Internetinės reklamos kampanijos sukūrimas yra kompleksinis procesas, ir norint pasiekti geriausių rezultatų jį reikia planuoti ir įgyvendinti atidžiai.

Internetinės reklamos kampanijos sukūrimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
webgreen Vidutinė rinkos kaina
Siūlome efektyvų ir pigų reklamos būdą norint parduoti produktą ar paslaugą. Skrajučių, lankstinukų, vizitinių, žurnalų, logotipų maketavimas.
Vilniuje
€ 20.00/val
AdPartner Vidutinė rinkos kaina
Reklama internete, Google ads reklama, socialinių tinklų administravimas, Google analytics, Google Tag Manager, maketavimo ir dizaino darbai, Facebook reklama, Instagram reklama. Kuriame internetinę reklamą, dirbame...
Kaune (Žaliakalnis)
€ 30.00/val
Reklama skelbimų pagalba yra pakankamai pigus informacijos sklaidos būdas – informacija apie Jūsų organizuojamą renginį, prekę ar paslaugą greitai ir paprastai pasiekia tuo suinteresuotus interneto...
Visuose miestuose
€ 10.00/val
ChatMarketing.lt Vidutinė rinkos kaina
ChatMarketing.lt yra skaitmeninė agentūra, kurianti automatiniais susirašinėjimais paremtas sistemas pardavimams, rinkodarai bei klientų aptarnavimui. Kitais žodžiais, kuriame chatbot'us bei įgyvendiname strategiją, kaip tai išnaudoti komerciniams...
Kaune
€ 10.00/val
Reklama internete yra mūsų dienomis pats tikslingiausias reklamos instrumentas. Pagrindinės interneto reklamos rūšys: kontekstinė reklama; banerinė (medijos) reklama; vaizdo reklama; reklama socialiniuose tinkluose. Daugeliu atvejų...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Pcode Vidutinė rinkos kaina
Reklama internete -(Google AdWords, Kontekstinė reklama, Socialiniai tinklai)."Google AdWords“ paslaugos – tai mokama reklama internete, norintiems būti matomais tarp aukščiausias pozicijas natūralioje paieškos sistemoje užimančių...
Vilniuje
€ 1.00/val
UAB NETMASTER LT Vidutinė rinkos kaina
Rekomenduojame įdiegti ir pasinaudoti paieškų sistemų reklamų plačiomis galimybėmis. Teikiame Google (AdWords/Display/AdSense) ir Yandex, populiariausios paieškos sistemos Rusijoje, analogiškas reklamos paslaugas: Internetinės svetainės išanalizavimas; Efektyvių...
Vilniuje
€ 1.00/val
MB, Loris.lt Vidutinė rinkos kaina
Generuojame ir realizuojame reklaminių kampanijų idėjas internete. Atsižvelgdami į internetinių svetainių lankytojų srautą, jų amžiaus grupes, pomėgius, svetainėse praleidžiamą laiką ir kitus svarbius veiksnius, pasirūpiname...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, Point media Vidutinė rinkos kaina
Siekiant maksimalaus Jūsų reklaminių kampanijų efektyvumo, siūlome reklamą internete - internetinėse ir paieškos svetainėse. Galime pasiūlyti reklaminius skydelius - iššokančius langus, animuotas užsklandas, išsiplečiančius skydelius...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, PROMO TIME Vidutinė rinkos kaina
Teikiame reklamos internete paslaugas Google AdWords sistemoje. Google AdWords galimybių dėka galime pasiūlyti Jums pasiekti savo klientą būtent tada, kuomet jis ieško Jūsų teikiamų paslaugų...
Visuose miestuose
€ 1.00/val

Kaip sukurti sėkmingą internetinės reklamos kampaniją nuo pradžios iki pabaigos?


Sėkmingą internetinės reklamos kampaniją galima sukurti nuo pradžios iki pabaigos, vadovaujantis šiais žingsniais:

1. Tikslų nustatymas. Išsiaiškinkite, kokių tikslų norite pasiekti reklama. Tai gali būti pardavimų padidinimas, naujų klientų pritraukimas, prekės ženklo atpažinimas ar kitas tikslas.

2. Tikslinės auditorijos identifikavimas. Supraskite, kas yra jūsų tikslinė auditorija. Tai padės jums pritaikyti turinį ir rinktis tinkamus reklamos kanalus.

3. Reklamos kanalų pasirinkimas. Pasirinkite reklamos kanalus, kurie geriausiai tinka jūsų tikslams ir auditorijai. Galite naudoti socialinius tinklus, paieškos reklamą, vaizdo reklamą, elektroninio pašto marketingą ir kt.

4. Turinio kūrimas. Sukurkite įtraukiantį ir vertingą turinį, kuris atitinka jūsų tikslus ir auditoriją. Tai gali būti vaizdo įrašai, straipsniai, infografikos ar kitas turinys.

