Automobilio pervežimas iš Lietuvos į užsienį yra labai svarbus ir įdomus klausimas tiek asmenims, tiek verslui. Nesvarbu, ar persikeliate, perkate ar parduodate automobilį tarptautiniu mastu, ar jums reikia pervežti transporto priemones komerciniams tikslams, svarbu suprasti šio proceso detales.

Automobilio pervežimas iš Lietuvos į užsienį

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Edgaras Vaizgutas Vidutinė rinkos kaina
Automobilių pervežimas visoje Europoje
Visoje Lietuvoje
€ 10.00
ETR Logistics Vidutinė rinkos kaina
Gabename lengvuosius automobilius, mikroautobusus iš Vokietijos, Italijos, Belgijos, Olandijos, Ispanijos, Lenkijos, Austrijos Prancūzijos, Austrijos, Čekijos ir kitų Europos šalių į Lietuvą, Latviją, Estiją. Pervežami automobiliai...
Visoje Lietuvoje
€ 500.00 - 900.00
VYTAUTAS AMB Vidutinė rinkos kaina
Vežame automobilius, kubilus, pirtis, motociklus ir t.t., iš 🇱🇹LT, 🇱🇻LV į: 🇦🇹 Austrija, 🇵🇱 Lenkija, 🇸🇰 Slovakija, 🇭🇺 Vengrija, 🇹🇩 Rumunija, 🇧🇬 Bulgarija, 🇨🇿 Čekija,...
MB Akelos transportas Vidutinė rinkos kaina
Alytaus raj., Kiti miestai
UAB NARVALAS Vidutinė rinkos kaina
1. Importo/Eksporto/kitų muitinės deklaracijų pildymas, įskaitant automobilių iš JAV/Norvegijos ir kitų šalių vežimo, ekspedijavimo ir išmuitinimo paslaugas; 2. Prekių tiekimo į laivus/orlaivius deklaravimas 3. Leidimų,...
Klaipėdoje
€ 15.00 - 150.00
High Logistics Vidutinė rinkos kaina
Siūlome jūrinių konteinerių transportavimo paslaugas, kurios yra universali bei saugi paslauga, tinkanti tiems, kurių krovinys nėra itin brangus, o prekių gabenimas trunka ilgiau. Mes siūlome...
Vilniuje
€ 1.00/km
Genadij Berdov Vidutinė rinkos kaina
Krovininu pervezimas Lietuvoje ir po Europa, iki 1 t. Naudojamas Ford Transit, kroviniu skyriaus matmenys: ilgis 4m, plotis 1,72m, aukstis 2m. Vezu bet kuriomis dienomis...
Visuose miestuose
€ 0.45/km
UAB "Skandinavijos prekyba" Vidutinė rinkos kaina
Pervežame automobilius su priekaba. Autovežio - priekabos ilgis 4,2 m., plotis - 2,05 m., svoris iki 2000 kg.
Visuose miestuose
€ 0.35/km
privatus Vidutinė rinkos kaina
transportuoju .is,i.lietuvos skandinavija
Visuose miestuose
€ 0.35/km
Laurynas Vidutinė rinkos kaina
Automobiliu ir kroviniu pervežimas. Platforma 2m pločio 5m ilgio iki 5t svorio. Vežame: statybines medžegas, buitine tchnika, žemės ukio technika, mediena, ir t,t..
Kauno raj.
€ 0.30/km

Automobilių pervežimas iš Lietuvos į užsienį - kada prireikia ir kas naudojasi?


Automobilio pervežimas iš Lietuvos į užsienį yra paslauga, dažnai ieškoma tiek asmenų, tiek verslo. Yra keletas scenarijų, kai gali prireikti šios paslaugos:

Persikėlimas: Jei planuojate persikelti į kitą šalį ir norite savo automobilį pasiimti su savimi, ši paslauga yra nepakeičiama. Ji pašalina būtinybę parduoti automobilį ir pirkti naują užsienyje.

Automobilių pirkimas ar pardavimas užsienyje: Verslai, užsiimantys automobilių importu ir eksportu, dažnai naudoja šią paslaugą automobiliams perkelti į arba iš Lietuvos.

Laikinas perkėlimas: Asmenys, laikinai persikeliantys į kitą šalį dėl darbo ar mokslų, gali rinktis savo automobilio pervežimą vietoj naujo pirkimo užsienyje.

Specializuoti automobiliai: Kartais reikia pervežti specializuotus automobilius, kurie užsienyje nėra lengvai prieinami.

