Krovinių pervežimas užsienyje

Krovinių pervežimas tarp Lietuvos ir užsienio ir užsienyje yra svarbi pasaulinės prekybos dalis. Nepriklausomai nuo to, ar vežate prekes Lietuvoje, ar tarptautiniu mastu, svarbu suprasti šio proceso niuansus.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Patikimas krovinių gabenimas Vidutinė rinkos kaina
Vežame krovinius patikimai ir saugiai. Vykdome tiek tarptautinius, tiek vietinius pervežimus.
Kaune (Dainava)
€ 1.00/km
UAB Ingstad & Co Vidutinė rinkos kaina
Ingstad & Co teikia tarptautinių krovinių pervežimo ir gabenimo paslaugas. Tarptautinius krovinius gabename kelių, oro ir jūrų transportu į daugelį pasaulio šalių.
Vilniuje (Žirmūnai)
€ 1.00/km
Vairuotojas Vidutinė rinkos kaina
Nuosavu mikroautobusu ilgiausia ir aukščiausia baze MB Sprinter pervežu įvairius krovinius Lietuvoje ir važiuoju į užsieni. Domina įmonės ieškau pastovių klientu. TEL 864367477
Panevėžyje (Centras)
€ 0.01/km
UAB "Skandinavijos prekyba" Vidutinė rinkos kaina
Transporto paslaugos 868331115 - KROVINIŲ PERVEŽIMO PASLAUGOS : LT., LV., EST., PL. - AUTOMOBILIO GABENIMAS TRALIUKU. - PERKRAUSTYMAS (VIETINIS IR TARPTAUTINIS). - BALDŲ SURINKIMAS -...
€ 0.29/km
Mantas Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos paslaugos: • Ekspress krovinių pervežimas; • Temperatūrinio režimo krovinių gabenimas; • Perkraustymo paslaugos, diplomatinių krovinių gabenimas; • Pavojingų krovinių pervežimas; • Papildomas krovinių draudimas;...
Kauno raj. (Neveronys)
€ 600.00/km
UAB “TRANSPORTO MARISA” Vidutinė rinkos kaina
Keltų bilietų rezervavimas ir pardavimas krovininiam transportui. Paprasta, lengva ir išsami keltų bilietų užsakymų sistema 24 val per parą. Keltų bilietų rezervavimo sistema pritaikyta bet...
Alytuje
€ 10.00/km
MB Transkrausta Vidutinė rinkos kaina
Tarpmiestiniai krovinių pervežimai, dalinių krovinių pervežimai, perkraustymo paslaugos, krovinių pervežimai iš/į Lenkiją bei Latviją. Sekite naujienas mūsų interneto svetainėje www.kraustykis.lt bei www.transkrausta.lt MB Transkrausta. Atliekame...
Visuose miestuose
€ 15.00/km
UAB "Modesta" Vidutinė rinkos kaina
Greitai ir patikimai krovininiais mikroautobusais pervešime įvairius Jūsų krovinius tiek Lietuvoje ir Europoje Jums patogiu laiku.Daugiau informacijos telefonu 8 633 36960
Visuose miestuose
€ 1.00/km
UAB “MARBUSAS” Vidutinė rinkos kaina
Maršrutu Lietuva – Anglija – Lietuva vežame siuntas kiekvieną dieną. Nuo šiol mūsų įmonė pradės teikti nestandartinių krovinių pervežimo paslaugas į Angliją ir iš Anglijos....
Visuose miestuose
€ 1.00/km
UAB "DUMINO" Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonė specializuojasi: tarptautiniais gabenimais kelių transportu. Dabar mums priklauso vilkikai, atitinkantys Euro 5 reikalavimus, su tentinėmis užuolaidinėmis puspriekabėmis. Bendrovės vairuotojai-ekspeditoriai yra patyrę specialistai, jau...
Visuose miestuose
€ 1.00/km

Krovinių pervežimas Lietuvoje ir užsienyje


Krovinių pervežimas yra gyvybiškai svarbus tiek vietinei ekonomikai, tiek pasaulinei prekybai. Lietuvoje turėti efektyvų krovinių pervežimo mechanizmą yra būtina siekiant sklandžiai vykdyti prekybos operacijas. Tai apima tiek vidaus pervežimą, tiek tarptautinį krovinių transportavimą.

