Stogų statyba

Stogas yra viena iš svarbiausių namo dalių, kuriai reikia nuolatinės priežiūros ir atnaujinimo. Stogo darbai, tokie kaip remontas, nutekėjimų prevencija ir tinkama ventiliacija, yra būtini, siekiant išlaikyti stogo vientisumą, apsaugoti nuo vandens įsiskverbimo ir užtikrinti sveiką gyvenamosios patalpos mikroklimatą.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Robertas Vidutinė rinkos kaina
Šlaitinių stogų dengimas Vilniuje ir Vilniaus rajone. Stogo konstrukcijų montavimas, Stogo dengimas, Lietaus sistemų montavimas, Stoglangių montavimas, Pakalimų įrengimas, Stogo šiltinimas, Skardų lankstymas, Kaminų apskardinimas,
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 10.00
Erikas Vidutinė rinkos kaina
Renovuojame, rekonstruojame senus, dengiame naujus šlaitinius stogus Bitumine danga - (Bituminėmis čerpelėmis), Skarda - (Profiliuota, trapecinė, klasikinė, cinkuota), Šiferiu - (Eternitiniu, bituminiu, skaidriu), Čerpėmis -...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 18.00/m2
Es Stogai Vidutinė rinkos kaina
Plokščių stogų dengimas ir apželdinimas. Pasirūpiname medžiagų užsakymų iš tiekėjų, pristatymų ir plokščiojo, sutapdinto stogo įrengimu ir priežiūra. Suteikiame garantiją. Visos paslaugos apdraustos civiliniu draudimu....
€ 10.00
UAB "Rutufa" Vidutinė rinkos kaina
Mano Stogas - Statyk namą! Taupyk laiką! Rinkis stogą! Aukščiausios kokybės stogo dangos: plieninės stogo dangos, keraminės ir betoninės čerpės, bituminės stogo dangos, šiferis. Tilcor...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Namo stogas pagal individualius poreikius Naujas namo stogas yra daug darbo reikalaujanti statybų sritis, kuriai svarbu skirti pakankamai dėmesio ir išsirinkti reikiamas medžiagas. Ne mažiau...
€ 1.00/m2
Future Live Vidutinė rinkos kaina
RUTUFA, UAB tai įmonė prekiaujanti itin aukštos kokybės statybinė produkcija. Mūsų specializacija: stogo danga ir jos priedai, kaminai, lietaus nuvedimo sistemos bei fasado apšiltinimo sistemos.
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Statome medinius karkasinius namus, stogines, pavėsines ir kitus medinius pastatus. Dengiame stogus, atliekame fasadų apdailos darbus, montuojame gipskartonio plokštes, kalame vidaus dailylentes. Renovuojame medinius pastatus.
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Statome medinius karkasinius namus, stogines, pavėsines ir kitus medinius pastatus. Dengiame stogus, atliekame fasadų apdailos darbus, montuojame gipskartonio plokštes, kalame vidaus dailylentes. Renovuojame medinius pastatus.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
Freimans Vidutinė rinkos kaina
Freimans – profesionalus medienos santvarų ir stogo konstrukcijų gamintojas turintis 13 metų patirtį Europos rinkoje. Mes galime suprojektuoti ir pagaminti paprastas ir sudėtingesnes konstrukcijas.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Stogu montavimas. Stogu irengimas.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 20.00/m2

Stogo remontas: kada reikia atlikti ir kaip pasirinkti tinkamą rangovą?  


Stogų remontas yra svarbi procedūra, kuria būtina atlikti, jei pastebite bet kokius stogo pažeidimus ar problemų požymius. Yra keletas situacijų, kai reikia nedelsiant imtis remonto veiksmų:

Nuotėkio požymiai: Jei pastebite vandens lašus ant lubų ar sienų, tai gali būti ženklas, kad vanduo nuteka per stogą. Tokiu atveju svarbu nedelsiant kreiptis į specialistus ir ištaisyti problemas.

Stogo dangos pažeidimai: Jei pastebėjote įtrūkimus, plyšius arba dėmes ant stogo dangos, tai gali rodyti stogo vientisumo pažeidimus. Jie  gali padidinti nuotėkio riziką, ypač esant intensyviam lietui ar sniegui.

Stogo senėjimas: Stogai senėja ir patiria natūralius pažeidimus dėl oro sąlygų. Ilgainiui tai gali sukelti stogo vientisumo sutrikimus ir padidinti nuotėkio riziką. 

