Plaukų, barzdos priežiūra vyrams Alytaus raj.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Pagal pateiktą užklausą, jokių paslaugų skelbimų neradome... Šiuo metu "Vyrų kirpimas" skiltyje paslaugų skelbimų neradome...

Vyrų plaukų, barzdos kirpimas

Priklausomai nuo Jūsų pageidavimų Jūs galite rinktis šias plaukų, barzdos priežiūros vyrams paslaugas: plaukų kirpimas; plaukų modeliavimas; plaukų trinkimas, džiovinimas; plaukų dažymas; barzdos kirpimas; plaukų depiliacija vašku; plaukų pašalinimas lazeriu. Plaukų, barzdos priežiūros paslaugas vyrams teikia kirpėjai, kirpėjai - stilistai, kirpėjai - modeliuotojai grožio salonuose, studijose, kabinetuose, grožio namuose. 

Plaukų, barzdos kirpimas, dažymas, modeliavimas

Modeliniai vyrų kirpimai reikalauja ne ką mažiau kirpėjo profesionalumo, o kartais net ir daugiau negu modeliniai kirpimai moterims. Visi kirpimai, ar tai būtų klasikinis, ar sportinis, ar paprastas, sukurtas kirpėjo - stilisto, skirstomi į du tipus:       - kontrastinis kirpimas (staigus perėjimas plaukų ilgyje);       - nekontrastinis kirpimas (tolygus perėjimas plaukų ilgyje).Vyrai atliekamas plaukų dažymas ar cheminis plaukų sušukavimas. Plaukų tonavimas - tai lengvas plaukų dažymas, kuris atrodo labai natūraliai, padengia žilus plaukus, suteikia blizgesnio ir pamažu nusiplauna. Šią procedūrą renkasi įvairaus amžiaus vyrai, net ir neturintys žilų plaukų, o norintys pagyvinti savo turimą natūralių plaukų atspalvį .Barzdos trumpinamos, modeliuojamos. Tinkamas barzdos sušukavimas, formos suteikimas gali sugriežtinti veido linijas, paslėpti veido randus, suteikti solidumo. Sakoma, kad barzda ir ūsai keičia ne tik vyro išvaizdą, bet ir charakterį.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.