Šaldymo įrangos remontas

Ar pastebėjote, kad jūsų šaldytuvas pradėjo triukšmauti ar šaldymo sistema jau nebeveikia taip efektyviai kaip anksčiau? Ar galbūt pastebite, kad jūsų maisto produktai šaldytuve per greitai genda? Tai yra tik keletas požymių, kurie rodo, kad jūsų šaldytuvą reikia remontuoti.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vytautas Žilinskas Žema rinkos kaina
Remontuojame šaldytuvus ir skalbimo mašinas, visame Kaune ir Kauno rajone pagal kliento iškvietimą. Kainos sutartinės.
Kaune, Kiti miestai
€ 20.00 - 100.00/paslauga
Darius Vidutinė rinkos kaina
Atliekame visų pramoniniu šaldytuvų remonta. Jums patogiu metu atvyksime jūsų nurodytu adresu Vilniuje. - Greitas šaldytuvo remontas. - Gera kaina. - Garantija.
Vilniaus raj. (Kalveliai)
€ 15.00
Meistras Vidutinė rinkos kaina
saldytuvu remontas Kaunas 865584900 Nebrangus Šaldytuvų diagnostika, taisymas (remontas), montavimas, pajungimas. Meistras atvyksta su savo automobiliu, apžiūri, esant galimybei iškarto nebrangiai sutaiso gedimą. Kiekvienas klientas...
Kaune
Vilius Vidutinė rinkos kaina
Šaldytuvų ,šaldiklių remontas . Tel.8-604-72411
Pasvalyje
€ 30.00
Meistras Vidutinė rinkos kaina
Remontuoju buitinius šaldytuvus Kaune ir Kauno raj.
Kaune (Žaliakalnis)
€ 10.00
Ricardas Vidutinė rinkos kaina
ŠALDYTUVU MEISTRAS taiso visų markių buitinius ŠALDYTUVUS, kliento namuose Tik Kaune ir Kauno r. Mob: 865246916
Kaune
UAB "Šalnos servisas" Vidutinė rinkos kaina
WWW.SALNA.LT Remontuoja buitinius ir automobilinius šaldytuvus, bei atlieka jų garantinį ir pogarantinį remontą. Vykdo pramoninės šaldymo įrangos pardavimo, remonto, jų techninio bei garantinio aptarnavimo paslaugas:...
Visuose miestuose
Algis Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame šaldytuvus ir šaldiklius užsakovo namuose ir savo dirbtuvėse. Atvykimas į namus nemokamas.
Kaune
VĖSA PLIUS, UAB Vidutinė rinkos kaina
Šaldytuvų taisymas.
Vilniaus raj., Kiti miestai
UAB "VEKTECH" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame šaldytuvus, šaldiklius.
Vilniuje

 Šaldytuvų remontas - kada reikalingas?


Šaldytuvai yra ne tik vieni iš brangiausių buitinės technikos prietaisų, bet ir vieni iš svarbiausių. Jie padeda išlaikyti maisto produktus šviežius, saugius ir skanius. Tačiau, kaip ir bet kuri kita technika, jie gali sugesti. Taigi, kaip sužinoti, ar jūsų šaldytuvas reikia remonto? Šaldytuvų remontas gali būti reikalingas, jei pastebite šiuos požymius:

šaldytuvas nešaldo. Jei jūsų maisto produktai šaldytuve pradeda greitai gesti arba per greitai atšyla, tai gali rodyti, kad šaldymo sistema neveikia tinkamai.

triukšmas. Jei jūsų šaldytuvas triukšmauja, tai gali rodyti gedimą jo mechaninėje ar elektros dalyje.

vandens nuotėkis. Jei pastebite, kad jūsų šaldytuvas šlampa, tai gali rodyti, kad yra kondensato sistemoje nutekėjimo problema.

durų problemos. Jei pastebite, kad šaldytuvo durys neužsidaro, tai šaldytuvui reikia remonto.

Jei pastebėjote šiuos ar kitus šaldytuvo gedimo požymius, rekomenduojame kreiptis į specialistą, kuris atliktų detalią šaldytuvų diagnozę ir nustatytų tikrąją problemos priežastį. Laiku atliktas remontas gali sutaupyti jums daug pinigų, kadangi ne tik nereikės pirkti naujo šaldytuvo, bet ir išvengsite galimo maisto produktų gedimo.


 Šaldytuvų remontas - kaip vyksta?


Jei nusprendėte šaldytuvą remontuoti, rekomenduojame kreiptis į patyrusius ir profesionalius meistrus, kurie gali atlikti remontą greitai ir kokybiškai. Remontas gali būti atliekamas tiek namuose, tiek remonto dirbtuvėse.

Pirmiausia specialistai atlieka šaldytuvo diagnozę, kad nustatytų tikrąją problemos priežastį. Tada jie pasiūlo remonto variantus ir pateikti tikslią kainą. Jei sutinkate su kaina ir remonto būdu, meistrai remontuoja jūsų šaldytuvą.

Po atliktų darbų, meistrai patikrina šaldytuvo funkcionalumą, kad įsitikintų, jog viskas veikia taip, kaip turi veikti.


Šaldytuvų remontas kaina


Šaldytuvų remonto kaina gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, tokių kaip gedimo pobūdis, remonto būdas ir dydis, detalių kainos, specialistų patirtis ir kt. Taigi, jei pastebite, kad jūsų šaldytuvas reikalauja remonto, būtinai kreipkitės į specialistus ir pasitikrinkite siūlomą remonto kainą.


 Šaldytuvų remontas pigiau


Jei norite sutaupyti pinigų, rekomenduojame rinktis patikimų ir patyrusių specialistų paslaugas, kadangi jie gali atlikti remontą greitai ir efektyviai, užtikrindami, jog problema bus pašalinta. Be to, galite ieškoti remonto akcijų ir nuolaidų, kurios gali sutaupyti jums pinigų. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį ne tik į kainą, bet ir į specialistų patirtį, jų naudojamų medžiagų ir įrangos kokybę. Pasirinkdami patikimą ir profesionalų šaldytuvų remonto specialistą sutaupykite savo laiką ir pinigus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.