Kačių kirpykla

Kačių kirpykla yra vieta, kur gyvūnų savininkai gali pasinaudoti įvairiomis paslaugomis savo katėms. Šioje įstaigoje dirbantys specialistai teikia įvairias paslaugas, skirtas katėms, įskaitant ir kirpimą.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Kačiu kirpimas be narkozės, dalyvaujant katės šeimininkui. Galiy atvykti į namus.
Kaune (Centras)
€ 20.00
Kirpyklos aplinka maloni, nekelianti streso augintiniams. Jūsų augintinis bus patikimose rankose. Mūsų teikiamos paslaugos: kačių kailio priežiūra, kačių maudymas, kačių kailio pešimas, kačių kailio modeliavimas,...
Kaune
ŠELTĖ, G. Krylovienės firma Vidutinė rinkos kaina
Siūlome grožio ir higienos procedūras Jūsų augintiniui: kačių kailio priežiūra, kačių maudymas, kačių kailio pešimas, kačių kailio modeliavimas, kačių nagų karpymas. Kainos derinamos pagal gyvūno...
Vilniuje
Šuniukų Grožio Studija Vidutinė rinkos kaina
Įdedame daug pastangų kad mūsų svečiai išeidami iš studijos jaustųsi išpuoselėti, bei geros nuotaikos. Teikiamos paslaugos: kačių kailio priežiūra, kačių maudymas, kačių kailio pešimas, kačių...
Klaipėdoje
Alicija Vidutinė rinkos kaina
Kačių kirpimas Jūsų namuose! Tai patogu, nes nesukels katinėliui streso, jis galės ramiai apsikirpt savo teritorijoje su jį mylinčiais šeimininkais. Kerpame ir agresyvias kates su...
Vilniuje
€ 25.00
UAB „CanisFelis“ Vidutinė rinkos kaina
Palepinkite savo katę pas mus kirpykloje! Mes Jums siūlome: gyvūno maudymą ir džiovinimą, trimingavimą, ausų valymą, pešiojimą, iškirpimą, nagų sutvarkymą, kosmetinį ir modelinį kirpimą. Jūsų...
Vilniuje (Žirmūnai)
BAFO veterinarijos klinika Vidutinė rinkos kaina
Pasirūpinsime Jūsų katytės įvaizdžiu. Jūsų augintinio šukuosena bus parinkta individualiai kiekvienam, kirpimas bus pritaikomas pagal kiekvienos kačių veislės kirpimo standartus arba specialius Jūsų pageidavimus. Atliksime...
Vilniuje (Senamiestis)
UAB „VT KLINIKA“ Vidutinė rinkos kaina
Mūsų specialistai suteiks grožio paslaugas Jūsų katei ir pasirūpins jos išvaizda. Kirpimą pritaikysime pagal kačių veislės kirpimo standartus arba specialius Jūsų pageidavimus. Mūsų kirpyklos paslaugos:...
Kaune
UAB "Pas pumą" Vidutinė rinkos kaina
Suteiksime grožio paslaugas Jūsų katei! Kirpykloje atliekamos paslaugos: maudymas; kirpimas (kerpame žirklėmis ir mašinėle); šukavimas (specialių kosmetinių priemonių pagalba iššukuojame sąvėlas); nagų kirpimas; ausų valymas;...
Kaune

Kačių kirpykla - į ką atsižvelgti renkantis?


Renkantis kačių kirpyklą, svarbu atkreipti dėmesį į kelis svarbius dalykus, kad būtų pasirinkta geriausia vieta jūsų augintinei:

Specialistų patirtį ir įgūdžius: Pasitikėjimas kirpimo specialistu yra esminis. Svarbu pasitikėti jų patirtimi, įgūdžiais ir sugebėjimu tinkamai rūpintis katėmis.

Higienos ir saugumo standartus: Įsitikinkite, kad kirpykla laikosi aukštų higienos standartų, ir yra saugi bei patikima vieta jūsų gyvūnui.

Atsiliepimus ir rekomendacijas: Patikrinkite kirpyklos atsiliepimus ir rekomendacijas iš ankstesnių klientų. Geros reputacijos ir teigiamos patirties atvejai gali būti geriausias vertinimo rodiklis.

Paslaugų spektrą: Įvertinkite, kokią paslaugų įvairovę teikia kirpykla. Ar siūlomos ne tik kirpimo procedūros, bet ir kitos priežiūros paslaugos, kaip pavyzdžiui, nagų priežiūra ar ausų valymas.

Kainą ir paslaugų kokybę: Svarbu pasirinkti kirpyklą, kurios kainos atitinka teikiamas paslaugas ir jų kokybę.


Kada reikėtų pasinaudoti kačių kirpyklos paslaugomis?


Kačių kirpyklos paslaugos gali būti naudingos įvairiose situacijose, būtent:

Jei jūsų katės plaukai yra labai ilgi, linkę susipainioti arba reikalauja ypatingos priežiūros, kačių kirpyklos specialistai gali padėti iššukuoti, sutvarkyti ar netgi sutrumpinti plaukus.

Šiltuoju sezonu kai kurioms veislėms gali prireikti daugiau priežiūros. Kirpyklos specialistai gali padėti atsikratyti antsvorio, apsaugoti nuo karščio arba specialiai apkirpti, kad palengvintų gyvūno gyvenimą šiltesniais mėnesiais.

Kai kurios katės gali turėti specifinių sveikatos arba plaukų priežiūros poreikių, todėl reikalinga papildoma priežiūra.

Net jei nepageidaujate tiesioginės kirpimo ar kailio tvarkymo paslaugos, specialistai gali patarti dėl tinkamos katės priežiūros namuose, kaip pavyzdžiui, plaukų šukavimo ar valymo.

Pasinaudoję kačių kirpyklos paslaugomis, galite užtikrinti savo gyvūnui reikalingą priežiūrą, pagerinti jo gerovę ir išvaizdą bei gauti patarimų, kaip tinkamai rūpintis savo katė namuose. 


Kokias paslaugas atlieka kačių kirpykla?


Kačių kirpyklos teikia įvairias paslaugas, kad užtikrintų jūsų katės išvaizdą ir gerovę. Šios įstaigos paprastai siūlo tokius paslaugas:

Kirpimą ir sušukavimą: Įvairių ilgių plaukų kirpimą arba formavimą, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus ir katės veislę. 

Higienos procedūras: Nagų kirpimas, ausų valymas, plaukų kirpimas aplink akių sritį ir švarios, sutvarkytos pėdos.

Plaukų priežiūrą: Plaukų plovimas, kondicionavimas, ir kitos procedūros, kurios padeda išlaikyti kailio švarą ir sveikatą.

Konsultacijas: Specialistai gali patarti dėl tinkamos priežiūros namuose, mitybos ir kitais klausimais, susijusiais su jūsų katės gerove.

Specializuotas gyvūno kirpimas: Jei jūsų katė turi specifinių sveikatos problemų ar reikalauja ypatingos priežiūros, kačių kirpyklos gali teikti individualizuotas paslaugas, pritaikytas jūsų gyvūnui.

Šios paslaugos padeda išlaikyti jūsų katės išvaizdą švarią, tvarkingą ir sveiką. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.