Nuo komunikacijos iki darbo, - daugelis žmonių yra priklausomi nuo savo mobiliųjų telefonų. Todėl, jei telefonas sugedo, tai gali sukelti didelį diskomfortą. Mobilių telefonų remontas yra svarbus dalykas, kurio dažniausiai reikia žmogaus kasdienėje veikloje.

Mobilių telefonų remontas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
kompiuteriuremontas888.lt Žema rinkos kaina
Kokybiškai atliekame įvairiapusišką išmaniųjų telefonų remontą. Suteikiame garantiją darbams. Keičiame telefonų ekranus Keičiame telefonų ekranų stiklus (kai ekranas nepažeistas) Keičiame telefonų silpnas baterijas Remontuojame /...
Vilniuje (Žirmūnai)
UAB SMILGTECH Vidutinė rinkos kaina
"PhoneFix — mobiliųjų telefonų, planšetinių ir nešiojamų kompiuterių remontas Vilniuje. Esame speicializuota telefonų taisykla ir galime atlikti profilaktinę priežiūrą arba pakeisti sugedusius ir pažeistus komponentus....
Vilniuje
€ 0.00 - 0.00
Forma perfecta, UAB Vidutinė rinkos kaina
KOMPIUTERIŲ REMONTAS Mūsų mobilisalis.lt komanda Klaipėdoje pasirūpins Jūsų nešiojamo ar stacionaraus kompiuterio remontu. Taisome Macbook, Acer, Microsoft, Dell, HP, MSI, Sony, Lenovo, Asus ir kitų...
Klaipėdoje
€ 20.00/val
MB Elektronikos taisykla Vidutinė rinkos kaina
Kompiuterių, telefonų, televizorių remontas. Kompiuterių ir telefonų supirkimas. Atnaujiname navigacijų žemėlapius. Parduodame naujus ir naudotus kompiuterius ir telefonus. Parduodame kompiuterių ir telefonų aksesuarus, priedus ir...
Trakuose (Lentvaris)
€ 10.00/val
Mobilusis.lt Vidutinė rinkos kaina
WWW.MOBILUSIS.LT ANTAKALNIO G. 93 Mobiliuju telefonu ir kompiuteriu remontas Vilniuje , Antakalnio Rajone. Adresas - Antakalnio g. 93 Tel. 866775555 Puslapis - www.mobilusis.lt Labai greitas...
Vilniuje (Antakalnis)
€ 1.00/val
KompiuterioRemontas Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai atliekame įvairiapusišką visų tipų ir gamintojų (Samsung Galaxy, Apple iPhone, Nokia, Sony, LG, HTC, BlackBerry, Huawei, Alcatel, Motorola, ZTE ) mobiliųjų / išmaniųjų telefonų...
Vilniuje (Fabijoniškės)
€ 1.00/val
UAB "mobivestis" Vidutinė rinkos kaina
remontuojame mobiliuosius telefonus, bei planšetinius kompiuterius ekranų keitimas galinių dangtelių keitimas mygtukų keitimas kamerų keitimas baterijų keitimas apsauginiu grudintu stiklų klijavimas skirta apsaugoti jūsų telefono...
Vilniuje (Žirmūnai)
€ 1.00/val
Rokas Vidutinė rinkos kaina
Ekranų ir baterijų ir vidinių komponentų keitimas ir diagnostika. Keičiame ir taisome: mikrofonus, mygtukus, jungtis, garsiakalbius, kameras ir kitas dalis. Taip pat atliekame išsamią diagnostiką,...
Vilniuje (Lazdynai)
€ 10.00/val
UAB, Mobilus Pasaulis Vidutinė rinkos kaina
Mobiliųjų telefonų servisas: atrišame visų modelių mobiliuosius telefonus; irašome kalbas (Lt/Ru/Pl ir kitas); taisome įvairius programinius gedimus (programų atnaujinimas, atstatymas); navigacijų ir kitų programų įrašymas...
Vilniuje
€ 1.00/val
UAB "SUGEDO LT" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame, ir atrišame visų modelių telefonus. Atliekame visus programinius darbus, litavimo darbus, visų mechaninių gedimų šalinimas. Remontuojame ne tik mobiliuosius bei išmaniuosius telefonus, bet ir...
Klaipėdoje
€ 1.00/val

Mobilių telefonų remontas - dažniausios priežastys


Mobilių telefonų remontas gali būti reikalingas dėl daugelio priežasčių. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių problemų:

1. Sugedusi baterija. Daugelio mobiliųjų telefonų baterijos turi ribotą gyvavimo laiką, todėl jas reikia keisti, tad jų keitimas yra dažna priežastis, kodėl žmonės kreipiasi į mobiliųjų telefonų remonto paslaugų dirbtuves.

