Fasadai Alytaus raj.

Alytaus raj. rasta: 19 paslaugų pasiūlymų
Paskelbkite užduotį kategorijos "Fasadai" paslaugų teikėjams
Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
GraziApdaila.lt Vidutinė rinkos kaina
Gražiapdaila.lt Kokybiška Fasadų apdaila Kokybiškai atliekame platų spektrą paslaugų: 1. visus vidaus ir išorės apdailos. 2. santechnikos darbus. 3. Montuojame Gipsą. 4. Klijuojame plyteles. 5....
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
UAB, Pamario Statyba Vidutinė rinkos kaina
Atliekame lauko sienų fasadų apdailą, restauracijos darbus. Apdailai naudojame įvairius plonasluoksnius dekoratyvinius tinkus ir kitas įvairias apdailos medžiagas. Atliekame fasadų šiltinimo darbus. Teikiame konsultacijas, parengiame...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IV, Fasarenova Vidutinė rinkos kaina
Pastatų renovacija, fasadų šiltinimas dekoratyviniais tinkais, ventiliuojami fasadai, apdaila, klinkeris. Nemokama konsultacija, pastatų šilumos pralaidumo matavimai.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Pasatatų Renovacija Vidutinė rinkos kaina
Ventiliuojamas fasadas yra 100 % kvepuojantis. Jis saugo nuo triukšmo, šalčio, karščio, apsaugo pastato konstrukcijas nuo atmosferinio poveikio. Šiam fasadui naudojamos europinius standartus atitinkančios apšiltinimo,...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, Per Contra Vidutinė rinkos kaina
Pasirinkti tinkamiausią fasado apdailą gali būti sunku, kadangi pastarųjų yra labai daug: Tinkas. Pastarasis yra būtinas siekiant, kad fasadai puikiai atliktų savo darbą ilgus metus....
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
“Lturecruit statyba“ Vidutinė rinkos kaina
Atliekame fasadų apdailos ir šiltinimo darbus: polistirolio arba akmens vatos klijavimas, smeigiavimas, putplasčio nelygumų šalinimas šveičiant, išorinių, vidinių, taip pat aplink langus, duris, garažo vartus...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, Skandivija Vidutinė rinkos kaina
Atliekame fasadų apdailą (ventiliuojamų fasadų sistemų montavimas, fasadų apšiltinimas, padengimas struktūriniu tinku, mūro apdailos darbai, daugiasluoksnių statybinių plokščių montavimas, medžio apdailos ir kiti darbai).
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Renovuojame daugiabučių ir nuosavų namų, bei pastatų sienas atliekant šiuos darbus: sienų apdaila , sienų šiltinimas, fasadų dažymas , pastatų šiltinimas.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
MB „MUREKA“ Vidutinė rinkos kaina
Atliekami šie išorės apdailos darbai: Fasadų šiltinimas. (Akmens vata, polistireninio putplasčio plokštėmis). Dekoratyvinis tinkavimas. Klinkerio plytelių klijavimas. Apdailos mūro darbai.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB “Gebos ekostatyba” Vidutinė rinkos kaina
Ventiliuojamų ir tinkuojamų fasadų įrengimas (apšiltinant) polistirolu/vata, fasadų armavimas, apkalimas dailylentėmis, vėdinamojo oro tarpo užpurškimas šiltinamąja medžiaga.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2

Kaip pasirinkti tinkamą fasado spalvą savo namui


Fasado spalva gali suteikti jūsų namui unikalumo, turi atitikti aplinkos stilių arba sujungti jį su kitais pastatais. Teisingai parinkta spalva gali padėti išryškinti architektūrinius elementus ir suteikti pastatui pageidaujamą išvaizdą. Taigi, kaip pasirinkti tinkamą fasado spalvą savo namui?

