Stoglangių įrengimas yra svarbus sprendimas, kuris gali turėti įtakos jūsų namo patogumui, energijos efektyvumui ir bendrai vidaus aplinkai.

Stoglangių įrengimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Statome medinius karkasinius namus, stogines, pavėsines ir kitus medinius pastatus. Dengiame stogus, atliekame fasadų apdailos darbus, montuojame gipskartonio plokštes, kalame vidaus dailylentes. Renovuojame medinius pastatus.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Stogu montavimas. Stogu irengimas.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 20.00/m2
uab'akstatos grupe'' Vidutinė rinkos kaina
profesionalu komanda
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
IV, ANDRIUS Vidutinė rinkos kaina
Atliekame šiuos darbus: Konsultacijos stogo dengimo bei karkasų statymo klausimais; Įvairaus sudėtingumo šlaitinių stogų montavimas; Stogų dengimas betoninėmis ir keramikinėmis čerpėmis, bituminėmis čerpėmis, plienine danga,...
Šilalėje
€ 1.00/m2
Audrius Vidutinė rinkos kaina
Statome medžio konstrukcijas, gegnes naujiem stogam, rekonstruojame senus. Dengiame šlaitinius stogus įvairiomis dangomis, atliekame pilną apskardinimą. Montuojame lietaus vandens surinkimo sistemas (latakus, lietvamzdžius), stoglangius, ir...
Kauno raj.
€ 9.00/m2
Stoguva Vidutinė rinkos kaina
Mes atliekame stogų dengimą įvairiomis dangomis: Beasbestinis šiferis; Plieniniai lakštai (banguoti, classic); Bituminės čerpės; Keraminės, betoninės čerpės. Taip pat atliekame: Stogų konstrukcijų ir įrengimo darbus;...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
UAB, Per Contra Vidutinė rinkos kaina
Nėra namo be stogo, tad ieškant Jums tinkamiausio pasirinkimo labai svarbu įvertinti daug kriterijų, galinčių užtikrinti, kad pastarasis jums tarnaus ilgai ir laimingai. Nusprendus pasirinkti...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IV, ANDRIUS Vidutinė rinkos kaina
Atliekame šiuos stogų įrengimo darbus: Įvairaus sudėtingumo šlaitinių stogų montavimas Stogų dengimas betoninėmis ir keramikinėmis čerpėmis, bituminėmis čerpėmis, plienine danga, drebulinėmis skiedromis, šiferiu. Dengiame rąstinių...
Tauragėje
€ 1.00/m2
IV, Stogas Kaune Vidutinė rinkos kaina
Keičiame senus stogus, jų konstrukcijas. Naudojamos viršutinės dangos: plienas (skarda), čerpės (keramika, betonas, plastikas), bituminės čerpelės, beasbestis šiferis. Montuojame stoglangius. Skardiname kaminus, montuojame lietaus nuvedimo...
Kauno raj.
€ 1.00/m2
IV, Namo stogas Vidutinė rinkos kaina
Atliekame šiuos darbus: šlaitinio stogo medinės konstrukcijos montavimas; stogo dengimas betoninėmis ir keraminėmis čerpėmis; stogo dengimas metalinės skardos danga; stogo dengimas beasbestiniais cementiniais lakštais (šiferiu);...
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2

Stoglangių įrengimo privalumai ir trūkumai: ką reikia žinoti?


Aptarkime stoglangių įrengimo privalumus ir trūkumus.

Privalumai. Natūrali šviesa ir ventiliacija: Stoglangiai leidžia natūraliai saulės šviesai patekti  į namo vidų, kas sukuria šviesią ir malonią aplinką. Be to, tinkamai įrengti stoglangiai užtikrina gerą ventiliaciją, padedančią išlaikyti gryną orą patalpose.

Energetinis efektyvumas: Stoglangiai gali padėti sumažinti šildymo ir vėsinimo išlaidas. Jie įleidžia daugiau saulės šviesos į patalpos, todėl mažiau reikia dirbtinių apšvietimo priemonių. Taip pat geras ventiliacinės sistemos įrengimas padeda išlaikyti optimalią temperatūrą patalpose.

