Elektroninių parduotuvių paslaugos Alytaus raj.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Nanoteqa Vidutinė rinkos kaina
Logotipo kūrimas PUIKUS DIZAINAS - Daugiaspalvis logotipas su keliais grafiniais elementais arba vienu labai detaliu elementu, pavyzdžiui, visoje srityje.Visų reikalingų formatų paruošimas (Logotipo skaidrumas, Spausdinimo...
Visuose miestuose
€ 5000.00 - 15000.00
MB Viksva Solutions Vidutinė rinkos kaina
Akivaizdu, kodėl vis daugiau verslų persikelia į internetą ir pradeda prekybą čia. Ši investicija yra naudinga tiek smulkiam, tiek vidutiniam verslui. Nes tai taps dar...
Visuose miestuose
€ 300.00 - 15000.00
UAB "Technologijos" Vidutinė rinkos kaina
Profesionalus internetinių parduotuvių kūrimas, bei optimizavimas paieškos sistemoms Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje www.itechnologijos.lt
Visuose miestuose
€ 1.00/val
WebSer.eu Vidutinė rinkos kaina
Sukursime Jums išvaizdžią ir funkcionalią interneto parduotuvę. Kūrimui naudojame atviro kodo (todėl nemokamas ir nesunkiai vėliau koreguojamas) turinio valdymo sistemas WordPress (kartu su WooCommerce įskiepiu),...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB NETMASTER LT Vidutinė rinkos kaina
Suteiksime visas elektroninės prekybos konsultavimo, internetinių parduotuvių kūrimo paslaugas, apmokysime naudotis turinio valdymo sistema, spręsime galimų internetinės rinkodaros kampanijų klausimus.
Visuose miestuose
€ 1.00/val
MB ML Grupė Vidutinė rinkos kaina
Elektroninė parduotuvė šiais laikais yra būtinybė ir mūsų komanda gali sukurti profesionalią ir unikalią el. parduotuvę. Siūlome ir pagalbą vystant elektroninės komercijos verslą. „PrestaShop“ –...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
MB, Modernios aplikacijos Vidutinė rinkos kaina
El. komercijos sprendimai, el. parduotuvės. Gražios internetinės parduotuvės, suprantamas pirkimas ir aiškus prekių pateikimas.
Visuose miestuose
€ 1.00/val
WEB SALONAS Vidutinė rinkos kaina
Individualus dizainas; Turinio valdymo sistema; Optimizavimas google; Prekių, paslaugų katalogas; Prekių krepšelis; Mokėjimų sistemos; Registracija; Ir kita (pagal Jūsų poreikius).
Visuose miestuose
€ 231.70/val
EM9 Vidutinė rinkos kaina
Internetinės parduotuvės kūrimas.
Visuose miestuose
€ 0.29/val
Puslapiukas Vidutinė rinkos kaina
Galime Jums pasiūlyti įvairias elektroninių parduotuvių versijas pagal Jūsų poreikius ir norus. Norėdami pradėti verslą internete be elektroninės parduotuvės greičiausiai neapsieisite. Už prieinamą kainą galime...
Visuose miestuose
€ 55.03/val

Elektroninių parduotuvių paslaugos - kokias teikiame


Kai kurie žmonės gali nežinoti, kokie yra elektroninių parduotuvių paslaugos tikslai ir ką jos apima. Norėdami paaiškinti, kokias paslaugas siūlome, pirmiausia turime suprasti, kas yra elektroninė parduotuvė. Tai yra virtuali internetinė platforma, kurioje įmonė gali siūlyti savo produktus ar paslaugas vartotojams. Mūsų elektroninių parduotuvių paslaugos apima visą prekybos proceso valdymą, pradedant nuo dizaino kūrimo ir techninės infrastruktūros diegimo, baigiant turinio valdymu ir prekių pristatymo organizavimu.

Dizaino kūrimas. Elektroninės parduotuvės sėkmė daugiausia priklauso nuo naudotojų patirties. Pirmas įspūdis yra itin svarbus, todėl puikus dizainas yra būtinas norint pritraukti ir išlaikyti lankytojus. 