Atsižvelkite į aplinką. Vienas iš svarbiausių veiksnių, kurį turėtumėte įtraukti į spalvos parinkimą, yra jūsų namo aplinka. Kokioje aplinkoje jis yra? Ar tai miesto centre, kaimo teritorijoje ar priemiesčiuose? Atsižvelkite į aplinkinių pastatų spalvas, gamtą ir teritorijos atmosferą. 

Architektūra ir stilius. Kitas svarbus veiksnys yra jūsų namo architektūra ir stilius. Skirtingi architektūros stiliai geriau dera su tam tikromis spalvomis. Pavyzdžiui, moderniam pastatui dažnai pasirenkamos švarios linijos ir neutralios spalvos, tokios kaip pilka, balta arba smėlio. Klasikiniam pastatui galite pasirinkti šiltas ir šviesias spalvas, kurios pabrėžia jo eleganciją. 

Konsultuokitės su specialistais. Jei jums kyla abejonių ar neturite patirties spalvų parinkimo srityje, visada galite kreiptis į specialistus. Architektas arba dizaineris gali padėti jums rasti tinkamą spalvų paletę, atsižvelgdami į jūsų namo unikalumą, aplinką ir jūsų pageidavimus. 

Kai jau turite bendrą idėją apie norimą fasado spalvą, galite pradėti išsirinkti konkrečias spalvas iš daugybės galimybių. Pasitikrinkite spalvų pavyzdžius ir pasirinkite keletą, kurie jums labiausiai patinka. Tada įsigykite nedidelius pavyzdėlius ir juos išbandykite ant namo sienos, kad galėtumėte matyti, kaip spalva atrodo realiai, įvairiose šviesos sąlygose. Būtent bandiniai padės jums geriau įsivaizduoti galutinį rezultatą ir priimti sprendimą.


Kaip prižiūrėti fasadą, kad jis atrodytų kaip naujas ilgą laiką?


Norint išlaikyti fasado švarą ir švytėjimą, svarbu reguliariai jį valyti. Jei jūsų fasadas yra iš dažytos medienos, galite naudoti minkštą šepetėlį ir šiltą vandenį arba specialius valymo produktus medienai. Jei fasadas yra iš plytų arba akmenų, galite naudoti vandens srovę arba specialius valymo produktus, skirtus šioms paviršių rūšims.

Tvarkykite nežymiai pažeistas vietas. Kartais ant fasado gali atsirasti smulkios pažeistos vietos, tokios kaip įbrėžimai arba skilimai. Tokias vietas būtina nedelsiant sutvarkyti, kad nesusidarytų didesnių problemų. 

Atlikite periodinį fasado tikrinimą. Periodiškai tikrinkite fasadą, kad pastebėtumėte galimas problemas arba pažeidimus. Įvertinkite fasado dangos būklę, pastebėkite, ar nėra pelėsių, dumblių ar kitų neigiamų pokyčių. 


Minimalistiniai fasadai: kaip juos sukurti?


Minimalistinis fasado dizainas tampa vis populiaresnis, siekiant švarumo, paprastumo ir funkcionalumo. Norint sukurti minimalistinį fasadą, reikėtų laikytis šių patarimų:

Paprastumas: Minimalistiniame dizaine naudokite švarias linijas ir geometrines formas. Venkite pernelyg sudėtingų detalių ar dekoracijų.

Neutralios spalvos: Pasirinkite neutralias ir natūralias spalvas, tokias kaip balta, pilka, smėlio arba medinės tekstūros. Tai padės sukurti švarų ir ramų vaizdą.

Kokybiškų medžiagų pasirinkimai: Investuokite į aukštos kokybės fasado medžiagas, kurios atrodo švariai ir išlaiko savo išvaizdą ilgą laiką.

Mažai dekoracijų: Minimalizmo principas yra sumažinti dekoracijas iki minimumo. Išvengdami pernelyg daug detalių ar dekoratyvinių elementų, sukursite švarų ir modernų fasado dizainą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.