5. Reklamos kampanijos valdymas. Paleiskite reklamos kampaniją ir reguliariai stebėkite jos veikimą. Stenkitės optimizuoti kampaniją, keisdami antraštes, vaizdus ar turinį, jei tai reikia.

6. Biudžeto valdymas. Kontroliuokite savo reklamos biudžetą ir stenkitės jį palaikyti. Jei reklama veikia gerai, galite svarstyti biudžeto padidinimą.

7. Ataskaitos ir analizė. Kurkite ataskaitas apie reklamos kampanijos veikimą, įskaitant konversijas, paspaudimus, išlaidas ir kitus svarbius rodiklius. Remdamiesi gaunamais duomenimis, analizuokite kampanijos sėkmę ir nustatykite galimus tobulinimo punktus.

8. Optimizacija ir tobulinimas. Atsižvelkite į gautus rezultatus ir optimizuokite reklamos kampaniją. Galite keisti skelbimus, keisti tikslinę auditoriją arba pritaikyti turinį.


Klaidos, kurių turėtumėte vengti kuriant reklamos kampaniją internete


Kuriant reklamos kampaniją internete, yra keletas dažniausių klaidų, kurių reikėtų išvengti, norint pasiekti geriausius rezultatus. Štai keletas tokių klaidų ir kaip jų išvengti:

Neapibrėžtas tikslas: Konkrečių ir matomų tikslų nebuvimas gali lemti kampanijos nesėkmę. 

Netinkamas turinys: Netinkamas arba nepritaikytas turinys gali atbaidyti auditoriją. Užtikrinkite, kad jūsų turinys būtų vertingas ir pritaikytas jūsų tikslinės auditorijos poreikiams.

Neoptimizuotas svetainės pritaikymas mobiliesiems įrenginiams: Vis daugiau vartotojų naudojasi mobiliais įrenginiais. Užtikrinkite, kad jūsų svetainė būtų pritaikyta mobiliesiems įrenginiams.

Per mažai arba per daug reklamos: Netinkamai apskaičiuotas reklamos dažnumas gali paveikti vartotojų patirtį. Optimizuokite reklamos rodymo dažnumą ir laiką.

Nepakankama kampanijos analizė: Negalite pasiekti geriausių rezultatų, jei nesekate kampanijos veikimo ir neanalizuojate gautų duomenų. Naudojant reklamos analizės įrankius, stebėkite veiksmų rodiklius ir prisitaikykite pagal gautus duomenis.

Nepakankamas biudžetas: Nepakankamas biudžetas gali riboti kampanijos efektyvumą. Įvertinkite savo išteklius ir nustatykite realius lūkesčius pagal turimą biudžetą.

Konkurencijos nepaisymas: Nežinoti savo konkurentų gali būti didžiulė klaida. Stebėkite konkurentus ir pasimokykite iš jų sėkmės ir klaidų.

Per didelis pasitikėjimas automatizuotais procesais: Automatizavimas gali palengvinti darbą, tačiau pernelyg didelis pasitikėjimas jais gali lemti netikslumus. Reguliariai tikrinkite ir kontroliuokite savo reklamos kampaniją.


Pavyzdžiai: geriausios internetinės reklamos kampanijos 2023 metais


Kadangi 2023 metai dar nėra pasibaigę, negalima pateikti tikslių 2023 m. internetinių reklamos kampanijų pavyzdžių. Tačiau galiu paminėti kai kurias iš pastarųjų metų sėkmingų internetinių reklamos kampanijų, kad būtų aišku, ką galima laikyti gerais pavyzdžiais:

Nike "Dream Crazier" kampanija: Ši kampanija pasižymėjo stipria emocine žinute ir drąsiu požiūriu į moterų teises sporte. Ją puikiai atspindėjo reklaminis vaizdo įrašas su Serena Williams, kuris tapo motyvuojančiu ir įkvepiančiu pavyzdžiu.

Coca-Cola "Share a Coke" kampanija: Tai buvo daugiamilijoninė kampanija, kurioje kiekvienoje gėrimo pakuotėje buvo asmeninės vartotojo vardo etiketės. Tai padidino vartotojų įsitraukimą ir jų norą bendrauti su prekeiviais socialiniuose tinkluose.

Old Spice "The Man Your Man Could Smell Like": Ši kampanija virto interneto memu dėl savo humoristinio tono ir šokiruojančių vaizdo įrašų. Ji parodydavo, kaip sėkmingai galima pasinaudoti socialinėmis medijomis reklamos tikslais.

Dove "Real Beauty Sketches" : Dove pasinaudojo emocine žinute ir sukūrė vaizdo įrašą, kuris ragino moteris vertinti savo išvaizdą. Tai tapo vienu iš vertingiausių reklamos vaizdo įrašų istorijoje.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.