Barzdos formavimas yra procesas, kuris apima barzdos priežiūrą ir jos formavimą, siekiant pasiekti pageidaujamą stilių ir išvaizdą.

Barzdos formavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Ramūnas Vidutinė rinkos kaina
Vyrų-vaikų kirpimas, Plaukų Tattoo, Barzdų skutimas ir priežiūra.
Klaipėdoje
€ 10.00/procedūra
UAB "ALTANGARIS" GROŽIO SALONAS Vidutinė rinkos kaina
ok
Vilniuje (Naujininkai)
€ 10.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos vyrams: Vyriškas kirpimas; Vaikiškas kirpimas (iki 14 m.); Barzdos kirpimas; Plaukų dažymas vyrams; Plaukų tonavimas vyrams.
Vilniuje
€ 14.50/procedūra
Lege Artis - grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos vyrams: Vyrų kirpimas; Barzdos kirpimas ir modeliavimas mašinėle; Vaikų kirpimas.
Vilniuje
€ 12.00/procedūra
UAB grožio salonas, MELISANDA Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos kirpėjų paslaugos vyrams: Vyrų kirpimas; Modelinis vyrų kirpimas ir sušukavimas (galvos plovimas, džiovinimas fenu, šukuosenos formavimas fiksacinėmis priemonėmis); Vyrų sušukavimas; Vaikų kirpimas (iki 10metų);...
Vilniuje
€ 9.00/procedūra
Grožio salonas, Bellissimo Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos vyrams: Vyrų kirpimas; Barzdos kirpimas; Vaikų kirpimas (iki 12 metų).
Kaune
€ 8.69/procedūra
Grožio studijos meistrai parinks Jums naujausią šiuolaikišką kirpimą, atsižvelgiant į Jūsų individualumą ir veiklos sritį. Taip pat siūlome individualų plaukų tonavimą. Būtent vyrams sukurta Chrono-Blend...
Šiauliuose
€ 5.79/procedūra
IĮ, Grožio paslapis Vidutinė rinkos kaina
Kirpyklos paslaugos vyrams: Vyrų kirpimas; Barzdos kirpimas; Trafaretinis kirpimas mašinėle; Vaikų kirpimas ; Galvos plovimas.
Šiauliuose
€ 2.90/procedūra
Grožio salonas, IRMINA Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos vyrams: Kirpimas vyriškas; Kirpimas barzdos; Kirpimas ūsų.
Marijampolėje
€ 4.00/procedūra
Grožio studija, STILETA Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos vyrams: Vyrų kirpimas; Vaikų iki 10 metų kirpimas; Barzdos kirpimas.
Radviliškyje, Kiti miestai
€ 7.00/procedūra

3 būdai, kaip pasiekti puikiai suformuotą barzdą


Kiekvienas asmuo gali turėti skirtingus poreikius ir metodus, kaip prižiūrėti barzdą, bet yra 3 tinkamiausi būdai tam pasiekti.

Reguliari priežiūra: Kasdieninis barzdos priežiūros rinkinys yra svarbus, norint turėti tvarkingą ir gerai suformuotą barzdą.  Šampūnų ir kondicionierių,  skirtą barzdai, naudojimas, reguliarus šukavimas ir formavimas yra neatsiejama priežiūros dalis.

Kokybiški priežiūros produktai: Aukštos kokybės barzdos aliejai, balzamai ar geliai gali suteikti barzdai švelnumo, minkštumo ir geresnės išvaizdos. 

Profesionalus kirpimas: Periodiškas barzdos kirpimas ar formavimas pas kirpėją gali padėti išlaikyti tvarkingą barzdos formą. Profesionalas gali padėti suformuoti barzdą atsižvelgiant į individualias jūsų veido formos savybes ir norimus stilius.


Kokį barzdos ilgį ir stilių rinktis pagal veido formą?


Renkantis barzdos ilgį ir stilių svarbu atsižvelgti į veido formą. Štai keletas rekomendacijų, kaip pasirinkti barzdos ilgį pagal veido formą:

Apvalus veidas: Šioje situacijoje geriausiai tinka barzdos, kuri vizualiai pailgina veidą. 

Storas veidas: Ilgesnės barzdos arba barzda, kuri yra trumpesnės šonuose ir ilgesnė viduryje, gali suteikti proporcingesnę išvaizdą storam veidui.

Kampuotas veidas: Geriausiai tinka barzda, kuri švelniai suapvalina stačius veido kampus. 

Pailgas veidas: Trumpesnės barzdos gali suteikti veidui pusrutulio formą, o tai vizualiai sutrumpina ilgą veidą.


Top 5 barzdos formavimo klaidos ir kaip jų išvengti


Štai penkios barzdos formavimo klaidos ir kaip jų išvengti:

Per dažnas skutimas: Dažnas ir per gilus skutimas gali sumažinti barzdos storį ir tūrį. Norint išvengti šios klaidos, rekomenduojama atidžiai stebėti skutimo gylį ir nenaudoti per daug stiprių skustuvų.

Neteisingas formavimas: Netinkamas barzdos formavimas ar nelygi skutimo linija gali sugadinti barzdos išvaizdą. Rekomenduojama pasitarti su profesionaliu kirpėju, kad būtų suformuota barzda pagal veido formą ir individualius norus.

Nepakankama priežiūra: Netinkama barzdos priežiūra, kai naudojami netinkami produktai arba nėra tinkamo kasdienio priežiūros rinkinio, gali lemti barzdos sausumą ir blizgesį. 

Pernelyg greitas augimas: Svarbu laikytis planingo barzdos auginimo ir formavimo ritmo.

Netinkama kasdieninė priežiūra: Neteisingas ar per intensyvus valymas gali nuplauti natūralų aliejų ir drėgmę iš barzdos. 

Kiekvienas žmogus gali turėti skirtingų barzdos priežiūros metodų, tačiau šie patarimai gali padėti išvengti dažniausiai daromų klaidų. 


Kokių produktų reikia norint prižiūrėti formuojamą barzdą?


Formuojant barzdą, naudojami tam skirti produktai gali padėti palaikyti jos tvarką ir sveikumą. Štai keletas produktų, kurie gali būti naudingi norint prižiūrėti ir formuoti barzdą:

Barzdos šampūnas: Šis specialiai barzdai skirtas šampūnas padės išlaikyti švarą ir pašalinti nešvarumus, o kartu ir suteiks barzdai švelnumo.

Barzdos aliejus: Aukštos kokybės aliejai, tokių kaip argano ar kokosų aliejus, drėkina barzdą, suteikia minkštumo ir padeda išlaikyti sveiką blizgesį.

Barzdos balzamas: Barzdos balzamai suteikia drėgmę ir švelnumą, mažina skilinėjimą bei palengvina šukavimą, todėl bus lengviau formuoti barzdą.

Barzdos šukos ar šukelės: Švelnios, tinkamai parinktos šukos ar šukelės padės šukuoti ir formuoti barzdą, išlygindamos jos tekstūrą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.