Manikiūras

Jeigu Jums reikalingas manikiūras - nemokamai pateikite savo skelbimą paslaugos24.lt portale, gaukite manikiūro paslaugų teikėjų pasiūlymus ir išsirinkite geriausią. Jūs taip pat galite naršyti po manikiūro paslaugų teikėjų sąrašą ir pasirinkti tinkamą teikėją. 
Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Greta Vidutinė rinkos kaina
Gelinių nagų priauginimas - papildymas Klaipėdoje Priauginimo kaina: 12eur - Papildymo kaina: 10eur - Naturalių nagų padengimas geliu + gelinis lakavimas kaina: 10eur- Gelinis lakavimas...
Klaipėdoje (Alksnynė)
€ 12.00/procedūra
Viktorija Vidutinė rinkos kaina
Gelinis Lakavimas, Nagų priauginimas Manikiūras - Pedikiūras Esu Diplomuota manikiūristė Dirbu namuose Klapėda Rezervacija: +370 671 66506
Klaipėdoje (Žvejybos uostas)
€ 10.00/procedūra
Ypatingai daug dėmesio skiriu detalėms, nuoširdžiam bendravimui ir estetikai. JAUSMAS. STILIUS. AISTRA. Vadovaujuosi šiais trim žodžiais norėdama apibūdinti tai, ką man reiškia šis darbas.
Klaipėdoje
€ 5.00/procedūra
Renata Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai atlieku Nagu priauginima pagal Gelio tehnologijos,priaugintu nagu korekcijas,manikiura,pedikiura,gelini lakavima . Ivairaus sudetingumo dizainai .
Vilniuje
€ 25.00/procedūra
UAB "ALTANGARIS" GROŽIO SALONAS Vidutinė rinkos kaina
ok
Vilniuje (Naujininkai)
€ 10.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Parafino vonelė rankoms; Ilgalaikis lakavimas be manikiūro; Manikiūras; Manikiūras su lakavimu; Vyriškas manikiūras; Manikiūras su ilgalaikiu lakavimu; Nagų lakavimas be manikiūro; Prancūziškas nagų lakavimas be...
Vilniuje
€ 11.50/procedūra
Lege Artis - grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos manikiūro paslaugos: Manikiūras (be lakavimo); Manikiūras su lakavimu; Manikiūras vyrams; Ilgalaikis gelinis lakavimas; Manikiūras su ilgalaikiu geliniu lakavimu; Ilgalaikio lako nuėmimas; Parafino terapija rankoms.
Vilniuje
€ 10.00/procedūra
UAB, ROJUMIS Vidutinė rinkos kaina
Mūsų grožio salone teikiamos manikiūro paslaugos: Manikiūras; Ilgalaikis lakavimas.
Vilniuje
€ 5.50/procedūra
UAB grožio salonas, MELISANDA Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos rankų priežiūros paslaugos: Manikiūras (be lakavimo); Klasikinis manikiūras su paprastu lakavimu; Ilgalaikis gelinis lakavimas; Paprasto lako nuėmimas; Saugus manikiūras su geliniu lakavimu viena spalva;...
Vilniuje
€ 8.00/procedūra
UAB “SPA Namai” Vidutinė rinkos kaina
Manikiūro paslaugos; "SPA manikiūras"; "Manikiūras be lakavimo"; "Gelinio lako nuėmimas"; "Gelinis lakavimas/ Prancūziškas gelinis lakavimas"; "Lakavimas /prancūziškas lakavimas"; "Parafino procedūra rankoms".
Kaune
€ 12.00/procedūra

Manikiūro paslaugos

Manikiūras nagams suteikia pageidaujamą nagų formą, nagai puošiami piešiniais, lakuojami pasirinkta spalva, rankoms atliekamas masažas.Jūs galite rinktis šias manikiūro procedūras: skubus, klasikinis, karštas ar SPA manikiūras; klasikinis prancūziškas ar europietiškas (saugus) manikiūras; vyriškas manikiūras; parafino terapija; rankų masažas; lakavimas; rankų nagų dailė; nagų poliravimas.Manikiūro paslaugas teikia manikiūrininkas grožio salonuose, studijose, kabinetuose, grožio namuose, SPA centruose.

Manikiūro procedūros

 Klasikinis – nagams suteikiama forma, pašalinamos nago odelės ir nulakuojama pageidaujama spalva.Skubus (greitas) manikiūras – skirtas nuolat skubantiems. Jo metu nagams suteikiama forma ir padengiama norima lako spalva. Užtruksite tik 30 minučių ir galėsite džiaugtis gražiais nagais.Europietiškas (saugus) manikiūras – atliekamas taip pat kaip ir klasikinis manikiūras, tačiau nago odelės yra tik atstumdomos, taip apsaugant nagą nuo galimų infekcijų ar pažeidimų. SPA manikiūras daromas kosmetinėmis priemonėmis, kurių sudėtyje yra negyvosios jūros dumbliai. Rankos mirkomos jūros druskoje, daromas šveitimas, dedamos kaukės nuo kurių oda tampa švelni ir sveika. Jeigu norite, kad Jūsų nagai neskilinėtų ir nelūžinėtų, o rankų oda būtų švelni, siūlome pasidaryti SPA manikiūrą. Prancūziškas manikiūras pats ryškiausias ir gražiausias iš visų esančių manikiūrų. Jei jums sunku išsirinkti tinkamą lako spalvą, galima rinktis visada elegantišką, subtilų ir niekada nepabostantį prancūzišką manikiūrą. Jis idealiai tinka prie kiekvienos aprangos ir visoms progoms. Prancūziškas manikiūras – tai nebūtinai matinis lakas ir baltas galiukas. Tai nago padengimo technika, o spalvą ir netgi formą galite pasirinkti laisvai. Galiuką galite nupiešti blizgiu bet kurios spalvos laku ar padengti akmenukais. Karštas manikiūras - šis manikiūras ypatingas tuo, jog naudojama šildoma vonelė su specialiais kreminiais losjonais, kurių sudėtyje esantys vitaminų kompleksai maitina odą ir sutvirtina natūralius nagus. Šis manikiūras labai tinka sausai, sutrūkinėjusiai rankų odai ir silpnų, skilinėjančių nagų gydymui ir priežiūrai, taip pat šaltuoju metų laiku.Manikiūras vyrams. Manikiūro metu atliekamas odelių mirkymas ir karpymas, nagų poliravimas, formos nagams suteikimo metu sulyginamas nago paviršius ir suteikiamas nagui tvarkingas vaizdas. Galima nagą padengti apsaugine priemone. Manikiūras užbaigiamas naudojant jūsų rankoms tinkamą kremą.Lakavimas ilgalaikiu laku atliekamas profesionalų manikiūrininkų, o džiovinamas su specialia lempa ir laiko nuo 2 iki 3 savaičių. Po 2-3 savaičių jis neatsilupa, neatšoka, o tiesiog atauga. Taipogi lakas džiovinamas su UV lempa, todėl greitai išdžiūsta. Plonas lako sluoksnis apsaugo ir stiprina nagą, dar daugiau nagai nepraranda lankstumo. Ilgalaikiu nagų laku lakuojami nagai nepraranda blizgesio ir nėra pažeidžiamas nago paviršius. Gelinis lakas lengvai nuimamas nagų valikliu.Rankų masažas. Galite pasirinkti atpalaiduojantį ar aktyvų, suteikiantį jėgų masažą. Rankų masažas atpalaiduos įsitempusius raumenis, pagerins savijautą ir suteiks daugiau energijos. Po šio masažo pamiršite nuovargį ir pasijusite maloniai atsipalaidavę.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.