Plaukų, barzdos priežiūra vyrams

Jeigu Jums reikia vyrų plaukų, barzdos kirpimo, jų priežiūros paslaugos - nemokamai pateikite savo skelbimą paslaugos24.lt portale, gaukite vyrų kirpyklų pasiūlymus ir išsirinkite geriausią. Jūs taip pat galite naršyti po vyrų plaukų, barzdos kirpimo, jų priežiūros teikėjų sąrašą ir pasirinkti tinkamą teikėją. 
Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Ramūnas Vidutinė rinkos kaina
Vyrų-vaikų kirpimas, Plaukų Tattoo, Barzdų skutimas ir priežiūra.
Klaipėdoje
€ 10.00/procedūra
UAB "ALTANGARIS" GROŽIO SALONAS Vidutinė rinkos kaina
ok
Vilniuje (Naujininkai)
€ 10.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos vyrams: Vyriškas kirpimas; Vaikiškas kirpimas (iki 14 m.); Barzdos kirpimas; Plaukų dažymas vyrams; Plaukų tonavimas vyrams.
Vilniuje
€ 14.50/procedūra
Lege Artis - grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos vyrams: Vyrų kirpimas; Barzdos kirpimas ir modeliavimas mašinėle; Vaikų kirpimas.
Vilniuje
€ 12.00/procedūra
UAB grožio salonas, MELISANDA Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos kirpėjų paslaugos vyrams: Vyrų kirpimas; Modelinis vyrų kirpimas ir sušukavimas (galvos plovimas, džiovinimas fenu, šukuosenos formavimas fiksacinėmis priemonėmis); Vyrų sušukavimas; Vaikų kirpimas (iki 10metų);...
Vilniuje
€ 9.00/procedūra
Grožio salonas, Bellissimo Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos vyrams: Vyrų kirpimas; Barzdos kirpimas; Vaikų kirpimas (iki 12 metų).
Kaune
€ 8.69/procedūra
UAB, Jos Kaprizai Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos vyrams: Modelinis vyrų kirpimas; Vaikų kirpimas; Vyrų šukavimas.
Kaune
€ 15.00/procedūra
UAB, Erikos grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Kirpimo paslaugos vyrams: Vyrų kirpimas; Vaikų kirpimas; Vyrų plaukų dažymas; Vyrų plaukų šukavimas.
Kaune
€ 8.00/procedūra
UAB "Grožio Idėjos" Vidutinė rinkos kaina
Kirpėjų paslaugos vyrams: Modelinis kirpimas; Kirpimas su mašinėle; Sušukavimas ; Plaukų kirpimas vaikams;; Žilų plaukų dažymas.
Šiauliuose
€ 9.00/procedūra
Grožio studijos meistrai parinks Jums naujausią šiuolaikišką kirpimą, atsižvelgiant į Jūsų individualumą ir veiklos sritį. Taip pat siūlome individualų plaukų tonavimą. Būtent vyrams sukurta Chrono-Blend...
Šiauliuose
€ 5.79/procedūra

Vyrų plaukų, barzdos kirpimas

Priklausomai nuo Jūsų pageidavimų Jūs galite rinktis šias plaukų, barzdos priežiūros vyrams paslaugas: plaukų kirpimas; plaukų modeliavimas; plaukų trinkimas, džiovinimas; plaukų dažymas; barzdos kirpimas; plaukų depiliacija vašku; plaukų pašalinimas lazeriu. Plaukų, barzdos priežiūros paslaugas vyrams teikia kirpėjai, kirpėjai - stilistai, kirpėjai - modeliuotojai grožio salonuose, studijose, kabinetuose, grožio namuose. 

Plaukų, barzdos kirpimas, dažymas, modeliavimas

Modeliniai vyrų kirpimai reikalauja ne ką mažiau kirpėjo profesionalumo, o kartais net ir daugiau negu modeliniai kirpimai moterims. Visi kirpimai, ar tai būtų klasikinis, ar sportinis, ar paprastas, sukurtas kirpėjo - stilisto, skirstomi į du tipus:       - kontrastinis kirpimas (staigus perėjimas plaukų ilgyje);       - nekontrastinis kirpimas (tolygus perėjimas plaukų ilgyje).Vyrai atliekamas plaukų dažymas ar cheminis plaukų sušukavimas. Plaukų tonavimas - tai lengvas plaukų dažymas, kuris atrodo labai natūraliai, padengia žilus plaukus, suteikia blizgesnio ir pamažu nusiplauna. Šią procedūrą renkasi įvairaus amžiaus vyrai, net ir neturintys žilų plaukų, o norintys pagyvinti savo turimą natūralių plaukų atspalvį .Barzdos trumpinamos, modeliuojamos. Tinkamas barzdos sušukavimas, formos suteikimas gali sugriežtinti veido linijas, paslėpti veido randus, suteikti solidumo. Sakoma, kad barzda ir ūsai keičia ne tik vyro išvaizdą, bet ir charakterį.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.