Plokščių stogų dengimas yra svarbi statybos procedūra, kuri užtikrina pastato saugumą nuo aplinkos sąlygų.

Plokščio stogo dengimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Namo stogas pagal individualius poreikius Naujas namo stogas yra daug darbo reikalaujanti statybų sritis, kuriai svarbu skirti pakankamai dėmesio ir išsirinkti reikiamas medžiagas. Ne mažiau...
€ 1.00/m2
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Statome medinius karkasinius namus, stogines, pavėsines ir kitus medinius pastatus. Dengiame stogus, atliekame fasadų apdailos darbus, montuojame gipskartonio plokštes, kalame vidaus dailylentes. Renovuojame medinius pastatus.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Stogu montavimas. Stogu irengimas.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 20.00/m2
uab'akstatos grupe'' Vidutinė rinkos kaina
profesionalu komanda
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
IV, Stogas Kaune Vidutinė rinkos kaina
Keičiame senus stogus, jų konstrukcijas. Naudojamos viršutinės dangos: plienas (skarda), čerpės (keramika, betonas, plastikas), bituminės čerpelės, beasbestis šiferis. Montuojame stoglangius. Skardiname kaminus, montuojame lietaus nuvedimo...
Kauno raj.
€ 1.00/m2
IĮ, GINTARO ČEPELĖS Vidutinė rinkos kaina
Visoje Lietuvoje teikiame plokščių stogų dengimo, jų apšiltinimo paslaugas, taip pat atliekame skardinimo darbus, gaminame lankstinius. Naudojame įvairias stiklūno ir poliesterio viršutinio bei apatinio sluoksnio...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB „Remjasta“ Vidutinė rinkos kaina
Atliekame šiuos darbus: Stogo montavimas: murlotai, gegnės, grebėstai, stogo danga, sniego laikikliai, stoglangiai; Stogų dengimas: valcuota skarda, čerpes imituojanti skarda, betoninėmis ir keramikinėmis čerpėmis, bituminėmis...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
Stogair.lt Vidutinė rinkos kaina
Mūsų atliekami darbai: Įvairaus sudėtingumo šlaitinių stogų montavimas; Stogų dengimas ivairiomis čerpėmis, valcuota skarda, bituminėmis čerpėmis, šiferiu ir kitomis dangomis; Stogų, kaminų skardinimas; Pakalimo darbai;...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Universali komanda Vidutinė rinkos kaina
Atliekame šiuos stogo įrengimo darbus: Gegnių montavimas; Difuzinės plėvelės montavimas; Grebėstų montavimas; Stogo dangos montavimas: Šiferio montavimas, skardinio čerpinio profilio montavimas, čerpių montavimas, bituminių čerpelių...
Kaišiadoryse
€ 1.00/m2
Greitai, kokybiškai ir nebrangiai atliekame įvairiausių stogų dengimo ir remonto darbus: Šlaitinių stogų dengimas (čerpės, šiferis, skardos), nuo murloto iki stogo dangos; Šlaitinių stogų remontas...
Klaipėdoje
€ 1.00/m2

Plokščių stogų dengimas: naudingi patarimai ir rekomendacijos


Pirmasis svarbus žingsnis dengiant plokščią stogą yra tinkamos stogo dengimo medžiagos pasirinkimas. Svarbu atsižvelgti į tokias savybes kaip medžiagos ilgaamžiškumas, atsparumas drėgmei ir šilumai bei montavimo sudėtingumas. Populiariausios plokščių stogų dengimo medžiagos yra bitumininės čerpės, stogo membranos ir EPDM gumos danga.

Esminė plokščio stogo dengimo proceso dalis yra  hidroizoliacija. Ji užtikrina, kad vanduo neprasiskverbtų į pastatą ir nekeltų drėgmės problemų. Norint pasiekti efektyvią hidroizoliaciją, būtina tinkamai paruošti stogo paviršių, užtikrinti kokybišką hidroizoliacinį sluoksnį ir tinkamai surinkti stogo nuotekas. 

Stogas yra pastato dalis, kuri yra nuolat veikiama aplinkos sąlygų. Todėl svarbu atlikti reguliarius stogo patikrinimus, kad būtų galima laiku pastebėti bet kokius defektus ar problemų požymius. Reguliarios patikros padės išvengti didesnių pažeidimų ir užtikrins stogo ilgaamžiškumą.

Ventiliacija yra svarbi plokščio stogo dalies funkcija, nes ji padeda išlaikyti tinkamą oro cirkuliaciją tarp stogo ir pastato vidaus erdvės. Tai padeda išvengti drėgmės kaupimosi ir kondensacijos, kas gali sukelti pelėsių atsiradimo  problemų. 