Kas naudojasi automobilio pervežimo paslaugomis? Automobilio pervežimo iš Lietuvos į užsienį paslaugas naudoja įvairūs asmenys ir organizacijos:

Asmenys: Emigrantai, studentai ar bet kurie žmonės, persikėlę į užsienį, dažnai naudojasi šia paslauga, kad galėtų atvežti savo automobilius.

Automobilių prekybininkai: Į užsienį importuojančios arba iš jo eksportuojančios įmonės priklauso nuo šių paslaugų efektyvaus transportavimo.

Karinio personalo nariai: Karinio personalo nariai, turintys tarptautinių užduočių, gali rinktis savo automobilio pervežimą.

Turistai: Europos šalis lankantys turistai gali rinktis automobilio pervežimą, siekdami pagerinti savo kelionę.


Automobilių pervežimas iš Lietuvos - į kokias šalis gabenama?


Lietuva siūlo pervežimo paslaugas į daugybę tarptautinių šalių. Štai keletas dažnai pasirenkamų tikslų:

Europos Sąjunga: Dauguma pervežimų vyksta į Europos Sąjungos šalis, įskaitant Vokietiją, Prancūziją, Italiją ir kitas.

Šiaurės Amerika: Keliavimas į JAV ar Kanadą gali būti būtinas asmenims, kurie persikelia arba pirkėjams, kurie nori įsigyti automobilį iš šių šalių.

Rytinės Europos Šalys: Lietuva dažnai transportuoja automobilius į šalis, esančias Rytų Europoje, tokius kaip Lenkija, Ukraina ir Baltarusija.

Azija ir Afrika: Kai kurie verslai ar asmenys gali reikalauti pervežti automobilius į tolimas šalis, tokius kaip Kinija arba Pietų Afrika.


Artimieji Rytai: Kelionėse į Šiaurės Afrikos ir Artimųjų Rytų šalis, pvz., Saudo Arabiją arba Jungtinius Arabų Emyratus, taip pat gali prireikti automobilio pervežimo iš Lietuvos.

Šis sąrašas nėra išsamus ir daugelis kitų šalių yra pasiekiamos automobilių pervežimo iš Lietuvos paslaugomis. Tai rodo šios paslaugos universalumą ir jų svarbą tarptautiniam judėjimui.


Automobilių pervežimo iš Lietuvos į užsienį kaina


Automobilio pervežimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo keleivių skaičiaus, kelionės atstumo, automobilio dydžio ir kitų veiksnių. Tačiau vidutinės kainos gali suteikti tam tikrą supratimą apie kainas.

Vidutinė kaina Europos Sąjungos kryptimi: Pervežimo iš Lietuvos į ES šalis vidutinė kaina gali svyruoti nuo 300 iki 800 eurų.

Šiaurės Amerikos kryptimi: Kelionė į JAV ar Kanadą gali būti brangesnė ir gali siekti nuo 1000 iki 2500 eurų.

Rytinės Europos šalys: Transportavimas į šias šalis, tokias kaip Ukraina ar Lenkija, gali kainuoti nuo 400 iki 1000 eurų.

Azija ir Afrika: Kelionė į tolimas šalis gali reikalauti didesnių išlaidų, dažnai viršijančių 2000 eurų ribą.

Verta paminėti, kad tai tik vidutinės kainos, ir jūsų atvejis gali labai skirtis. 


Automobilių pervežimo paslaugų užsakymas internetu


Šiandien dauguma pervežimo įmonių siūlo patogų internetinį užsakymo procesą. Tai leidžia jums greitai ir efektyviai užsisakyti automobilių pervežimo paslaugas iš Lietuvos į užsienį. Žingsniai užsisakyti automobilių pervežimo paslaugas internetu:

Pasirinkite pervežimo įmonę: Pradėkite nuo pasirinkimo, kuria pervežimo įmonei pasitikėsite. Patikrinkite jų paslaugų kokybę, atsiliepimus ir kainas.

Pateikite informaciją: Užpildykite internetinę užsakymo formą, nurodydami automobilio specifikacijas, kelionės datas ir maršrutą.

Gaukite kainos pasiūlymą: Po užsakymo gavimo gausite kainos pasiūlymą. Patikrinkite, ar tai atitinka jūsų lūkesčius ir biudžetą.

Užsisakykite paslaugas: Patvirtinkite užsakymą ir susimokėkite už paslaugas. Daugelis įmonių priima mokėjimus tiek banko pavedimu, tiek kreditinėmis kortelėmis.

Stebėkite kelionės progresą: Dauguma pervežimo įmonių suteikia stebėjimo priemonę, kuria galite sekti automobilio kelionės progresą.

Gaukite automobilį: Po kelionės baigimo automobilis bus pristatytas į nurodytą vietą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.