Techninės infrastruktūros diegimas. Efektyvi ir patikima techninė infrastruktūra yra pagrindinis elektroninės parduotuvės veiklos sėkmės faktorius. 

Turinio valdymas. Turinys yra svarbi elektroninės parduotuvės dalis, kuri padeda pritraukti lankytojus ir užtikrina jų susidomėjimą produktais ar paslaugomis. 

Prekių pristatymo organizavimas. Vienas iš didžiausių iššūkių, su kuriais susiduria elektroninės parduotuvės, yra prekių pristatymo organizavimas. Reikia pasirinkti ir integruoti tinkamus prekių pristatymo sprendimus, užtikrinant greitą ir patikimą prekių tiekimą klientams.


Kodėl svarbu pasirinkti profesionalus savo elektroninei parduotuvei valdyti?


Daugybė įmonių susiduria su iššūkiais, bandydamos pačios valdyti savo elektroninę parduotuvę. Tačiau yra keletas priežasčių, kodėl verta pasitikėti profesionalais:

Patirtis ir žinios: Profesionalūs elektroninės parduotuvės valdytojai turi patirties ir žinių apie veiksmingas prekybos strategijas, rinkos tendencijas ir technines ypatybes. Jie žino, kaip maksimizuoti pardavimus ir padidinti pelną.

Laiko ir išteklių taupymas: Išorinės paslaugos leidžia jums sutelkti dėmesį į savo pagrindinį verslo veiklą, tuo tarpu profesionalai rūpinasi elektroninės parduotuvės valdymu. Jūs taupote laiką ir išteklius, kurie gali būti skirti kitoms svarbioms veikloms.

Techninės priežiūros galimybės: Profesionalios elektroninės parduotuvės paslaugos apima techninės priežiūros ir palaikymo paslaugas. Tai reiškia, kad jūsų parduotuvė veiks efektyviai, o techninės problemos bus sprendžiamos greitai ir efektyviai.

Inovatyvūs sprendimai: Profesionalūs elektroninės parduotuvės valdytojai nuolat seka naujausias rinkos tendencijas ir inovacijas. Jie gali pasiūlyti jums naujausius ir inovatyvius sprendimus, kurie padidins jūsų elektroninės parduotuvės konkurencingumą.


Elektroninių parduotuvių paslaugos pigiau


Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų yra susijęs su elektroninių parduotuvių paslaugų kaina. Daugelis žmonių manytų, kad šios paslaugos yra brangios ir nepasiekiamos mažoms įmonėms. Tačiau tai nėra visiškai tiesa.

Elektroninės parduotuvės paslaugų nauda daugeliu atvejų viršija jų kainą. Elektroninės parduotuvės leidžia jums pasiekti didesnį klientų ratą ir padidinti pardavimus. Tai gali turėti teigiamą poveikį jūsų verslo pelningumui ir atsipirkti investuotos lėšos.

Dažniausiai elektroninės parduotuvės paslaugų teikėjai siūlo skirtingus paslaugų paketus, pritaikytus įvairioms įmonių poreikiams. Tai leidžia jums pasirinkti tokią paslaugų apimtį, kuri geriausiai atitinka jūsų biudžetą ir verslo tikslus. Taip pat svarbu nepamiršti, kad elektroninės parduotuvės paslaugos gali būti taikomos tiek didelėms, tiek mažoms įmonėms.

Dėl didėjančios elektroninės prekybos konkurencijos daugelis paslaugų teikėjų siūlo konkurencingas kainas ir nuolaidas, siekdami pritraukti klientus. Tai reiškia, kad galite rasti labai konkurencingas kainas ir gauti aukštos kokybės paslaugas už prieinamą kainą.


Elektroninių parduotuvių paslaugų kaina


Elektroninių parduotuvių paslaugų kaina gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip paslaugų apimtis, projektui skirti resursai, techninės infrastruktūros sudėtingumas ir kt. Todėl, norint gauti tikslų pasiūlymą ir sužinoti apie paslaugų kainą, geriausia susisiekti su paslaugų teikėju ir aptarti savo konkrečius poreikius ir tikslus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.