Šaltuoju metų laikotarpiu svarbu pasirūpinti, kad ant stogo neužsilaikytų per daug sniego arba ledo sluoksnis. Sunkus sniego svoris gali deformuoti ar netgi sulaužyti stogą,  o ledas gali sukelti vandens nutekėjimo problemų. Būtina reguliariai šalinti sniegą ir ledą nuo stogo, kad būtų išvengta potencialių pavojų.

Dengiant plokščią stogą, svarbu kreiptis į patyrusius ir profesionalius stogo meistrus. Jie turės žinių ir patirties, kad atliktų darbus kokybiškai ir saugiai. Profesionalūs meistrai taip pat gali padėti jums pasirinkti tinkamiausią stogo dengimo medžiagą.


Plokščio stogo dengimas: kaip išvengti dažniausių klaidų ir problemų


Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų dengiant plokščius stogus yra netinkama hidroizoliacija. Norint išvengti šių problemų, svarbu pasitikėti patyrusiais specialistais ir naudoti aukštos kokybės hidroizoliacines medžiagas.

Kitas dažnas klaidų šaltinis yra netinkamas stogo dangos paruošimas. Netinkamai paruoštas paviršius sąlygoja  blogą medžiagos ir pagrindo sukibimą ar net plyšimus. Prieš pradedant stogo dengimo darbus, būtina atlikti tinkamą paviršiaus paruošimą, įskaitant nuvalymą nuo dulkių, šlapios medžiagos pašalinimą ir tinkamą paviršiaus lyginimą.

Netinkamas stogo nuotekų surinkimas gali sukelti vandens sulaikymo problemas ir net patalpų užliejimą. Būtina užtikrinti tinkamą stogo nuotekų nukreipimą ir surinkimą, kad vanduo efektyviai nutektų nuo stogo paviršiaus. 

Stogo ventiliacija yra svarbi, norint išvengti drėgmės kaupimosi, pelėsių atsiradimo  ir blogos oro cirkuliacijos problemų. Būtina tinkamai suprojektuoti ir sumontuoti ventiliacijos sistemą, atsižvelgiant į pastato dydį ir stogo konstrukciją.


Plokščio stogo dengimo kaina: kokie veiksniai ją įtakoja ir kaip sutaupyti?


Plokščio stogo dengimo kaina priklauso nuo stogo dydžio ir jo sudėtingumo. Didelis stogo plotas arba sudėtingos formos stogas gali padidinti darbo laiką ir naudojamų medžiagų kiekį, todėl tai gali turėti įtakos bendrai kainai. Sudėtingesni stogai taip pat gali reikalauti papildomų konstrukcinių sprendimų ar specialistų įsikišimo, kas taip pat gali padidinti išlaidas.

Kainą gali labai įtakoti stogo dengimo medžiagos . Skirtingos medžiagos skiriasi savo kaina, ilgaamžiškumu ir montavimo sudėtingumu. 

Rangovo pasirinkimas taip pat gali turėti įtakos stogo dengimo kainai. Skirtingi rangovai gali taikyti skirtingas kainas už savo paslaugas. Svarbu pasirinkti patikimą ir patyrusį rangovą, kuris atliks darbus kokybiškai ir efektyviai.

Plokščio stogo dengimo kaina taip pat gali būti įtakota papildomų darbų ir paslaugų, pvz., hidroizoliacijos, ventiliacijos ar stogo remonto, poreikių. Jei pastatas turi esamų problemų arba reikalauja papildomų darbų, tai gali padidinti bendrą dengimo išlaidas.

Kaip sutaupyti? Norint sutaupyti plokščio stogo dengimo procese, galima įgyvendinti šiuos patarimus:

Palyginti skirtingus rangovų pasiūlymus ir išsirinkti patikimą, patyrusį specialistą už konkurencingą kainą.

Rinktis aukštos kokybės, ilgaamžiškas medžiagas, kurios gali padidinti stogo gyvavimo laiką ir sumažinti būsimas remonto išlaidas.

Iš anksto pasirūpinti stogo priežiūra ir reguliariais patikrinimais, kad būtų išvengta didesnių problemų ateityje.

Aptarti su specialistais galimas alternatyvas ir medžiagų pasirinkimus, siekiant rasti tinkamą kainų ir kokybės santykį.

Svarbu atsiminti, kad plokščio stogo dengimas yra ilgalaikė investicija, kuri gali apsaugoti pastatą ir padidinti jo vertę. Todėl verta pasikonsultuoti su specialistais ir rasti geriausią sprendimą, atsižvelgiant į savo poreikius ir biudžetą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.