Lubų remontas

Lubų remontas yra svarbi namų priežiūros užduotis, kuri gali pagerinti jūsų gyvenamojo ploto išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Tačiau, norint pasiekti geriausius rezultatus, svarbu žinoti, kaip išvengti dažniausiai daromų klaidų

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Mantas Vidutinė rinkos kaina
Mes žinome, kad viskas yra įgyvendinama. Siekiame, kad mūsų pasiūlytos Įtempiamos lubos atitiktų Jūsų tikslus. Mūsų komandą sudaro ilgametę patirtį turintys profesionalūs specialistai. Teikdami plataus...
Alytaus raj., Kiti miestai
€ 10.00
MB Lubų sistemos Vidutinė rinkos kaina
Sveiki įtempiamos lubos, tai su mūsų veikla susijusi sritis.Konsultuojame, projektuojame, instaliuojame itempiamas lubas. Mūsų naudojama produkcija yra iš vienintelio oficialaus itempiamų lubų gamintojo Baltijos šalyse...
Visuose miestuose
€ 15.00/m2
Artūras Vidutinė rinkos kaina
Platus spalvų ir tekstūrų pasirinkimas (Matinės, Satininės, Blizgios, Raštuotos, fotolubos ir t.t.) Dirbame VISOJE Lietuvoje. Bazuojamės Klaipėdoje, Telšiuose, Plungėje ir Mažeikiuose. Lubų kainos prasideda nuo...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 13.00/m2
UAB, Doreva Vidutinė rinkos kaina
Montuojame pakabinamų lubų sistemas: Mineralinės lubos (Amstrong; Sofit; Filigran; Bioguard); Metalinės lubos (Cbi; Amstrong; Teba); Gipsinės lubos (Rigips; Gyproc; Knauf); Iškirtinio dizaino lubos.
Vilniuje
€ 1.00/m2
Arūnas Vidutinė rinkos kaina
Įtempiamos lubos iki 09.31 tik nuo 12,5 euro/kvm Platus tekstūrų pasirinkimas - matinės, blizgios, satininės, su foto spauda arba "Descor". Tik iki rugpjūčio 31d. sudarius...
Visuose miestuose
€ 12.50/m2
UAB „Kvadrika“ Vidutinė rinkos kaina
Montuojame pakabinamas lubas
Šiauliuose
€ 0.29/m2
UAB "ADR service" Vidutinė rinkos kaina
Vykdo standartinių modulinių patalpų montavimo, demontavimo, projektavimo ir statymo komercinę veiklą, kuri specialiai pritaikyta daugelio klientų poreikiams. Montuojame tiek standartines modulines patalpas, tiek modulines patalpas...
Visuose miestuose
€ 0.29/m2
UAB Cesada Vidutinė rinkos kaina
Teikiame pakabinamų lubų montavimo paslaugas visoje Lietuvoje! Kabamosios lubos iš mineralinio pluošto — tai vienas populiariausių viešojo naudojimo patalpų apipavidalinimo būdų. Tokios lubos plačiai naudojamos...
Visuose miestuose
€ 0.29/m2
Įtempiamų lubų montavimas; Įtempiamų lubų projektavimas.
Kaune
€ 0.29/m2

Lubų remontas: kaip išvengti dažniausiai daromų klaidų


Lubų remontas gali būti sudėtinga užduotis, ypač jei neturite patirties ar tinkamų įrankių. Norint išvengti dažniausiai daromų klaidų, rekomenduojama atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

Prieš pradedant remontuoti lubas, svarbu tam tinkamai pasirengti Tai apima lubų valymą nuo seno dažų, pašalinių medžiagų ir dulkių bei lubų išlyginimą. 

Dažų pasirinkimas yra svarbus žingsnis norint pasiekti ilgaamžį ir estetišką rezultatą. Pasirinkdami dažus, atkreipkite dėmesį į jų kokybę, atsparumą nusidėvėjimui ir priežiūros lengvumą. 

Daugelis žmonių pamiršta atkreipti dėmesį į smulkmenas, tokias kaip kampų ir kraštų dažymas. Paliekant šias sritis nedažytas ar netinkamai padengtas, atsiranda neestetiškos dėmės, kurios gadina lubų išvaizdą.


Lubų dažymas: kokius dažus pasirinkti ir kaip pasiekti geriausius rezultatus


Lubų dažymas yra svarbus žingsnis norint atnaujinti jūsų interjero išvaizdą. Norint pasiekti geriausius rezultatus, svarbu atkreipti dėmesį į dažų pasirinkimą ir tinkamą dažymo techniką. Štai keletas patarimų:

Pasirinkite kokybiškus dažus: Norint, kad lubų dažai išlaikytų savo spalvą ir kokybę ilgą laiką, svarbu pasirinkti kokybiškus dažus. Rinkitės gerai žinomų gamintojų produktus, kurie yra atsparūs nusidėvėjimui ir lengvai valomi.

Pasikonsultuokite su specialistu: Jei nežinote, kokius dažus pasirinkti ar kaip tinkamai juos pritaikyti, pasikonsultuokite su specialistu. Jie galės patarti jums dėl tinkamo dažų pasirinkimo ir suteikti naudingų patarimų dėl dažymo technikos.

Naudokite tinkamą dažymo techniką: Pasirinkite tinkamą dažymo techniką, atsižvelgdami į lubų tipą ir norimą rezultatą. Jei norite gauti lygų ir vientisą dažymo sluoksnį, galite naudoti teptuką arba dažymo purkštuvą. Jei norite sukurti tekstūrą ar specialius efektus, galite pasirinkti volelius ar specialius antgalius.


Trukdo lubų nusidėvėjimas? Kada laikas kreiptis į profesionalus


Lubų nusidėvėjimas yra natūralus procesas, tačiau tam tikromis aplinkybėmis gali prireikti profesionalių lubų remonto paslaugų. Štai keletas situacijų, kada būtų protinga kreiptis į profesionalus:


Didelis lubų nusidėvėjimas: Jei pastebite, kad lubos yra stipriai nusidėvėjusios, daugybė dėmių ar plyšių, geriausiai būtų kreiptis į profesionalus. Jie gali atlikti kokybišką lubų remontą ir atnaujinti jų išvaizdą.

Specialių efektų kūrimas: Jei norite sukurti specialius efektus ar tekstūras ant lubų, geriausiai būtų pasitarti su profesionalais. Jie turi patirties ir žinių, kaip pasiekti norimus rezultatus ir sukurti unikalų interjero dizainą.

Techniškai sudėtingi darbai: Kai kurie lubų remonto darbai gali būti techniškai sudėtingi, pvz., kai reikia keisti lubų konstrukciją ar atlikti gipso plokščių remontą. Tokiais atvejais būtų geriausiai pasitikėti profesionalais, kurie turi reikiamas žinias ir įrankius.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.