Parafino procedūra rankoms yra grožio procedūra, kuri naudoja šiltą parafino vonelę rankoms. Ši procedūra ne tik suteikia malonumą, bet ir turi daugybę naudingų efektų odai.

Parafino procedūra rankoms

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Viktorija Vidutinė rinkos kaina
Gelinis Lakavimas, Nagų priauginimas Manikiūras - Pedikiūras Esu Diplomuota manikiūristė Dirbu namuose Klapėda Rezervacija: +370 671 66506
Klaipėdoje (Žvejybos uostas)
€ 10.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Parafino vonelė rankoms; Ilgalaikis lakavimas be manikiūro; Manikiūras; Manikiūras su lakavimu; Vyriškas manikiūras; Manikiūras su ilgalaikiu lakavimu; Nagų lakavimas be manikiūro; Prancūziškas nagų lakavimas be...
Vilniuje
€ 11.50/procedūra
Lege Artis - grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos manikiūro paslaugos: Manikiūras (be lakavimo); Manikiūras su lakavimu; Manikiūras vyrams; Ilgalaikis gelinis lakavimas; Manikiūras su ilgalaikiu geliniu lakavimu; Ilgalaikio lako nuėmimas; Parafino terapija rankoms.
Vilniuje
€ 10.00/procedūra
UAB grožio salonas, MELISANDA Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos rankų priežiūros paslaugos: Manikiūras (be lakavimo); Klasikinis manikiūras su paprastu lakavimu; Ilgalaikis gelinis lakavimas; Paprasto lako nuėmimas; Saugus manikiūras su geliniu lakavimu viena spalva;...
Vilniuje
€ 8.00/procedūra
UAB “SPA Namai” Vidutinė rinkos kaina
Manikiūro paslaugos; "SPA manikiūras"; "Manikiūras be lakavimo"; "Gelinio lako nuėmimas"; "Gelinis lakavimas/ Prancūziškas gelinis lakavimas"; "Lakavimas /prancūziškas lakavimas"; "Parafino procedūra rankoms".
Kaune
€ 12.00/procedūra
UAB, IEVOS GROŽIO NAMAI Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos rankų nagų priežiūros paslaugos: KLASIKINIS MANIKIŪRAS; EXPRESS MANIKIŪRAS; NAGŲ LAKAVIMAS; LAKAVIMAS SU ILGALAIKIU LAKU; KARŠTAS MANIKIŪRAS; MANIKIŪRAS VYRAMS; DRĖKINANTI PARAFINO PROCEDŪRA RANKOMS.
Kaune
€ 8.66/procedūra
UAB, Jos Kaprizai Vidutinė rinkos kaina
Nagų priežiūros paslaugos: Manikiūras; Manikiūras + paprastas lakavimas; Manikiūras + prancūziškas lakavimas; Manikiūras + gelinis lakavimas; Manikiūras + prancūziškas gelinis lakavimas; Gelinio lako nuvalymas; Parafino...
Kaune
€ 10.00/procedūra
Grožio salonas, GROŽIO PERLAI Vidutinė rinkos kaina
Manikiūras; Manikiūras + lakavimas; Express manikūras + lakavimas; Manikiūras + prancūziškas lakavimas; Spa manikiūras + lakavimas; Manikiūras lakavimas ilgalaikiu laku; Express manikiūras + lakavimas ilgalaikiu...
Kaune
€ 8.00/procedūra
GROŽIO NAMAI, TI AMO Vidutinė rinkos kaina
RANKŲ PRIEŽIŪRA: Manikiūras; Manikiūras su lakavimu; Prancūziškas manikiūras; SPA manikiūras; Nagų lakavimas; Dirbtinio nago formavimas; Natūralaus nago formavimas; Ilgalaikis gelinis lakavimas; Manikiūras su ilgalaikiu geliniu...
Kaune, Kiti miestai
€ 15.00/procedūra
UAB, Erikos grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
MANIKIŪRO PASLAUGOS: Manikiūras; Express manikiūras (odelių stumdymas, nago formos suteikimas ir lakavimas); Ilgalaikis lakavimas; Ilgalaikis lakavimas su manikiūru; SPA manikiūras; Nagų modeliavimas (gelis, porcelianas, akrilas);...
Kaune
€ 10.00/procedūra

Parafino procedūra rankoms: grožio paslaptys ir nauda jūsų odai


Šiltas ir minkštas parafinas gali būti tikra rankų odos gydymo dovana. Parafino procedūra rankoms – tai tikra grožio paslaptis, kuri suteikia daugybę naudingų efektų jūsų odai.

