Telefonų ekranų keitimas yra svarbus, kadangi telefono ekranai yra viena iš pažeidžiamiausių vietų. Net nedideli kritimai ar smūgiai gali sukelti ekranų suskaidymą, įbrėžimus ar kitus pažeidimus, kurie gali trukdyti telefono naudojimui ir sumažinti jo vertę.

Telefono ekranų keitimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB SMILGTECH Vidutinė rinkos kaina
"PhoneFix — mobiliųjų telefonų, planšetinių ir nešiojamų kompiuterių remontas Vilniuje. Esame speicializuota telefonų taisykla ir galime atlikti profilaktinę priežiūrą arba pakeisti sugedusius ir pažeistus komponentus....
Vilniuje
€ 0.00 - 0.00
Smartparts MB Vidutinė rinkos kaina
Tvarkome visų gamintojų mobiliuosius telefonus. Greitas ir kokybiškas servisas Vilniuje.
Vilniuje
€ 10.00 - 200.00
Forma perfecta, UAB Vidutinė rinkos kaina
KOMPIUTERIŲ REMONTAS Mūsų mobilisalis.lt komanda Klaipėdoje pasirūpins Jūsų nešiojamo ar stacionaraus kompiuterio remontu. Taisome Macbook, Acer, Microsoft, Dell, HP, MSI, Sony, Lenovo, Asus ir kitų...
Klaipėdoje
€ 20.00/val

Telefono ekranų keitimo svarba


Telefonas yra daugiau nei tik įrenginys, skirtas skambinti ir siųsti žinutes. Tai yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis, o daugelis žmonių negali apsieiti be savo telefono net kelias valandas. Tai reiškia, kad, kai telefono ekranas tampa pažeistas, tai gali sukelti daugybę problemų, įskaitant: prastą matomumą, prastą našumą; prastą reakciją į lietimą; per didelį baterijos naudojimą

Be to, ne tik kad telefono ekranas bus sunkiai naudojamas, tačiau jis gali sukelti papildomų pažeidimų. Tuo tarpu, kai ekranas yra pažeistas, jis gali tiesiog nukristi.

Todėl, kai tavo telefono ekranas yra pažeistas, yra svarbu greitai išspręsti šią problemą. Laiku keičiant ekraną, tu gali išvengti daugybės problemų ir tęsti naudoti savo telefoną toliau.


Kada vertėtų keisti telefono ekraną?

   

Keletas veiksnių gali rodyti, kad reikia keisti telefono ekraną. Vienas iš akivaizdžių požymių yra fizinis pažeidimas, pavyzdžiui, ekranas gali būti sudaužytas arba įskilęs. Taip pat, jei ekranas pradeda blogai reaguoti į prisilietimą, tai gali rodyti, kad jame yra trūkumų arba defektų. 

Kitas požymis, kad reikia keisti ekraną, yra jei jis pradeda blyškėti ar neatkuria spalvų. Tai gali reikšti, kad ekranas yra senas ir sugedęs.Telefono ekranų keitimas pigiau


Telefonų ekranų keitimas gali būti pigesnis, jei patys keičiate ekraną. Pirkdami ekraną internete ir naudodamiesi interneto instrukcijomis, galite sutaupyti iki 50% ekranų keitimo kainos. Tačiau reikia atsižvelgti, kad tai gali būti sudėtingas procesas, o jei neatsargiai elgsitės, tai gali pakenkti telefonui dar labiau. Todėl, jei nesate tikri, kad patys galite keisti ekraną, geriau kreiptis į profesionalus.

Dauguma mobiliojo telefonų remontų centrų siūlo ekranų keitimą už žemesnę kainą nei telefonų pirkimą. Be to, dauguma remontų centrų taip pat siūlo akcijas ir nuolaidas, kurios gali dar sumažinti telefono ekranų keitimo kainą.


Telefono ekranų keitimo kaina


Telefonų ekranų keitimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo keleto veiksnių, tokių kaip telefonų modeliai ir jų ekranų tipai, taip pat paslaugų teikėjų kainų politikos. Paprastai kaina svyruoja nuo 30 iki 300 eurų, priklausomai nuo telefono tipo ir paslaugų teikėjo. Taigi, rekomenduojama patikrinti kelis keitimo paslaugų teikėjus, kad galėtumėte pasirinkti geriausią pasirinkimą, kuris atitinka jūsų poreikius ir biudžetą.

Apibendrinant, jei telefonų ekranas yra pažeistas, jį reikia pakeisti. Telefonų ekranų keitimas yra  pigesnis nei naujo telefono pirkimas, o remontų centrų akcijos ir nuolaidos gali padėti dar sumažinti kainą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.