Biuruose, viešosiose įstaigose, komercinėse erdvėse ypatingai svarbu, kad žmonės lengvai susiorientuotų ir greitai atrastų jiems reikiamą vietą. Tai gali būti tiek gydytojo kabinetas, tiek notaro kontora, tiek rūkomasis. Būtent tam ir praverčia įvairios lentelės – jos nurodo kryptį, informuoja apie patalpos paskirtį. Informaciniai, įspėjamieji lipdukai atvaizduoja taisykles ar erdvės funkcijas vizualiai, tad taip pat padeda greičiau pasiekti tikslą.

Lentelės, nuorodos

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Reklamdariai Vidutinė rinkos kaina
Projektuojame, gaminame ir montuojame įvairiausių dydžių bei formų reklamą. Gaminame tūrinę reklamą, šviesdėžes, tentus, roll-up ir parodų stendus, informacinius ir reklaminius stendus, bei kitą lauko...
Visuose miestuose, Kiti miestai
MB, Reklamos kepėjai Vidutinė rinkos kaina
MB "Reklamos kepėjai"- tai vieta, kur atliekama profesionali ir kokybiška reklamos gamyba. Mūsų paslaugos: LED reklama, tūrinės raidės, reklaminiai tentai, reklaminiai stendai ir skydai, pilonai,...
Kaune (Žaliakalnis)
€ 10.00/m2
UAB "Areviva" Vidutinė rinkos kaina
Reklamos agentūra „Spalvota Reklama“, įsikūrus Panevėžyje, Elektronikos g. 62, teikia vizualią išorinę bei vidinę reklamą. Tik įkūrėte įmonę ar gyvuojate jau ne vieną dešimtmetį? Mūsų...
Panevėžyje
€ 1.00/m2
UAB, Reklamos dizainas Vidutinė rinkos kaina
Iškabos: Tūrinės raides, Iškabos su LED instaliacija, Šviesdėžės. Informacines Sistemos: Kabinetų lentelės, Rodyklinės lentos, Informacinės nuorodos, Informaciniai stulpai. Reklama ant transporto priemonių: Lipdukai ant automobilių....
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
UAB "IDEO LT" Vidutinė rinkos kaina
Atliekame visus darbus susijusius su reklamos projektavimu, derinimu. Montuojame ar demontuojame reklamą, skydus, reklaminus stendus, lauko pilonus, šviesdėžes, tūrinę reklamą ir nestandartinius gaminius tiek viduje,...
Visuose miestuose
€ 3.50/m2
UAB "EuroEGO", LTD Vidutinė rinkos kaina
Prekyba ir gamyba: prekybiniai skydai stendams, atitvarams, šviesdėžėms, reklaminėms iškaboms, grindų stovams, pertvaroms, informacinėms lentelėms, parodų ir mugių įrangai, plastikiniams ir aliumininiams reklaminiams rėmams, foto...
Vilniuje (Žirmūnai)
€ 28.00/m2
Teikiame profesionalias lauko ir vidaus reklamos gamybos paslaugas. Parengiame projektus, suderiname su savivaldybe, pagaminame ir sumontuojame. Galime pasiūlyti platų reklamos gamybos paslaugų pasirinkimą: reklaminius ir...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IĮ, SignMakers Vidutinė rinkos kaina
Pagal individualius užsakymus gaminame vaizdinę reklamą: tūrines raides ir ženklus, reklamines šviesdėžes, informacines lenteles ir nuorodas, reklaminius stovus, stendus parodoms, tentus, pilonus. Gaminame lipdukus iš...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IĮ, Mažasis Mukas Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonės reklamos skyrius suteiks Jums vaizdinės reklamos projektavimo, gamybos ir montavimo paslaugas! Galime pagaminti lauko ir vidaus iškabas, informacines lenteles ir nuorodų sistemas, tūrines...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, KADMA Vidutinė rinkos kaina
Teikiame vizualios reklamos gamybos paslaugas. Galime pagaminti įvairių gabaritų plastiko, kompozito ar tentines šviesdėžes, tūrinę šviečiančią ir nešviečiančią reklamą, standartinius ir labai vėjuotoms vietovėms „MESH“...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2

Informacinių lentelių dizaino svarba ir praktika


Orientacinės informacinės lentelės dizainas yra labai svarbus, - gerai suprojektuotos lentelės gali pagerinti vartotojų patirtį, padėti žmonėms efektyviai orientuotis ir sumažinti painiavą. Štai kelios aspektai, susiję su orientacinės informacinės lentelės dizainu:

Lentelių svarba. 

Vartotojų orientacija: Orientacinės lentelės padeda žmonėms nustatyti, kur jie yra ir kaip pasiekti norimus tikslus. Tai ypač svarbu dideliuose, sudėtingose arba lankytojams nepažįstamose erdvėse.

Saugumas: Gerai suprojektuotos lentelės gali prisidėti prie saugumo. Jei žmonės greitai ir efektyviai gali nustatyti avarijos išėjimus, pirmosios pagalbos taškus ar kitas svarbias vietas, tai gali išgelbėti gyvybes.

Vartotojų patirtis: Gražios ir aiškios lentelės sukuria gerą vartotojų patirtį ir palieka teigiamą įspūdį apie vietą arba organizaciją. Tai gali turėti įtakos klientų pasitenkinimui ir lojalumui.

Praktika. 

Aiškus ir suprantamas dizainas: Orientacinės lentelės turi būti aiškios, suprantamos ir naudotojams patogios. Paprasta kalba, aiškūs simboliai ir atpažįstamos spalvos gali pagerinti supratimą.

