Šaldytuvų remontas

Jeigu Jus domina šaldytuvų remontas - nemokamai pateikite savo skelbimą paslaugos24.lt portale, gaukite šaldytuvų taisymo paslaugų teikėjų pasiūlymus ir išsirinkite geriausią. Jūs taip pat galite naršyti po šaldytuvo remonto paslaugų teikėjų sąrašą ir pasirinkti tinkamą tiekėją.
Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vytautas Žilinskas Žema rinkos kaina
Remontuojame šaldytuvus ir skalbimo mašinas, visame Kaune ir Kauno rajone pagal kliento iškvietimą. Kainos sutartinės.
Kaune, Kiti miestai
€ 20.00 - 100.00/paslauga
Darius Vidutinė rinkos kaina
Atliekame visų pramoniniu šaldytuvų remonta. Jums patogiu metu atvyksime jūsų nurodytu adresu Vilniuje. - Greitas šaldytuvo remontas. - Gera kaina. - Garantija.
Vilniaus raj. (Kalveliai)
€ 15.00
Meistras Vidutinė rinkos kaina
saldytuvu remontas Kaunas 865584900 Nebrangus Šaldytuvų diagnostika, taisymas (remontas), montavimas, pajungimas. Meistras atvyksta su savo automobiliu, apžiūri, esant galimybei iškarto nebrangiai sutaiso gedimą. Kiekvienas klientas...
Kaune
Vilius Vidutinė rinkos kaina
Šaldytuvų ,šaldiklių remontas
Pasvalyje
€ 30.00
Meistras Vidutinė rinkos kaina
Remontuoju buitinius šaldytuvus Kaune ir Kauno raj.
Kaune (Žaliakalnis)
€ 10.00
Ricardas Vidutinė rinkos kaina
ŠALDYTUVU MEISTRAS taiso visų markių buitinius ŠALDYTUVUS, kliento namuose Tik Kaune ir Kauno r. Mob: 865246916
Kaune
UAB "Šalnos servisas" Vidutinė rinkos kaina
WWW.SALNA.LT Remontuoja buitinius ir automobilinius šaldytuvus, bei atlieka jų garantinį ir pogarantinį remontą. Vykdo pramoninės šaldymo įrangos pardavimo, remonto, jų techninio bei garantinio aptarnavimo paslaugas:...
Visuose miestuose
Algis Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame šaldytuvus ir šaldiklius užsakovo namuose ir savo dirbtuvėse. Atvykimas į namus nemokamas.
Kaune
VĖSA PLIUS, UAB Vidutinė rinkos kaina
Šaldytuvų taisymas.
Vilniaus raj., Kiti miestai
UAB "VEKTECH" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame šaldytuvus, šaldiklius.
Vilniuje

 

Šaldytuvų ir šaldiklių remontas, automobilinių šaldytuvų remontas

Remontuojami įvairių gamintojų šaldytuvai, šaldikliai: Samsung, AEG, Liebher, Ardo, LG, Snaigė, Hisence ir kitų firmų šaldytuvai ir šaldikliai. Dauguma šaldytuvų remontininkų atlieka ir automobilinių šaldytuvų remontą. Paslaugos24.lt galima pasirinkti šaldytuvų meistrus atliekančius šaldytuvų ir šaldiklių garantinį ar pogarantinį remontą Šaldytuvo ar šaldiklio remonto kaina priklauso nuo gamintojo, gedimo pobūdžio. Nesudėtingus buitinių šaldytuvų remonto darbus meistrai paprastai atlieka kliento namuose, o, jei nepavyksta, vežama į remonto dirbtuves. Prieš atliekant remontą, atliekama šaldytuvo gedimų diagnostika ir pagal tai paskaičiuojama šaldytuvo ar šaldiklio remonto kaina. Automobilinius šaldytuvus remontui nuvežkite tiesiai į remonto dirbtuves. Pasirenkant šaldymo įrangos specialistus, reikia atkreipti dėmesį kokias suteikia pakeistoms dalims ir remonto darbams garantijas. Paprastai šaldytuvų, šaldiklių remontininkai remontui suteikia iki metų garantijas, pasikartojus tam pačiam gedimui, suremontuoja nemokamai.Dažniausiai pasitaikantys šaldymo įrangos gedimai: šaldytuvas neįsijungia, šaldiklis šaldo per silpnai arba per stipriai, automobilinis šaldytuvas dirba nesustodamas, šaldytuvas skleidžia neįprastus garsus, nesandariai užsidaro šaldytuvo ar šaldiklio durelės ir kiti panašūs gedimai.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.