Lubos Alytaus raj.

Alytaus raj. rasti: 7 paslaugų pasiūlymai
Paskelbkite užduotį kategorijos "Lubos" paslaugų teikėjams
Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Mantas Vidutinė rinkos kaina
Mes žinome, kad viskas yra įgyvendinama. Siekiame, kad mūsų pasiūlytos Įtempiamos lubos atitiktų Jūsų tikslus. Mūsų komandą sudaro ilgametę patirtį turintys profesionalūs specialistai. Teikdami plataus...
Alytaus raj., Kiti miestai
€ 10.00
MB Lubų sistemos Vidutinė rinkos kaina
Sveiki įtempiamos lubos, tai su mūsų veikla susijusi sritis.Konsultuojame, projektuojame, instaliuojame itempiamas lubas. Mūsų naudojama produkcija yra iš vienintelio oficialaus itempiamų lubų gamintojo Baltijos šalyse...
Visuose miestuose
€ 15.00/m2
Arūnas Vidutinė rinkos kaina
Įtempiamos lubos iki 09.31 tik nuo 12,5 euro/kvm Platus tekstūrų pasirinkimas - matinės, blizgios, satininės, su foto spauda arba "Descor". Tik iki rugpjūčio 31d. sudarius...
Visuose miestuose
€ 12.50/m2
UAB "ADR service" Vidutinė rinkos kaina
Vykdo standartinių modulinių patalpų montavimo, demontavimo, projektavimo ir statymo komercinę veiklą, kuri specialiai pritaikyta daugelio klientų poreikiams. Montuojame tiek standartines modulines patalpas, tiek modulines patalpas...
Visuose miestuose
€ 0.29/m2
UAB Cesada Vidutinė rinkos kaina
Teikiame pakabinamų lubų montavimo paslaugas visoje Lietuvoje! Kabamosios lubos iš mineralinio pluošto — tai vienas populiariausių viešojo naudojimo patalpų apipavidalinimo būdų. Tokios lubos plačiai naudojamos...
Visuose miestuose
€ 0.29/m2
rimas Vidutinė rinkos kaina
Montuojame pakabinamas lubas ir sienas iš gipskartonio plokščių. Naudojame visas Knauf sistemas. Dirbame tik su profesionaliais įrankiais, šiuolaikinėm technologijom. Garantuojame objekto švarą. Turime didelę patirtį,...
Visuose miestuose
€ 5.79/m2
Individuali veikla (liūdijimas) Vidutinė rinkos kaina
Atliekame visus darbus susijusius su lubomis. Nuo paruošimo iki dažymo ar pakabinamų lubų sumontavimu
Visuose miestuose
€ 0.29/m2

Kokios spalvos lubos padarys kambarį vizualiai didesniu?


Kambario lubų spalva gali turėti didelę įtaką vizualiniam įspūdžiui. Taigi, kokios spalvos lubos padarys kambarį vizualiai didesniu? Iš esmės, tam tikros spalvos gali sukurti iliuziją, kad lubos yra aukštesnės. Štai kelios spalvos, kurios gali padėti kambariui atrodyti didesniu:

Šviesios spalvos. Šviesios spalvos lubos yra puikus pasirinkimas, norint sukurti įspūdį, kad kambario aukštis yra didesnis. Būtent šviesios spalvos, tokios kaip balta, šviesiai pilka arba kreminė, atspindi daugiau šviesos ir suteikia erdvės įspūdį.

Neutralios spalvos. Neutralios spalvos, tokios kaip pilka, biežinė arba smėlio, taip pat gali padaryti kambarį vizualiai didesniu. Šios spalvos suteikia ramybės ir švelnumo jausmą bei neutralų foną, kuris nepritraukia pernelyg daug dėmesio. Švelnios neutralios spalvos lubos leidžia kitoms kambario detalėms išsiskirti, tuo pačiu metu sukurdamos pojūtį, kad kambaris yra platesnis ir aukštesnis.