Kaip pasirinkti tinkamą rangovą stogo remontui? Stogo remontas yra sudėtingas procesas, todėl svarbu pasirinkti patikimą ir kvalifikuotą rangovą, kuris atliks darbą profesionaliai. Čia yra keletas patarimų, kaip pasirinkti tinkamą rangovą:

Patirtis ir reputacija: Pasidomėkite rangovo patirtimi ir atsiliepimais iš ankstesnių klientų. 

Atsiliepimai: Paprašykite rangovo pateikti atsiliepimus iš ankstesnių darbų. Tai padės jums įsitikinti, jog jis yra patikimas ir gebantis atlikti kokybišką stogo remontą.

Sutarties sąlygos: Prieš pasirašydami sutartį su rangovu, atidžiai perskaitykite jos sąlygas ir įsitikinkite, kad viskas yra aišku ir suprantama. Tai apima darbų laiką, kainą, naudojamų medžiagų specifikacijas ir garantiją.

Palyginimas: Neskubėkite priimti pirmo pasiūlymo. Palyginkite kelis rangovus, jų pasiūlymus ir sąlygas. Tai padės jums rasti geriausią kainos ir kokybės santykį.


 Kaip išvengti stogo nutekėjimų: patarimai ir prevencija


Stogo nutekėjimai gali sukelti didelius nuostolius ir blogai paveikti jūsų namo būklę. Norint išvengti šių problemų, svarbu laikytis tam tikrų patarimų ir atlikti prevencinius veiksmus:

Reguliariai tikrinkite savo stogą, ypač po stiprių lietų ar sniego audrų. Išsami patikra padės jums pastebėti ankstyvus stogo pažeidimus ir išvengti jų pablogėjimo.

Jei pastebėjote stogo dangos plyšius, įtrūkimus ar bet kokius pažeidimus, nedelsdami juos ištaisykite. Maži pažeidimai gali greitai virsti didesnėmis problemomis, jei jie nebus sprendžiami laiku.

Pasirinkite aukštos kokybės stogo dangą, kuri turi ilgalaikį atsparumą vandeniui ir yra patvari ekstremalioms oro sąlygoms.

Profesionalus montavimas: Jei keičiate stogo dangą ar atliekate remonto darbus, pasirinkite patyrusį ir profesionalų rangovą. Kvalifikuotas montavimas užtikrins, kad stogo danga bus tinkamai įrengta ir sumažins nutekėjimų riziką.


Stogo ventiliacija: kodėl svarbu ir kaip įdiegti tinkamai?


Stogo ventiliacija yra svarbi, siekiant užtikrinti sveiką mikroklimatą gyvenamoje patalpoje ir išvengti drėgmės kaupimosi stogo konstrukcijose, būtent:

Drėgmės kontrolė: Stogo ventiliacija padeda pašalinti perteklinę drėgmę, kuri gali sukelti pelėsių ir grybelių augimą, medžiagų puvimą bei kitas problemas.

Karšto oro pašalinimas: Vasarą saulė gali įkaitinti patalpas. Tinkama ventiliacija leidžia šiam karštajam orui išsisklaidyti, sumažinant vidinę temperatūrą.

Grynas oras: Ventiliacija leidžia grynam orui patekti per stogą, pakeičiant užterštą orą ir užtikrinant sveiką oro srautą patalpose.

Kaip įdiegti tinkamą stogo ventiliaciją? Štai keletas gairių:

Skaičiuokite tinkamą ventiliacijos angų skaičių: Ventiliacijos sistemos efektyvumui užtikrinti būtina apskaičiuoti tinkamą (ventiliacijos angų skaičių pagal stogo dydį ir specifikacijas. Tai geriausiai gali padaryti patyrę stogo rangovai.

Pasirinkite tinkamą ventiliacijos sistemą: Yra įvairių ventiliacijos sistemų tipų Pasirinkimas priklauso nuo stogo konstrukcijos ir kitų veiksnių. Konsultuokitės su specialistais, kad rastumėte tinkamiausią sprendimą.

Profesionalus montavimas: Stogo ventiliacija turi būti įdiegta profesionaliai, laikantis visų reikalavimų ir specifikacijų. Neprofesionalus montavimas gali sumažinti ventiliacijos sistemos efektyvumą ir sukelti problemas ateityje.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.