Šaldymo įrangos nuoma

Šiandien vis daugiau žmonių renkasi ne pirkti šaldytuvą ar automobilinį šaldytuvą, o pasinaudoti šaldytuvų nuomos paslaugomis. Tai yra patogus ir ekonomiškas sprendimas, kuris leidžia išvengti brangaus šaldytuvo pirkimo ir neturėti rūpesčių dėl jo remonto ir priežiūros.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vytautas Žilinskas Žema rinkos kaina
Remontuojame šaldytuvus ir skalbimo mašinas, visame Kaune ir Kauno rajone pagal kliento iškvietimą. Kainos sutartinės.
Kaune, Kiti miestai
€ 20.00 - 100.00/paslauga
Darius Vidutinė rinkos kaina
Atliekame visų pramoniniu šaldytuvų remonta. Jums patogiu metu atvyksime jūsų nurodytu adresu Vilniuje. - Greitas šaldytuvo remontas. - Gera kaina. - Garantija.
Vilniaus raj. (Kalveliai)
€ 15.00
Meistras Vidutinė rinkos kaina
saldytuvu remontas Kaunas 865584900 Nebrangus Šaldytuvų diagnostika, taisymas (remontas), montavimas, pajungimas. Meistras atvyksta su savo automobiliu, apžiūri, esant galimybei iškarto nebrangiai sutaiso gedimą. Kiekvienas klientas...
Kaune
Vilius Vidutinė rinkos kaina
Šaldytuvų ,šaldiklių remontas . Tel.8-604-72411
Pasvalyje
€ 30.00
Meistras Vidutinė rinkos kaina
Remontuoju buitinius šaldytuvus Kaune ir Kauno raj.
Kaune (Žaliakalnis)
€ 10.00
Ricardas Vidutinė rinkos kaina
ŠALDYTUVU MEISTRAS taiso visų markių buitinius ŠALDYTUVUS, kliento namuose Tik Kaune ir Kauno r. Mob: 865246916
Kaune
UAB "Šalnos servisas" Vidutinė rinkos kaina
WWW.SALNA.LT Remontuoja buitinius ir automobilinius šaldytuvus, bei atlieka jų garantinį ir pogarantinį remontą. Vykdo pramoninės šaldymo įrangos pardavimo, remonto, jų techninio bei garantinio aptarnavimo paslaugas:...
Visuose miestuose
Algis Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame šaldytuvus ir šaldiklius užsakovo namuose ir savo dirbtuvėse. Atvykimas į namus nemokamas.
Kaune
VĖSA PLIUS, UAB Vidutinė rinkos kaina
Šaldytuvų taisymas.
Vilniaus raj., Kiti miestai
UAB "VEKTECH" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame šaldytuvus, šaldiklius.
Vilniuje

Šaldytuvo nuomos privalumai


Šaldytuvų nuoma yra vis populiaresnis pasirinkimas tarp žmonių, kurie nori laikyti maisto produktus šaltai, tačiau nenori pirkti brangaus prietaiso. Šaldytuvų nuomos paslaugos leidžia ne tik sutaupyti pinigų, bet ir atsikratyti rūpesčių, susijusių su šaldytuvo remontu, priežiūra ir laikymu.

Vienas iš didžiausių šaldytuvų nuomos privalumų yra galimybė taupyti pinigus. Pirkti naują šaldytuvą yra brangu, o nuomojant šaldytuvą, galima sutaupyti iki 80%  jo kainos. Be to, šaldytuvų nuomos paslaugos leidžia išvengti rūpesčių, susijusių su šaldytuvo remontu ir priežiūra. Nuomojant šaldytuvą, jums nereikia galvoti apie jo taisymą arba priežiūrą - viskas yra įskaičiuota į paslaugų teikėjo kainą.


Automobilinių šaldytuvų nuoma - kodėl verta?


Automobilinis šaldytuvas yra labai pageidautina įranga, jei ilgai keliaujate , planuojate stovyklauti ar dalyvauti renginiuose. Tačiau pirkti naują automobilinį šaldytuvą gali būti per brangu. Šaldytuvų nuoma yra puikus sprendimas, leidžiantis pasinaudoti automobiliniu šaldytuvu už prieinamą kainą. Be to, nuomojant šaldytuvą, kad patenkintumėte savo poreikius, galite pasirinkti jums reikiamą dydį ir talpą, 


Šaldytuvų nuoma internetu


Šaldytuvų nuoma internetu yra dar vienas patogus ir greitas būdas gauti reikalingą šaldytuvą savo namams ar renginiams. Šaldytuvų nuomos paslaugos internetu yra itin paprastos ir greitos. Jums tiesiog reikia užsiregistruoti, pasirinkti norimą dydį ir laikotarpį, kurį bus reikalingas šaldytuvas. Paslaugų teikėjas pristatys jums šaldytuvą tiesiai į namus ar pasirinktą vietą, o po nuomos laikotarpio jis bus atsiimtas. Be to, daugelis šaldytuvų nuomos paslaugų teikėjų internetu siūlo konkurencingas kainas ir dažnai organizuoja akcijas, leidžiančias sutaupyti dar daugiau.


Šaldytuvų nuomos kaina


Šaldytuvų nuomos kaina priklauso nuo kelių veiksnių, tokių kaip nuomos trukmė, šaldytuvo dydis ir talpa.Tačiau, kaip jau minėjome anksčiau, šaldytuvų nuoma gali sutaupyti iki 80% kainos, lyginant su naujo šaldytuvo įsigijimo kaina. Be to, daugelis šaldytuvų nuomos paslaugų teikėjų siūlo papildomus pasirinkimus, pvz., galimybę išsinuomoti automobilinį šaldytuvą ar pasirinkti tam tikrą pristatymo laiką, kuriuos galima pasirinkti už papildomą kainą.

Išvada: šaldytuvų nuoma yra patogus ir ekonomiškas sprendimas, kuris leidžia sutaupyti pinigų ir atsikratyti rūpesčių, susijusių su šaldytuvo remontu ir priežiūra. Automobilinių šaldytuvų nuoma yra puikus sprendimas, leidžiantis patogiai keliauti ir laikyti maistą šaltai. Šaldytuvų nuoma internetu yra greitas ir paprastas būdas gauti reikalingą šaldytuvą savo namams ar renginiams. Kaina priklauso nuo kelių veiksnių, tačiau šaldytuvų nuoma vis tiek yra ekonomiškesnė ir patogesnė už naujo šaldytuvo pirkimą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.