Drėkinimas ir minkštinimas: Šilto parafino vonelė suteikia intensyvų drėkinimą odai. Parafinas veikia kaip drėkinimo  agentas, maitindamas odą ir atkurdamas jos minkštumą.

Kraujotakos gerinimas: Šilta procedūra padeda atsipalaiduoti rankoms ir skatina kraujotaką. Tai puikus būdas mažinti stresą, sumažinti rankų patinimą ir pagerinti kraujotaką.

Odai naudingos medžiagos: Parafino vonelė leidžia veiksmingai pristatyti vitaminus ir maistingąsias medžiagas į odą. Tai gali būti ypač svarbu sausai ir pažeistai odai atkurti bei regeneruoti.

Sausumo ir įtampos mažinimas: Procedūra veikia kaip minkštinantis agentas, mažinantis odos įtampą ir pašalinantis sausumą bei šiurkštumą. Tai ypač svarbu šaltuoju metų laiku, kai oda linkusi sausėti.


Kodėl verta išbandyti parafino procedūrą rankoms?


 Parafino procedūrą rankoms verta išbandyti dėl daugybės priežasčių:

Intensyvus drėkinimas: Parafino vonelė suteikia gilų drėkinimą odai, palengvindama sausumą ir atkurdama minkštumą.

Atpalaiduojantis efektas: Šilta procedūra skatina kraujotaką ir padeda atsipalaiduoti rankoms, mažindama įtampą ir stresą.

Gydymas ir regeneracija: Parafinas pristato naudingas medžiagas į odą, prisotindamas ją vitaminų ir maistinių medžiagų, kurių reikia norint atkurti ir regeneruoti odą.

Sausumo mažinimas: Tai puikus būdas mažinti sausumą bei šiurkštumą, kuris ypač aktualus sausai ar pažeistai odai.

Grožio priežiūra: Parafinas palieka odą švelnią, lanksčią ir švytinčią, pridedant natūralaus blizgesio.

Parafino procedūra rankoms yra maloni, efektyvi ir veiksminga procedūra, kuri ne tik suteikia grožio, bet ir turi gydomąjį poveikį odai. 


Ar parafino procedūra rankoms yra tinkama visiems odos tipams?


Taip, parafino procedūra rankoms yra tinkama visiems odos tipams. Nepriklausomai nuo to, ar jūsų oda yra sausa, jautri arba normali, parafino procedūra gali suteikti daugybę naudos. Parafinas puikiai tinka ir sausai, linkusiai į sudirginimus odai, nes jis intensyviai drėkina ir minkština odą. Be to, ši procedūra padeda pagerinti kraujotaką ir pašalina įtampą, tad ji gali būti naudinga visiems, nepriklausomai nuo odos būklės. Tačiau, jei turite kokių nors odos ligų ar alergijų, geriausia konsultuotis su dermatologu arba grožio specialistu prieš pradedant bet kokias procedūras.


Parafino procedūros efektyvumas: 3 faktai, kuriuos turite žinoti


Trys pagrindiniai  faktai apie parafino procedūros efektyvumą:

Gydomasis drėkinimas: Parafino procedūra yra puikus būdas intensyviai drėkinti ir minkštinti odą. Šiltas parafinas leidžia drėgmei prasiskverbti giliai į odą, suteikiant ilgalaikį drėkinimą net iki pažeistų sluoksnių.

Kraujotakos gerinimas: Parafino procedūra veikia kaip šilumos terapija, kuri padeda gerinti kraujotaką. Tai skatina kraujo cirkuliaciją ir deguonies tiekimą į odą, padeda atsikratyti toksinų ir skatina odos regeneraciją.

Minkštas ir lankstus rezultatas: Po procedūros oda tampa ne tik minkšta ir drėgna, bet ir lanksti bei švytinti. Parafinas palieka odą puikiai pasiruošusią absorbuoti ir išsaugoti naudingas medžiagas, suteikiant ilgalaikį švelnumą ir lankstumą.

Šie faktai rodo, kad parafino procedūra yra veiksmingas būdas ne tik suteikti odai drėgmės, bet ir pagerinti jos būklę bei išvaizdą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.