2. Sudužęs ekranas. Ekranas yra vienas pažeidžiamiausių mobiliųjų telefonų komponentų, nes jis dažnai sudūžta. Net jei telefonas vis dar veikia, dužęs ekranas gali kelti pavojų jūsų saugumui, todėl  reikia nedelsiant jį pakeisti.

3. Neveikiantys mygtukai. Neveikiantys mygtukai gali kelti didelį diskomfortą, nes jie yra būtini, kad būtų galima naudotis telefonu. Daugelis mobiliųjų telefonų turi daugybę mygtukų, todėl jų taisymas gali būti sudėtingas procesas.

4. Programinės įrangos problemos. Programinės įrangos gedimai a yra kita dažna mobiliųjų telefonų remonto priežastis. Daugelis telefonų gali susidurti su programinės įrangos problemomis, kurios gali paveikti jų veikimą ir funkcionalumą.


Mobilių telefonų remontas - kaip vyksta?


Norint remontuoti telefoną, pirmiausia turite susisiekti su mobiliųjų telefonų remonto paslaugų teikėju. Jie paprastai turi internetinę svetainę, kurioje galite užsisakyti paslaugas arba susisiekti su jais tiesiogiai telefonu ar elektroniniu paštu. Susisiekus  jie paprašys jūsų išsamiai aprašyti telefono būklę ir problemas. Tada jie jums pasakys kainą ir numatytą remonto laiką.

Remonto laikas ir kaina priklausys nuo telefono būklės ir remontui reikalingų detalių.. Paprastai remontas gali trukti nuo kelių valandų iki kelių dienų. Kai remontas baigtas, paslaugų tiekėjai paprašys jūsų atvykti ir atsiimti savo telefoną.


Mobilių telefonų remonto kaina


Mobilių telefonų remontas gali kainuoti labai skirtingai, priklausomai nuo to, kokia yra problemos rūšis ir mastas. Remontas gali būti pigesnis, jei jis yra kosmetinis arba jei tereikia pakeisti kelias dalis, tačiau jei reikia keisti didesnį komponentą arba atlikti sudėtingesnius remonto darbus tai gali kainuoti daugiau.

Dažniausios priežastys, kodėl žmonės kreipiasi dėl mobiliųjų telefonų remonto, yra susijusios su ekranu ar baterija. Pakeisti ekraną ar bateriją gali būti pigiau nei keisti kitas sudėtingesnes dalis, pvz., pagrindinę plokštę.


Be to, kaina taip pat gali skirtis priklausomai nuo to, ar norite atlikti remontą gamintojo paslaugų centre ar pasirinkti mažesnę remonto įmonę ar net individualų meistrą. Mažesnės remonto įmonės ar individualūs meistrai gali pasiūlyti pigesnį remontą, tačiau tai gali reikšti, kad neturėsite gamintojo garantijos arba galbūt turėsite mažiau patikimą darbą.

Galite taip pat ieškoti akcijų ar nuolaidų mobiliųjų telefonų remonto paslaugoms. Kai kurios įmonės gali siūlyti nuolaidas savo paslaugoms, ypač jei turite kelis telefonus, kuriuos norite sutvarkyti arba jei jie turi sezonines ar kitas akcijas.


Mobilių telefonų remontas pigiau


Mobiliųjų telefonų remontas gali būti brangus, ypač jei reikia pakeisti dalis arba atlikti sudėtingesnius darbus. Tačiau yra keletas būdų, kaip galima sumažinti savo išlaidas mobiliųjų telefonų remontui.

Vienas iš būdų yra pasirinkti remonto centrą, kuris siūlo pigesnes kainas už paslaugas. Daugelis remonto centrų Lietuvoje turi specialias akcijas ir nuolaidas mobiliųjų telefonų remontui. 

Kitas būdas sumažinti savo išlaidas mobiliųjų telefonų remontui yra remontuoti telefoną patiems. Jei žinote, kaip atlikti remonto darbus ir turite reikiamą įrangą, galite patys atlikti nedidelius remonto darbus, pvz., pakeisti ekrano apsauginį stiklą ar bateriją.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.