pat gali būti lengvai pakeičiami ir atnaujinami.

Akrilinis nagų priauginimas: Akrilo miltelių ir akrilo skysčio mišinys naudojami norint sukurti tvirtą nagą. Tai gali būti tinkamas sprendimas tiems, kurie nori didesnio nagų stiprumo.

Šilko arba stiklo pluošto nagų priauginimas: Šios medžiagos naudojamos norint sustiprinti natūralius nagus. Jos gali būti naudojamos kartu su gelio arba akrilo danga, siekiant padidinti nagų stiprumą.

Kiekviena technika turi savo privalumų ir trūkumų, todėl svarbu pasitarti su specialistu ir pasirinkti techniką, atitinkančią jūsų poreikius bei natūralių nagų būklę. 


Ar nagų priauginimas kenkia natūraliems nagams?


Nagų priauginimas gali turėti įtakos natūraliems nagams, priklausomai nuo to, kaip jis yra atliekamas ir prižiūrimas. Kai kurios galimos pasekmės natūraliems nagams gali būti:

Nagų susilpnėjimas: Neprofesionaliai atliktas ar pernelyg dažnas nagų priauginimas gali sugadinti natūralius nagus. Dažnas priauginimas ar netinkama procedūra gali sukelti trapumą ar susilpnėjimą.

Infekcijos ir dirginimas: Netinkamai atliktas arba higienos taisykles ignoruojantis nagų priauginimas gali padidinti infekcijos riziką. Infekcijos gali prasidėti po dirginimo, kuris gali išplisti ir paveikti natūralius nagus.

Nagų išsausėjimas: Kai kurios nagų priauginimo medžiagos ar technikos gali priversti nagus tapti sausais ir trapiais, ypač jei procedūra yra reguliariai kartojama.

Svarbu, kad nagų priauginimą atliktų kvalifikuotas specialistas, kuris laikosi higienos taisyklių ir naudoja aukštos kokybės medžiagas. Taip pat reikėtų laikytis pertraukų tarp procedūrų, leidžiant natūraliems nagams atsikratyti cheminių medžiagų poveikio ir atgauti stiprumą. 


Kiek kainuoja profesionalus nagų priauginimas?


Nagų priauginimo kainos gali labai skirtis priklausomai nuo paslaugų teikėjo, pasirinktos technikos, naudojamų medžiagų kokybės ir regiono, kuriame yra teikiamos paslaugos.

Bendrai, nagų priauginimo kainos Lietuvoje svyruoja nuo apie 25 iki 80 eurų ar net daugiau už vieną priauginimą. Kaina gali skirtis priklausomai nuo to, ar pasirinktas gelis ar akrilas, ar tai yra pirmas priauginimas ar atnaujinimas, kuriai technika ir kokio ilgio priauginimas bus atliekamas. Kainą taip pat gali įtakoti salonų reputacija, patirtis ir pasiūlytos papildomos paslaugos, pvz., dekoravimas ar specialūs nagų priežiūros produktai.

Siekiant gauti tikslią kainą, rekomenduojama konsultuotis su specialistu ir aptarti konkretų pasirinkimą bei procedūros trukmę ir kompleksiškumą. Tai leis gauti tikslią informaciją apie kainų skirtumus ir kokią vertę jūsų norimos paslaugos kaina atneš jums.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.