Google AdWords buvo pervardinta kaip Google Ads. Tai yra internetinė reklamos platforma, leidžianti jums rodyti skelbimus Google paieškos rezultatų puslapiuose ir kitoje Google tinklo medžiagoje. Ši reklama galimos tiek kompiuteriuose, tiek mobiliuose įrenginiuose, todėl ji yra efektyvi priemonė pritraukti internetinius vartotojus ir potencialius klientus.

Google Adwords reklama

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Be Reklamos Negerai Vidutinė rinkos kaina
Profesionalios seo paslaugos, google reklama, facebook, instagram reklama.
€ 30.00 - 40.00
webgreen Vidutinė rinkos kaina
Siūlome efektyvų ir pigų reklamos būdą norint parduoti produktą ar paslaugą. Skrajučių, lankstinukų, vizitinių, žurnalų, logotipų maketavimas.
Vilniuje
€ 20.00/val
Reklama skelbimų pagalba yra pakankamai pigus informacijos sklaidos būdas – informacija apie Jūsų organizuojamą renginį, prekę ar paslaugą greitai ir paprastai pasiekia tuo suinteresuotus interneto...
Visuose miestuose
€ 10.00/val
TaurusMedia Vidutinė rinkos kaina
Svetainių kūrimas - Mes kuriame tiek paprastas reprezentacines internetines svetaines, tiek elektronines parduotuves. SEO paslaugos pirmas žingsnis į Paieškos Rezultatų Viršų! Seo paslaugos skatina pardavimus....
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Reklama internete yra mūsų dienomis pats tikslingiausias reklamos instrumentas. Pagrindinės interneto reklamos rūšys: kontekstinė reklama; banerinė (medijos) reklama; vaizdo reklama; reklama socialiniuose tinkluose. Daugeliu atvejų...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Global SEO SEM Vidutinė rinkos kaina
Yra daugybė reklamos internete būdų, turinčių savų privalumų ir trūkumų. Reklama socialiniuose tinkluose lanksčiai pritaikoma pagal naudotojų poreikius, gyvenamąją vietą ir leidžia sukurti glaudesnį ryšį...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Pcode Vidutinė rinkos kaina
Reklama internete -(Google AdWords, Kontekstinė reklama, Socialiniai tinklai)."Google AdWords“ paslaugos – tai mokama reklama internete, norintiems būti matomais tarp aukščiausias pozicijas natūralioje paieškos sistemoje užimančių...
Vilniuje
€ 1.00/val
Seo Sprendimai Vidutinė rinkos kaina
Būti matomais internete Jums padės reklamos kanalai. Pasirūpinsime ne tik Facebook, bet ir Adwords, skelbimų, banerių reklama. Mūsų klientų labiausiai mėgstamos reklamos internete paslaugos: Facebook...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB Interneto reklamos biuras Vidutinė rinkos kaina
AdWords skirta tiek individualiems vartotojams, tiek įmonėms ar didesnėms organizacijoms. Viena AdWords sąlyga – būtina turėti internetinę svetainę. Sukūrus įmonės Google AdWords skelbimą, galite pasirinkti...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB NETMASTER LT Vidutinė rinkos kaina
Rekomenduojame įdiegti ir pasinaudoti paieškų sistemų reklamų plačiomis galimybėmis. Teikiame Google (AdWords/Display/AdSense) ir Yandex, populiariausios paieškos sistemos Rusijoje, analogiškas reklamos paslaugas: Internetinės svetainės išanalizavimas; Efektyvių...
Vilniuje
€ 1.00/val

Google Adwords: pagrindai pradedantiesiems verslininkams


Google Ads yra galinga reklamos platforma, kuri gali padėti pritraukti naujus klientus jūsų verslui. Štai pagrindiniai Google Ads pagrindai pradedantiesiems verslininkams:

Nustatykite aiškius tikslus: Prieš pradedant naudoti Google Ads, apibrėžkite savo reklamos tikslus. 

Supraskite savo auditoriją: Gerai supraskite savo tikslinę auditoriją. Tai padės jums pasirinkti tinkamus raktinius žodžius ir nukreipti reklamą pagal konkrečias auditorijos charakteristikas.

Rinkitės tinkamus raktinius žodžius: Raktiniai žodžiai yra pagrindinė Google Ads dalis. Jie turi atitikti jūsų prekių ar paslaugų temas. 

Sukurkite pritaikytus skelbimus: Kiekvieną reklaminį skelbimą turėtumėte sukurti taip, kad jis atspindėtų jūsų pasiūlą ir būtų pritaikytas konkretaus raktinio žodžio ar temos kontekstui. 

Nustatykite biudžetą: Nustatykite reklamos biudžetą, t.y., sumą, kurią esate pasiruošę investuoti į reklamą per tam tikrą laikotarpį. 