Estetika: Stoglangiai suteikia ypatingą dizaino elementą jūsų namui. Jie gali padėti patalpose sukurti unikalų ir patrauklų vaizdą, tuo pačiu išlaikant funkcionalumą.

Gyvenimo kokybė: Tinkamai įrengti stoglangiai gali pagerinti jūsų namo gyvenimo kokybę. Natūrali šviesa ir oras gali padėti sumažinti streso lygį, pagerinti nuotaiką ir padidinti produktyvumą.

Trūkumai. Vandens pavojus: Jei stoglangis nėra tinkamai įrengtas, gali atsirasti vandens patekimo į patalpas pavojus. 

Per daug saulės šviesos: Nors natūrali šviesa yra privalumas, per didelis intensyvus saulės šviesos patekimas į patalpas gali sukelti pernelyg nepageidaujamą efektą.

Privatumo sumažėjimas: Stoglangių įrengimas gali sumažinti privatumą, ypač jei jūsų namas yra arti kaimynų ar labai viešoje vietoje.


Kaip pasirinkti tinkamą stoglangį savo namui?


Renkantis stoglangį savo namui, svarbu atsižvelgti į kelis svarbias faktorius. Štai keletas patarimų, kaip pasirinkti tinkamą stoglangį:

Dizainas ir funkcionalumas: Pasirinkite stoglangį, kuris atitinka jūsų namo architektūros stilistiką ir patenka į jūsų interjero dizaino viziją. Taip pat atkreipkite dėmesį į stoglangio funkcionalumą ir tai, kaip jis tiks jūsų poreikiams.

Medžiagos ir kokybė: Rinkitės aukštos kokybės stoglangį, kuris atlaikys įvairias oro sąlygas ir bus ilgaamžis. 

Montavimo galimybės: Įsitikinkite, ar pasirinktas stoglangis gali būti tinkamai pritaikytas jūsų namui. Įvertinkite montavimo galimybes ir poreikį kviestis profesionalius įrengimo specialistus.

Energetinis efektyvumas: Jei norite sumažinti energijos sąnaudas, pasirinkite energetiškai efektyvų stoglangį su specialiomis medžiagomis, kurios padeda išlaikyti optimalią temperatūrą ir sumažina šilumos praradimą.

Garantija ir palaikymas: Patikrinkite, ar pasirinktas stoglangis turi tinkamą gamintojo garantiją ir palaikymo paslaugas. 


Stoglangių įrengimo procesas: nuo pradžios iki pabaigos


Stoglangių įrengimo procesas yra sudėtingas ir reikalauja atidumo bei profesionalumo. Štai išsamus stoglangių įrengimo procesas nuo pradžios iki pabaigos:

Planavimas ir dizainas: Pirmasis žingsnis yra planavimas ir stoglangių dizaino kūrimas. Šiame etape galite konsultuotis su architektu arba stogdengio specialistu, kad galėtumėte sukurti tinkamą stoglangių dizainą.

Medžiagų parinkimas: Pasirinkite tinkamas medžiagas, kurios bus naudojamos stoglangių įrengimui. Tai gali apimti stiklą, plastiką, metalą ir kitas tinkamas medžiagas, priklausomai nuo jūsų poreikių.

Išmatavimai ir paruošimas: Išmatuokite stogą ir paruoškite vietą stoglangio montavimui. Tai apima tinkamą stogo paviršiaus paruošimą, skirtą stoglangio tvirtinimui.

Montavimas: Atlikite stoglangio montavimą pagal gamintojo nurodymus ir rekomendacijas. 

Apdaila ir sandarinimas: Po montavimo proceso atlikite apdailą ir sandarinimą, kad užtikrintumėte stoglangio tinkamą veikimą ir apsaugą nuo vandens įsiskverbimo.

Testavimas ir patikrinimas: Patikrinkite stoglangio veikimą ir atlikite testus, kad įsitikintumėte, jog jis veikia tinkamai. Tai apima patikrinimą dėl vandens pratekėjimo , šilumos praradimo ir ventiliacijos.

Priežiūra ir aptarnavimas: Pasirūpinkite reguliaria priežiūra ir aptarnavimu, kad užtikrintumėte stoglangio ilgaamžiškumą ir efektyvumą. Valykite stiklus, tikrinkite tvirtumą ir atlikite bet kokius būtinus remonto darbus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.