Šviesūs atspalviai. Lubų spalvos su šviesiais atspalviais, tokiais kaip šviesus mėlynas arba žalias, gali padėti sukurti malonią ir erdvę atspindinčią atmosferą. Šie ryškūs ir švieži atspalviai gali suteikti kambariui ypatingą šviesumo ir gyvybingumo jausmą. Tai ypač efektyvu mažuose kambariuose, kuriems trūksta natūralios šviesos, nes šviesūs atspalviai atstoja trūkstamą šviesą ir gali padaryti kambarį vizualiai didesniu.

Vertikalus dizainas. Be tinkamų lubų spalvų, dizainas taip pat gali turėti įtakos kambario vizualiam dydžiui. Naudojant vertikalų dizainą lubose, pavyzdžiui, vertikalias linijas arba dekoratyvinius raštus, galima sukurti iliuziją, kad lubos yra aukštesnės ir kambarys yra didesnis. 


Kaip pasirinkti tinkamas lubų medžiagas, atsižvelgiant į kambaryje esančią drėgmę ir temperatūrą?


Pasirinkus tinkamas lubų medžiagas, reikia atsižvelgti į kambaryje esančią drėgmę ir temperatūrą. Čia pateikiami keletas patarimų, kaip pasirinkti tinkamą lubų medžiagą:

Gipskartonio lubų danga - yra populiarus pasirinkimas, nes ji yra lengva, lanksčiai pritaikoma ir gali būti montuojama greitai. Tačiau ši medžiaga nėra tinkama drėgniems kambariams, pvz., vonios kambariams. 

PVC lubų danga - puikus pasirinkimas drėgnoms patalpoms, nes ji yra atspari drėgmei ir lengvai valoma. 

Medinės lubos - suteikia šiltą ir natūralų įvaizdį kambariui. Tačiau reikia atsižvelgti į kambaryje esančią drėgmės lygį. Jei kambarys yra itin drėgnas, medinės lubos gali deformuotis arba sukelti pelėsį. Jei norite naudoti medines lubas drėgnose patalpose, būtina pasirinkti specialias medžiagas, kurios yra drėgmei atsparios ir apdorotos, kad būtų sumažinta drėgmės poveikio rizika.

Lubų plokštės - alternatyva tradicinėms luboms ir gali sukurti modernią ir stilingą kambario išvaizdą. Jos yra atsparios drėgmei, lengvai valomos ir gali būti montuojamos greitai. 


Modernios lubų dekoravimo idėjos: nuo gipskartonio iki lubų plokščių


Dekoruojant lubas, galima pasirinkti įvairias modernias ir stilingas lubų dekoravimo idėjas. Nuo gipskartonio iki lubų plokščių, štai keletas idėjų, kaip dekoruoti lubas šiuolaikiniu ir įdomiu būdu:

Gipskartonio dekoravimas. Gipskartonio lubos yra puikus pagrindas kūrybiškoms ir individualioms lubų dekoravimo idėjoms. Ši medžiaga gali būti lanksčiai pritaikoma norimam dizainui, pradedant dekoratyviniais elementais ir baigiant įvairiais dekoratyviniais grioveliais arba šviestuvų montavimo vietomis. 

Lubų plokščių naudojimas. Tai moderni ir išskirtinė alternatyva tradicinėms luboms. Jos suteikia kambariui minimalistinį ir industrinį stilių. Lubų plokštės leidžia sukurti ryškius ir kontrastingus kambario akcentus. 

Lubų spalvų kontrastai. Norint sukurti vizualinį efektą ir išryškinti lubas, galima eksperimentuoti su lubų spalvų kontrastais. Pavyzdžiui, jei kambario sienos yra tamsios, galite pasirinkti šviesesnes lubas arba atvirkščiai - jei sienos yra šviesios, pasirinkite kontrastingas lubas. Šis kontrastas padės akcentuoti lubas ir sukurti įspūdį, kad kambario aukštis yra didesnis.

Lubų apšvietimas. Apšvietimas gali būti puiki dekoravimo priemonė, kai kalbame apie lubas. Galite įdiegti įvairias šviestuvų sistemas, kurios nukreiptos į lubas ir sukuria ypatingą efektą. Pavyzdžiui, lempų dėklai arba LED juostos, sumontuotos pagal lubų perimetrą, gali sukurti įdomų ir šiuolaikišką apšvietimo efektą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.