Keleivio vežimas iš/ į užsienį - kviečiame apsidairyti po mūsų sistemoje užsiregistravusių teikėjų pasiūlymus ir išsirinkti sau tinkamiausią variantą. O jei savo darbams tinkamo paslaugų teikėjo rasti nepavyks, spustelkite viršuje, dešinėje pusėje esantį mygtuką ĮKELTI UŽDUOTĮ ir vos per kelias minutes suformuokite konkrečią užduotį, o tada teikėjai patys su Jumis susisieks su pasiūlymu

Keleivio vežimas iš/ į užsienį

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB "Skandinavijos prekyba" Vidutinė rinkos kaina
Pervežame automobilius su priekaba. Autovežio - priekabos ilgis 4,2 m., plotis - 2,05 m., svoris iki 2000 kg.
Visuose miestuose
€ 0.35/km
Laurynas Vidutinė rinkos kaina
Automobiliu ir kroviniu pervežimas. Platforma 2m pločio 5m ilgio iki 5t svorio. Vežame: statybines medžegas, buitine tchnika, žemės ukio technika, mediena, ir t,t..
Kauno raj.
€ 0.30/km
Vygantas Vidutinė rinkos kaina
Transportavimo paslaugos
Druskininkuose
€ 0.50/km
UAB “MARBUSAS” Vidutinė rinkos kaina
Vežame automobilius, motociklus tiek iš Anglijos, tiek į Angliją. Vežame vienviete priekaba. Galime garantuoti saugų ir pigų automobilio transportavimą.
Visuose miestuose
€ 1.00/km
Evitra Vidutinė rinkos kaina
Keleivių pervežimas Lietuvoje ir Europoje. Ruošiatės keliauti su įmonės kolektyvu? Reikia pasitikti Jūsų svečius iš oro uosto? O galbūt jūsų gyvenime nusimato vestuvės, mergvakaris, bernvakaris,...
Vilniuje (Viršuliškės)
€ 11.00/km
UAB „Kelpa“ Vidutinė rinkos kaina
Automobilių gabenimas iš Švedijos ir Norvegijos į Lietuvą bei iš Lietuvos - į Norvegiją ir Švediją. Vežame automobilius, motociklus, gabename valtis, katerius, kitas motorines ir...
€ 1.00/km
UAB „Proventa transport“ Vidutinė rinkos kaina
Traliuko paslaugos: - dirbame visa parą; - vežame iš bet kokios šalies; - svoris iki 2500 kg (telpa mikroautobusas); - galime pasaugoti Jūsų automobilį.
Vilniuje
€ 1.00/km
UAB Po Europa Vidutinė rinkos kaina
Mes atliekame naujų bei naudotų automobilių transportavimą autovežiais, keturviečiais bei venviečiais traliukais Europoje.
Visuose miestuose
€ 0.03/km
V. Ronkaus IĮ "look" Vidutinė rinkos kaina
Vežame automobilius, krovinius, siuntinius į Vokietiją, Austrija, Latvija ir iš Vokietijos, Austrijos, Latvijos taip pat į Lenkiją, Čekiją ir iš jų.
Visuose miestuose
€ 347.54/km
luckyparcels Vidutinė rinkos kaina
AUTOMOBILIU pervežimas. KELEIVIU pervežimas.NEGABARITINIU KROVINIU. PERKRAUSTYMO paslaugos.Pervežame INTERNETINIUS PIRKINIUS UK - LT! SIUNTINIU Pervežimas UK - LT!
€ 28.96/km
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.