Pasirinkite reklamos formatą: Google Ads siūlo įvairius reklamos formatų, įskaitant tekstinius skelbimus, vaizdo reklamas, prietaisų palaikymo reklamas ir kitas. Pasirinkite formatą, kuris geriausiai tinka jūsų verslo tikslams ir turiniui.

Stebėkite ir optimizuokite kampaniją: Reguliariai stebėkite savo reklamos kampaniją, kad pamatytumėte, kaip ji veikia. Tiesioginė reklamos efektyvumo stebėsena leidžia jums koreguoti skelbimus, raktinius žodžius ir biudžetą, siekiant pagerinti rezultatus.

Konversijos sekimas: Įdiekite konversijų sekimo kodą į savo svetainę, kad galėtumėte matyti, kaip reklama verčia vartotojus atlikti norimus veiksmus (pvz., pirkimus, užklausas). Tai padės jums suprasti, kokie skelbimai yra efektyviausi.

Mokymasis: Google Ads yra nuolat besikeičianti platforma, todėl svarbu nuolat mokytis ir sekti naujienas rinkoje. Galite naudoti Google Ads mokymo centrus ir įvairius internetinius išteklius.


Kaip optimizuoti savo Google Adwords kampaniją didesniam ROI?


Optimizuoti Google Ads kampaniją didesniam ROI (Investicijų grąžos rodiklis) yra svarbus siekiant gauti geriausius reklamos rezultatus už jūsų biudžetą. Štai keletas būdų, kaip tai padaryti:

Stebėkite ir analizuokite duomenis: Pirmiausia, stebėkite duomenis apie jūsų reklamos kampaniją. Žiūrėkite, kurie raktiniai žodžiai, reklamos grupės ir skelbimai atneša daugiausia konversijų ir pelno. 

Nustatykite aiškius konversijos tikslus: Siekite nustatyti ir stebėti konversijas, kurios yra svarbios jūsų verslui, pvz., pirkimai, užklausos, prisijungimai prie naujienlaiškio. 

Pašalinkite neveiksmingus raktinius žodžius: Periodiškai peržiūrėkite savo raktinius žodžius ir pašalinkite tuos, kurie neduoda konversijų arba turi labai mažą konversijų pelno santykį. 

Optimizuokite skelbimų kopiją: Sukurkite pritaikytus ir įtikinamus skelbimus, kurie skatina veiksmus. 

Testavimas: Laikas nuo laiko atlikite testavimą, kad išsiaiškintumėte, kurios reklamos yra efektyviausios. 

Optimizuokite svetainę: Patikrinkite, ar jūsų svetainė yra optimizuota konversijoms. Tai apima greitą puslapių įkrovimą, aiškų veiksmų sekimą ir patogią pirkimo ar užklausos procesą.


Kodėl Jūsų Google Adwords reklama neveikia ir kaip tai pataisyti?


Jei jūsų Google Ads reklama neveikia, tai gali priklausyti nuo daugelio veiksnių. Štai keletas įprastų priežasčių ir būdų, kaip tai pataisyti:

Neveiksmingi raktiniai žodžiai: Galbūt naudojate pernelyg konkurencingus raktinius žodžius arba pernelyg bendrinius, kurie nepritraukia tikslinės auditorijos. 

Nepakankamas biudžetas: Jei jūsų biudžetas per mažas, gali būti, kad jūsų skelbimai nėra pakankamai matomi. 

Prasta reklamos kokybė: Google Ads naudoja kokybės balus, kad nustatytų reklamų poziciją ir kainą. Jūsų reklamos kokybė priklauso nuo to, kaip gerai ji atitinka raktinius žodžius, puslapio patirtį ir paspaudimų rodiklius. 

Bloga reklamos nukreipimo strategija: Nukreipimo strategija yra svarbi, norint pasiekti tikslinę auditoriją. Patikrinkite, ar jūsų reklamos yra tinkamai nukreiptos pagal demografines charakteristikas, vietovę ir interesus.

Nepakankamas konversijų sekimas: Jei nesekate konversijų ir nesuprantate, kaip jūsų reklama veikia, sunku įvertinti jos efektyvumą. Nustatykite konversijų sekimą, kad galėtumėte stebėti norimus veiksmus, pvz., pirkimus arba užklausas.

Svetainės nusistatymai: Patikrinkite, ar jūsų internetinė svetainė tinkamai optimizuota, užtikrinkite, kad svetainė būtų greita, patogi naudoti ir turėtų aiškų veiksmų kvietimą.

Per mažai laiko tam, kad pamatytumėte rezultatus: Kartais reklama gali reikalauti šiek tiek laiko, kol ją pastebės ir susidomės jūsų tikslinė auditorija. Atkreipkite dėmesį, kad rezultatai gali būti pastebimi ne iš karto.

Konkurencija: Jūsų rinka yra labai konkurencinga, gali prireikti kelių bandymų ir klaidų, kad rastumėte geriausią reklamos strategiją.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.