Krovinių pervežimas Lietuvoje ir užsienyje yra sudėtingas procesas, pradedant nuo prekių pakavimo ir pasibaigiant pristatymu į paskirties vietą. Tai apima:

Pakuotę ir žymėjimą: Prekės turi būti tinkamai supakuotos ir pažymėtos, kad būtų užtikrinta sauga pervežimo metu.

Transportavimą: Krovinius gali transportuoti įvairios transporto priemonės, įskaitant sunkvežimius, traukinius, ir jūrinius laivus.

Tarpinius terminalus: Daugelis krovinių pervežimo operacijų apima keletą tarpinių terminalų, kur prekės perkeliamos iš vienos transporto priemonės į kitą.

Saugojimą: Kai kuriais atvejais prekės turi būti laikomos tarpinėse sandėliavimo vietose.

Pristatymą: Galiausiai prekės turi būti pristatytos į paskirties vietą.


Birių, dalinių krovinių pervežimas - kas tai ir kaip vyksta?


Biriais kroviniais vadinami nesupakuoti, dažniausiai smulkios frakcijos (nuo ~0,2 mm) kroviniai, kuriems pergabenti reikalingos sandarios talpos. Tokiais kroviniais dažniausiai yra vadinami visi nelipnūs, smulkios frakcijos ir neskysti kroviniai, tokie kaip: grūdai, smėlis, žvyras, skalda ir t.t. kurie nėra supakuoti.

Tokiems kroviniams gabenti naudojami savivarčiai. Biraus krovinio pakrovimas vyksta per viršų, iškrovimas - per tam tikrą angą arba atidarius savivarčio galą.

Birių, dalinių krovinių pervežimas vyksta taip:

Krovinių surinkimas: Skirtingi klientai gali turėti prekių, kurios turi būti pervežamos į tą patį ar panašų regioną. Krovinių surinkimas apima šių prekių surinkimą į vieną transporto priemonę.

Maršrutų planavimas: Planuojant krovinių pervežimą, svarbu nustatyti optimalų maršrutą ir laiko tvarkaraštį.

Pakrovimas: Prekės yra pakraunamos į transporto priemonę. Šiuo atveju tai gali būti dalinis krovinys, todėl svarbu, kad kiekvienas kliento krovinys būtų tinkamai apibrėžtas ir apsaugotas nuo pažeidimų.

Pervežimas: Transporto priemonė vykdo pervežimą pagal sudarytą maršrutą.

Pristatymas: Galiausiai krovinių pervežimo įmonė pristato prekes klientui.


Krovinių pervežimo kaina


Krovinių pervežimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių. Tai apima:

Atstumą: Ilgesnis atstumas dažnai reiškia didesnę pervežimo kainą.

Svorį: Sunkesnės prekės gali kainuoti daugiau, nes reikia naudoti stipresnes transporto priemones.

Pakuotę ir saugumą: Jei prekės reikalauja specialios pakuotės arba saugumo priemonių, tai gali padidinti kainą.

Pristatymo greitį: Greitas pristatymas gali reikšti papildomą kainą.


Krovinių pervežimo paslaugų užsakymas internetu


Šiandien daugelis krovinių pervežimo įmonių siūlo galimybę užsakyti paslaugas internetu. Tai suteikia klientams patogumą ir greitą prieigą prie informacijos apie pervežimo kainas, laiko tvarkaraštį ir kitus svarbius duomenis.

Užsakyti krovinių pervežimo paslaugas internetu yra paprasta:

Pasirinkite pervežimo įmonę: Pirmiausia turite pasirinkti patikimą krovinių pervežimo įmonę, kuri siūlo jums tinkamą paslaugą.

Užpildykite užsakymo formą: Dauguma pervežimo įmonių turi internetinę užsakymo formą, kurioje turite nurodyti prekes, pristatymo vietą ir kitus svarbius duomenis.

Gaukite pasiūlymus: Po užsakymo pateikimo gausite pasiūlymus su pervežimo kainomis ir kitais duomenimis.

Patvirtinkite užsakymą: Pasirinkite tinkamiausią pasiūlymą ir patvirtinkite užsakymą.

Stebėkite pristatymą: Internetu galite stebėti savo krovinių pristatymo būklę.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.