Manikiūras

Manikiūras yra procedūra, skirta prižiūrėti rankų nagus ir rankas. Tai gali apimti nagų formavimą, odos minkštinimą, odos ir nagų priežiūrą bei lakavimą.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Greta Vidutinė rinkos kaina
Gelinių nagų priauginimas - papildymas Klaipėdoje Priauginimo kaina: 12eur - Papildymo kaina: 10eur - Naturalių nagų padengimas geliu + gelinis lakavimas kaina: 10eur- Gelinis lakavimas...
Klaipėdoje (Alksnynė)
€ 12.00/procedūra
Viktorija Vidutinė rinkos kaina
Gelinis Lakavimas, Nagų priauginimas Manikiūras - Pedikiūras Esu Diplomuota manikiūristė Dirbu namuose Klapėda Rezervacija: +370 671 66506
Klaipėdoje (Žvejybos uostas)
€ 10.00/procedūra
Ypatingai daug dėmesio skiriu detalėms, nuoširdžiam bendravimui ir estetikai. JAUSMAS. STILIUS. AISTRA. Vadovaujuosi šiais trim žodžiais norėdama apibūdinti tai, ką man reiškia šis darbas.
Klaipėdoje
€ 5.00/procedūra
Renata Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai atlieku Nagu priauginima pagal Gelio tehnologijos,priaugintu nagu korekcijas,manikiura,pedikiura,gelini lakavima . Ivairaus sudetingumo dizainai .
Vilniuje
€ 25.00/procedūra
UAB "ALTANGARIS" GROŽIO SALONAS Vidutinė rinkos kaina
ok
Vilniuje (Naujininkai)
€ 10.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Parafino vonelė rankoms; Ilgalaikis lakavimas be manikiūro; Manikiūras; Manikiūras su lakavimu; Vyriškas manikiūras; Manikiūras su ilgalaikiu lakavimu; Nagų lakavimas be manikiūro; Prancūziškas nagų lakavimas be...
Vilniuje
€ 11.50/procedūra
Lege Artis - grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos manikiūro paslaugos: Manikiūras (be lakavimo); Manikiūras su lakavimu; Manikiūras vyrams; Ilgalaikis gelinis lakavimas; Manikiūras su ilgalaikiu geliniu lakavimu; Ilgalaikio lako nuėmimas; Parafino terapija rankoms.
Vilniuje
€ 10.00/procedūra
UAB, ROJUMIS Vidutinė rinkos kaina
Mūsų grožio salone teikiamos manikiūro paslaugos: Manikiūras; Ilgalaikis lakavimas.
Vilniuje
€ 5.50/procedūra
UAB grožio salonas, MELISANDA Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos rankų priežiūros paslaugos: Manikiūras (be lakavimo); Klasikinis manikiūras su paprastu lakavimu; Ilgalaikis gelinis lakavimas; Paprasto lako nuėmimas; Saugus manikiūras su geliniu lakavimu viena spalva;...
Vilniuje
€ 8.00/procedūra
UAB “SPA Namai” Vidutinė rinkos kaina
Manikiūro paslaugos; "SPA manikiūras"; "Manikiūras be lakavimo"; "Gelinio lako nuėmimas"; "Gelinis lakavimas/ Prancūziškas gelinis lakavimas"; "Lakavimas /prancūziškas lakavimas"; "Parafino procedūra rankoms".
Kaune
€ 12.00/procedūra

Geriausi manikiūro salonai: mūsų ekspertų pasirinkimas


Renkantis manikiūro saloną rekomenduojama pasitikrinti internete esančius klientų atsiliepimus, kad rastumėte vietą, atitinkančią jūsų poreikius. Dažnai verta pasikonsultuoti su draugais ar pažįstamais, kurie gali pasidalinti patirtimi arba suteikti rekomendacijų. 

Taip pat renkantis saloną, svarbu atkreipti dėmesį į higienos standartus, naudojamų produktų kokybę ir specialistų profesionalumą.


Kaip pasirinkti tinkamą manikiūro stilistą?


Pasirinkti tinkamą manikiūro stilistą yra labai  svarbu siekiant gauti kokybišką paslaugą. Keletas patarimų kaip tai atlikti:

Pasižiūrėkite atsiliepimus: Klientų atsiliepimai gali suteikti aiškų vaizdą apie stilisto darbo kokybę ir profesionalumą.

Klauskite rekomendacijų: Draugai ar šeimos nariai gali pasiūlyti gerų manikiūro stilistų, su kuriais jie patenkinti.

Patikrinkite higienos standartus: Būtinai patikrinkite, ar salonas laikosi griežtų higienos taisyklių. Sterilios priemonės ir valymas po kiekvieno kliento yra labai svarbūs.

Konsultacija su stilistu: Prieš pasirenkant, galite užsisakyti trumpą konsultaciją, kad pamatytumėte, kaip jis/iš dirba ir kokius produktus naudoja.

Profesionalumo ir sertifikatų patikrinimas: Patikrinkite stilisto sertifikatus ar mokymus, kad įsitikintumėte jo/iš įgūdžiais ir patirtimi.

Svarbu, kad jūsų pasirinktas stilistas būtų atvirus, supratingas ir gebėtų išgirsti jūsų pageidavimus. Pasirinkę tinkamą manikiūro stilistą, kuriuo galite pasitikėti, galite būti tikri , jog jūsų nagai bus puoselėjami ir išlaikys gražų išvaizdą.


Kiek kainuoja profesionalus manikiūras?


Manikiūro kainos gali skirtis priklausomai nuo įvairių  veiksnių, įskaitant paslaugų teikėją, vietą ir pasirinktą manikiūro tipą. Paprastai profesionalus manikiūras Lietuvoje gali kainuoti nuo 15 iki 40 eurų. Kaina gali kisti priklausomai nuo to, ar tai paprastas manikiūras, nagų stiprinimas, gelinis lakavimas ar kompleksiškesnės paslaugos. Svarbu suprasti, kad kainos gali skirtis tarp skirtingų salonų ir specialistų, taigi verta pasitikrinti kainų sąrašus iš anksto.


5 populiariausi manikiūro stiliai, kuriuos būtina išbandyti


Keli populiariausi manikiūro stiliai, kuriuos žmonės dažnai renkasi:

Gelio lakavimas: Tai ilgaamžis lakavimo būdas, kuris gali išsilaikyti iki kelių savaičių. Dažnai naudojami įvairūs dizainai, spalvos ir efektai.

Natūralus manikiūras: Šis stilius dažnai akcentuoja natūralų nagų grožį. Tai gali būti paprasta ir elegantiška - natūralios spalvos arba šiek tiek blizgantys lakai.

Franču manikiūras: Tai klasikinis ir elegantiškas manikiūro stilius, kai nagai dažomi baltu laku su raudonu ar kitos spalvos akcentu.

Akcentuoti nagai: Tai stilius, kai vienas ar daugiau nagų yra išskirtiniai - gali būti dažomi ryškiomis spalvomis, su piešiniais ar detaliais dizainais.

Lakavimas su šablonais: Šis stilius apima nagų lakavimą naudojant įvairius šablonus, šriftus, raštelius ar figūras, kad sukurtumėte unikalų ir kompleksišką dizainą.

Kiekvienas iš šių stilių yra unikalus ir gali būti pritaikytas pagal asmeninius pageidavimus ir nuotaiką.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.