Iphone yra viena populiariausių mobiliojo ryšio priemonių pasauliniu mastu. Tai tikrai ne keista, nes Iphone gaminami naudojant aukštos kokybės medžiagas ir technologijas. Tačiau net ir geriausi gaminiai gali sugesti ir tuomet jums reikia patikimo specialisto suremontuoti telefoną.


Iphone remontas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB SMILGTECH Vidutinė rinkos kaina
"PhoneFix — mobiliųjų telefonų, planšetinių ir nešiojamų kompiuterių remontas Vilniuje. Esame speicializuota telefonų taisykla ir galime atlikti profilaktinę priežiūrą arba pakeisti sugedusius ir pažeistus komponentus....
Vilniuje
€ 0.00 - 0.00
Forma perfecta, UAB Vidutinė rinkos kaina
KOMPIUTERIŲ REMONTAS Mūsų mobilisalis.lt komanda Klaipėdoje pasirūpins Jūsų nešiojamo ar stacionaraus kompiuterio remontu. Taisome Macbook, Acer, Microsoft, Dell, HP, MSI, Sony, Lenovo, Asus ir kitų...
Klaipėdoje
€ 20.00/val

Iphone remontas - kaip pasirinkti specialistus?


Jūsų Iphone yra vertingas prietaisas, todėl remontui turite pasirinkti tik patikimą ir gerai apmokytą specialistą. Kaip tai padaryti? Štai keletas patarimų:

Pasiklauskite draugų ir artimųjų  patarimo. Jie gali turėti patirties ir rekomenduoti patikimą specialistą.

Patikrinkite internete. Pasirinkite remonto tarnybą, ar ji turi gerą reputaciją ir teigiamus klientų atsiliepimus.

Patikrinkite specialisto patirtį. Patyrę specialistai gali greičiau ir efektyviau išspręsti Jūsų problemą.

Patikrinkite, ar specialistas naudoja tik originalias dalis. Naudodamas tik originalias dalis, specialistas užtikrina geriausią Iphone remonto kokybę.

Patikrinkite specialisto garantijas. Geriausi specialistai visada suteikia garantijas, kai Jūsų Iphone bus sutvarkytas.


Iphone remontas pigiau


Nors remonto kaina gali skirtis priklausomai nuo remonto paslaugų teikėjo ir problemos, yra keletas patarimų, kaip galima pigiau suremontuoti iphone telefoną .

Išsiaiškinkite problemą pats. Jeigu jūs išmanote technologijas, turite galimybę patys išsiaiškinti, kokia yra problema ir kaip ją spręsti. Tai gali padėti sutaupyti remonto kainą, nes jūs galite tiesiog nusipirkti reikalingas dalis ir atlikti remontą patys.

Pasirinkite patikimą remonto paslaugų teikėją. Kaip jau minėjome, kaina gali skirtis priklausomai nuo remonto paslaugų teikėjo. Tačiau svarbiausia, kad pasirinktumėte profesionalų paslaugų tiekėją.

Kai kurie remonto paslaugų teikėjai skelbia akcijas ar nuolaidas, kurios padės sutaupyti remonto kainą. Todėl rekomenduojame ieškoti akcijų ir nuolaidų, prieš kreipiantis į remonto paslaugų teikėją.

Pasiūlykite savo kainą.  Kai kurie remonto paslaugų teikėjai yra pasiruošti derėtis dėl kainos. Todėl, jeigu jūs turite savo kainos pasiūlymą, galite susisiekti su remonto paslaugų teikėju ir pasiūlyti savo kainą.

Nors pigesnė kaina gali būti svarbi, svarbiausia yra užtikrinti patikimą iphone remontą. Tai reiškia, kad remontą turėtų atlikti patyrę ir kvalifikuoti specialistai. Taip pat svarbu naudoti tik originalias dalis, kad būtų išvengta tolimesnių problemų.


Iphone remonto kaina


Kadangi iphone yra brangus telefonas, remontas taip pat gali būti brangus. Kainos gali skirtis priklausomai nuo to, kokia yra problema. Taigi, prieš kreipiantis į remonto paslaugų teikėją, būtina žinoti, kiek gali kainuoti remontas.

Kaina priklauso nuo problemos. Paprastas ekranų keitimas ar baterijos pakeitimas yra gerokai pigesnis nei kitos, sudėtingesnės problemos ištaisymas.

Kaina priklauso nuo remonto paslaugų teikėjo. Kaina taip pat gali skirtis priklausomai nuo to, kokį remonto paslaugų teikėją pasirinksite. Kai kurie paslaugų teikėjai gali siūlyti pigesnes kainas, tačiau gali būti, kad jų paslaugų kokybė nėra tokia gera. Todėl būtina pasirinkti patikimą ir patyrusį paslaugų teikėja.

Dauguma iphone telefonų yra parduodami su garantija. Jeigu jūsų telefono garantinis laikotarpis dar nesibaigė, remontas turėtų būti nemokamas. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.