Šaldiklis yra viena iš svarbiausių buitinės įrangos namuose, ypač karštomis vasaros dienomis. Todėl taisyklinga šaldiklių priežiūra ir šaldiklių remontas yra neatsiejama kasdienybės dalis. 


Šaldiklių remontas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vytautas Žilinskas Žema rinkos kaina
Remontuojame šaldytuvus ir skalbimo mašinas, visame Kaune ir Kauno rajone pagal kliento iškvietimą. Kainos sutartinės.
Kaune, Kiti miestai
€ 20.00 - 100.00/paslauga
Darius Vidutinė rinkos kaina
Atliekame visų pramoniniu šaldytuvų remonta. Jums patogiu metu atvyksime jūsų nurodytu adresu Vilniuje. - Greitas šaldytuvo remontas. - Gera kaina. - Garantija.
Vilniaus raj. (Kalveliai)
€ 15.00
Meistras Vidutinė rinkos kaina
saldytuvu remontas Kaunas 865584900 Nebrangus Šaldytuvų diagnostika, taisymas (remontas), montavimas, pajungimas. Meistras atvyksta su savo automobiliu, apžiūri, esant galimybei iškarto nebrangiai sutaiso gedimą. Kiekvienas klientas...
Kaune
Vilius Vidutinė rinkos kaina
Šaldytuvų ,šaldiklių remontas . Tel.8-604-72411
Pasvalyje
€ 30.00
Meistras Vidutinė rinkos kaina
Remontuoju buitinius šaldytuvus Kaune ir Kauno raj.
Kaune (Žaliakalnis)
€ 10.00
Ricardas Vidutinė rinkos kaina
ŠALDYTUVU MEISTRAS taiso visų markių buitinius ŠALDYTUVUS, kliento namuose Tik Kaune ir Kauno r. Mob: 865246916
Kaune
UAB "Šalnos servisas" Vidutinė rinkos kaina
WWW.SALNA.LT Remontuoja buitinius ir automobilinius šaldytuvus, bei atlieka jų garantinį ir pogarantinį remontą. Vykdo pramoninės šaldymo įrangos pardavimo, remonto, jų techninio bei garantinio aptarnavimo paslaugas:...
Visuose miestuose
Algis Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame šaldytuvus ir šaldiklius užsakovo namuose ir savo dirbtuvėse. Atvykimas į namus nemokamas.
Kaune
VĖSA PLIUS, UAB Vidutinė rinkos kaina
Šaldytuvų taisymas.
Vilniaus raj., Kiti miestai
UAB "VEKTECH" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame šaldytuvus, šaldiklius.
Vilniuje

Taisyklinga šaldiklių priežiūra padėsianti išvengti gedimo 


Taisyklinga šaldiklių priežiūra yra svarbiausia, jei norite išvengti galimo gedimo ir užtikrinti prietaiso ilgaamžiškumą. Priežiūra apima šių dalykų įgyvendinimą:

šaldymo sistemos  valymas – rūdys ir nešvarumai gali susikaupti ant šaldymo sistemos vamzdelių ir sutrikdyti šaldymo procesą. Todėl reguliariai juos valykite.

dangčio tarpinės – reguliariai šalinkite šios dalies nešvarumus, kad šadiklis būtų sandarus,

temperatūros reguliavimas – nustatykite tinkamą šaldymo temperatūrą ir ją reguliariai tikrinkite.

šaldiklio užpildymas – neperkraukite šaldiklio. Laikykitės rekomendacijų, kiek ir ką galite įdėti.

Jei pastebite, kad šaldiklio temperatūra per aukšta, jame jaučiate blogą kvapą, nedelsdami kreipkitės į specialistą. Šaldiklio remontas yra pigesnis nei naujo pirkimas, todėl verta jį atlikti, kad nebūtų prarasti šimtai eurų.


Šaldiklių remontas - kada reikalingas?


Šaldiklių remontas yra reikalingas tada, kai šaldiklis sugenda  arba neveikia netinkamai. Naudotojai dažnai atideda šaldiklių remontą, tačiau tai gali pareikalauti tik dar didesnių remonto išlaidų, nes laiku neremontuojamas įrenginys gali sugesti dar daugiau.

Šaldiklių remontas yra būtinas, kai pastebite tokius simptomus:

per didelis triukšmas – šaldiklis skleidžia  tam tikrą triukšmą, tačiau jei pastebėsite per daug triukšmo, tai yra rodiklis, kad šaldiklis turi būti patikrintas.

netinkamas šaldymo procesas – jei šaldiklis nešaldo produktų  arba per ilgai šaldo iki reikiamos temperatūros, tai rodo, kad yra problemų su šaldymo sistema.

Skystis šaldymo kameroje – jei pastebite skystį šaldiklyje, tai gali reikšti šaldymo agento nuotėkį.

durų tarpas – jei pastebėsite, kad durys nepriglunda, tada gali būti, kad šaldiklyje yra per daug drėgmės ir formuojasi ledas ant durų tarpinės, kas ir sukelia sandarumo problemą.

Jei pastebėsite, kad jūsų šaldiklis turi problemų, pirmiausia verta patikrinti, ar laikotės taisyklingos priežiūros, o po to kreiptis į specialistą, jei problemos neišsisprendžia. 


Šaldiklių remontas pigiau


Naujo šaldiklio pirkimas yra brangesnis nei remontas, taigi, jei šaldiklis yra gana naujas ir yra patikimas modelis, verta kreiptis į specialistą, kad būtų išspręstos problemos. Dažnai šaldiklio problema yra nedidelė, taigi remontas gali būti pigesnis sprendimas, nei naujo pirkimas  Be to, remontuojant šaldiklį, išvengiama gamtos teršimo, nes yra sukuriama mažiau atliekų.

Dažnai remonto kompanijos siūlo savo paslaugas už pigesnę kainą, todėl būtų gerai susisiekti su keliais remonto specialistais ir palyginti jų kainas ir paslaugas, kad galėtumėte pasirinkti geriausią sprendimą.


Šaldiklių remonto kaina


Šaldiklių remonto kaina gali skirtis priklausomai nuo to, ką reikia sutvarkyti. Paprastai kaina yra mažesnė, jei problema yra nedidelė ir gali būti išspręsta greitai. Tačiau, jei problema yra rimtesnė ir reikalauja didesnių pastangų ir laiko, tai kaina bus aukštesnė. Prieš kreipdamiesi į specialistą dėl remonto, rekomenduojama sužinotį apytikrią kainą, kad galėtumėte tinkamai suplanuoti savo biudžetą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.