Šaldytuvų  funkcionalumas ir veikimo efektyvumas yra tiesiogiai susiję su jų komponentų būkle. Kai kurie komponentai turi būti reguliariai prižiūrimi ir pakeičiami, kad šaldytuvas visada būtų efektyvus ir patikimas. Viena iš svarbiausių šaldytuvo dalių yra šaldymo sistema, o freono pildymas yra būtinas, jei norite išlaikyti savo šaldytuvą tinkamoje darbinėje būklėje. 

Šaldytuvų pildymas freonu

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vytautas Žilinskas Žema rinkos kaina
Remontuojame šaldytuvus ir skalbimo mašinas, visame Kaune ir Kauno rajone pagal kliento iškvietimą. Kainos sutartinės.
Kaune, Kiti miestai
€ 20.00 - 100.00/paslauga
Darius Vidutinė rinkos kaina
Atliekame visų pramoniniu šaldytuvų remonta. Jums patogiu metu atvyksime jūsų nurodytu adresu Vilniuje. - Greitas šaldytuvo remontas. - Gera kaina. - Garantija.
Vilniaus raj. (Kalveliai)
€ 15.00
Meistras Vidutinė rinkos kaina
saldytuvu remontas Kaunas 865584900 Nebrangus Šaldytuvų diagnostika, taisymas (remontas), montavimas, pajungimas. Meistras atvyksta su savo automobiliu, apžiūri, esant galimybei iškarto nebrangiai sutaiso gedimą. Kiekvienas klientas...
Kaune
Vilius Vidutinė rinkos kaina
Šaldytuvų ,šaldiklių remontas . Tel.8-604-72411
Pasvalyje
€ 30.00
Meistras Vidutinė rinkos kaina
Remontuoju buitinius šaldytuvus Kaune ir Kauno raj.
Kaune (Žaliakalnis)
€ 10.00
Ricardas Vidutinė rinkos kaina
ŠALDYTUVU MEISTRAS taiso visų markių buitinius ŠALDYTUVUS, kliento namuose Tik Kaune ir Kauno r. Mob: 865246916
Kaune
UAB "Šalnos servisas" Vidutinė rinkos kaina
WWW.SALNA.LT Remontuoja buitinius ir automobilinius šaldytuvus, bei atlieka jų garantinį ir pogarantinį remontą. Vykdo pramoninės šaldymo įrangos pardavimo, remonto, jų techninio bei garantinio aptarnavimo paslaugas:...
Visuose miestuose
Algis Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame šaldytuvus ir šaldiklius užsakovo namuose ir savo dirbtuvėse. Atvykimas į namus nemokamas.
Kaune
VĖSA PLIUS, UAB Vidutinė rinkos kaina
Šaldytuvų taisymas.
Vilniaus raj., Kiti miestai
UAB "VEKTECH" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame šaldytuvus, šaldiklius.
Vilniuje

Šaldytuvų pildymo freonu privalumai


Šaldytuvo pildymas freonu yra gerai žinomas ir patikimas būdas išlaikyti efektyviai veikiantį jūsų šaldytuvą. Štai keletas pagrindinių privalumų, kuriuos galite gauti pildant savo šaldytuvą freonu:

didelė efektyvumo padidėjimo tikimybė - Šaldytuvai, kuriuose pakeistas freonas, dažniausiai tampa efektyvesnis.. Efektyvumo padidėjimas yra svarbus dalykas, nes jūsų šaldytuvas tada lengviau išlaikys norimą temperatūrą, o tai reiškia, kad jūsų maisto produktai bus saugesni ir ilgiau išliks švieži.

ilgesnis naudojimo laikotarpis - papildant savo šaldytuvą freonu, galite padidinti jo naudojimo laikotarpį. Freono papildymas padidina šaldytuvo tarnavimo laiką, taigi jūs ilgiau galėsite naudotis savo šaldytuvu.

mažesnės išlaidos - pildant savo šaldytuvą freonu, jūs taip pat galite sutaupyti pinigų, nes jums nereikės pirkti naujo šaldytuvo. Paprastai naujas šaldytuvas kainuoja žymiai daugiau nei freono pildymas, todėl šis sprendimas yra pagrįstas ir ekonomiškai.


 Šaldytuvų pildymas freonu - kaip vyksta?


Šaldytuvų pildymas freonu yra gana paprastas procesas, tačiau, jei neturite patirties ar specialios įrangos, geriau kreiptis į specialistus. Šių specialistų darbas yra pripildyti šaldytuvą freonu iš specialios talpos, kurioje švarus ir sausas freonas. Šaldytuvo pildymas atliekamas per specialų vamzdį, kuris prijungiamas prie talpos su freonu ir šaldytuvo, ir tada freonas vamzdžiu yra perpumpuojamas  į šaldytuvą.

Prieš pripildant šaldytuvą freonu, būtina patikrinti, ar nėra nuotekų ar pažeistų šaldymo sistemų dalių. Jei pažeidimų yra, pirmiausia juos reikia pašalinti, o tada atlikti pildymo procedūrą.

Svarbu žinoti, kad freono pildymas yra atliekamas tik tada, kai šaldytuvas praranda dalį savo šaldymo agento. Net jei šaldytuvas nustoja veikti tinkamai, pirmiausia reikia patikrinti, ar nėra kitų problemų, pavyzdžiui, yra įtampa šaldytuvo pajungimo rozeteje ar tinkamai veikia mechaninė šaldytuvo dalis, o tik tada kreiptis į specialistus.


Šaldytuvų pildymo freonu kaina


Šaldytuvų pildymas freonu yra gana paprasta procedūra, tačiau jos kaina priklauso nuo kelių veiksnių. Pirmiausia, kaina priklauso nuo to, kokio tipo freonas yra naudojamas. Kiekvieno tipo freono kaina yra skirtinga, o kaina taip pat gali skirtis priklausomai nuo šaldytuvo modelio ir amžiaus. Be to, kaina gali skirtis priklausomai nuo to, ar jums reikia tik papildyti freoną ar atlikti kitas remonto procedūras.


Šaldytuvo pildymas freonu pigiau


Jei norite sutaupyti pinigų, yra keletas būdų, kaip sumažinti šaldytuvo pildymo freonu kainą. Pirmiausia, turite pasirinkti patikimą ir patyrusį meistrą, kurio paslaugomis galite pasitikėti. Tokiu atveju, jis gali padėti pasirinkti tinkamą freono rūšį ir sutaupyti pinigų. Be to, galite laukti akcijų ar pasiūlymų iš šaldymo technikos remonto dirbtuvių. Jos dažnai siūlo tam tikras paslaugas pigiau arba su nuolaidomis. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.