Skaitmeninės technologijos: Naujausios technologijos, tokios kaip interaktyvūs žemėlapiai arba mobiliųjų programėlių naudojimas, gali papildyti tradicinius orientacinės lentelės sprendimus ir padėti žmonėms dar efektyviau orientuotis.

Skirtingi lygiai: Jei pastate ar vietovėje yra daug aukštų arba lygių, reikėtų suteikti aiškią informaciją apie kiekvieną lygį, kartu su krypties rodomaisiais ženklais.

Nuolatinis palaikymas ir tobulinimas: Orientacinės lentelės turi būti nuolat prižiūrimos ir palaikomos, taip pat būtina atlikti vartotojų testavimus, kad būtų įsitikinta, jog orientacinės lentelės yra suprantamos ir naudingos vartotojams.


Technologijos ir medžiagos informacinėms lentelėms gaminti


Informacinėms lentelėms gaminti galima naudoti įvairias technologijas ir medžiagas, priklausomai nuo projektavimo poreikių ir aplinkos sąlygų. Štai keletas technologijų ir medžiagų, kurios dažnai naudojamos lentelėms gaminti:

Technologijos. 

Štampavimas ir dažymas: Tai paprastas ir ekonomiškas būdas gaminti informacines lentelės, kurios yra ant plokščių medžiagų, tokių kaip plastikas ar metalas. 

Graviravimas: Graviravimas yra technologija, kurią galima naudoti ant metalo, plastiko arba medienos. 

LED ir LCD ekranai: Norint pateikti dinaminę arba interaktyvią informaciją, galima naudoti LED (šviesos diodai) arba LCD (skaitmeniniai ekranai) technologijas. Tokios lentelės gali būti naudingos vietose, kur informacija keičiasi dažnai, pavyzdžiui, oro uostuose ar prekybos centruose.

GPS ir mobiliosios programėlės: Šiuolaikinės technologijos leidžia naudoti GPS ir mobilias programėles, kad vartotojai galėtų gauti realaus laiko navigacinę informaciją. Tai dažnai naudojama viešojo transporto stotyse ar miesto gatvėse.

QR kodai ir NFC technologija: QR kodai ir NFC technologija gali būti naudojami norint suteikti vartotojams papildomą informaciją apie vietą ar objektą, kai jie naudoja savo mobiliuosius įrenginius.

Medžiagos. 

Plastikas: Plastikas yra populiari medžiaga, naudojama gaminti lengvas ir atsparias lentelės. Jis gali būti spalvotas, štampuojamas, dažomas arba graviruojamas.

Metalas: Metalas, toks kaip aliuminis ar nerūdijantis plienas, naudojamas kuriant ilgalaikes ir atsparias lentelės, kurios gali būti išdažytos, graviruotos arba dažytos.

Mediena: Mediena yra natūrali ir estetiškai patraukli medžiaga, kuri naudojama kuriant informacines lentelės, ypač senose ar tradicinėse vietose.

Akrilas: Akrilas yra skaidri, bet tvirta medžiaga, kuri gali būti naudojama kurti modernias ir šiuolaikiškas lentelės.

Stiklas: Stiklas gali būti naudojamas prabangioms ir elegantiškoms lentelėms, tačiau jis yra lengviau pažeidžiamas ir yra sunkesnis.


Efektyvaus nurodymo sistema: kaip pasiekti sklandų srautą


Efektyvi nurodymo sistema yra esminė, norint pasiekti sklandų srautą per vietoves, kuriose reikia nukreipti žmones. Tai apima miesto gatves, pastatus, oro uostus, traukinių stotis, prekybos centrus ir kitas vietas. Norint sukurti efektyvią orientacinę nurodymo sistemą, reikėtų vadovautis šiais patarimais:

Kurkite aiškius ir suprantamas ženklus: Orientaciniai ženklai turi būti aiškūs ir suprantami vartotojams. Naudokite paprastą kalbą, aiškius simbolius ir spalvas, kad žmonės galėtų greitai suvokti informaciją. 

Struktūrizuokite informaciją: Organizuokite informaciją pagal hierarchiją, kad būtų aišku, kur yra pagrindiniai taškai ir kryptys. Pavyzdžiui, naudokite pagrindinius ženklus, kurie nukreips žmones į bendras kryptis, ir papildomus ženklus, kurie nurodys konkrečius objektus.

Atkreipkite dėmesį į vietą ir aplinką: Prisitaikykite prie aplinkos ir vietos specifikos. Pavyzdžiui, mieste gatvių ženklai gali būti kitokie nei kaimo kryžkelės ženklai. 

Palaikykite nuoseklų dizainą: Laikykitės nuoseklaus dizaino stiliaus, kad žmonės galėtų lengvai atpažinti orientacinės sistemos elementus. 

Padėkite prie svarbių vietų: Orientacinės lentelės turi būti sumontuotos ar įrengtos arti svarbių vietų, kurias jos nurodo. Stebėkite, kaip žmonės naudojasi orientacine sistema ir imkitės veiksmų, kad ji būtų patobulinta, atsižvelgiant į gaunamus atsiliepimus ir pastabas.

Užtikrinkite atsparumą aplinkai: Orientacinės sistemos elementai turi būti atsparūs oro sąlygoms, mechaniniam poveikiui ir kitoms aplinkos įtakoms, kad išliktų naudojami ir geras būklėje ilgą laiką.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.