Stogo šiltinimas yra svarbus namų priežiūros aspektas, kuris ne tik padeda išvengti nuotėkių ir patvariau apsaugo nuo aplinkos sąlygų, bet ir ženkliai prisideda prie mažesnių energijos sąnaudų ir didesnio komforto namuose.


Stogo šiltinimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Statome medinius karkasinius namus, stogines, pavėsines ir kitus medinius pastatus. Dengiame stogus, atliekame fasadų apdailos darbus, montuojame gipskartonio plokštes, kalame vidaus dailylentes. Renovuojame medinius pastatus.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Stogu montavimas. Stogu irengimas.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 20.00/m2
uab'akstatos grupe'' Vidutinė rinkos kaina
profesionalu komanda
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
IV, ANDRIUS Vidutinė rinkos kaina
Atliekame šiuos darbus: Konsultacijos stogo dengimo bei karkasų statymo klausimais; Įvairaus sudėtingumo šlaitinių stogų montavimas; Stogų dengimas betoninėmis ir keramikinėmis čerpėmis, bituminėmis čerpėmis, plienine danga,...
Šilalėje
€ 1.00/m2
Stoguva Vidutinė rinkos kaina
Mes atliekame stogų dengimą įvairiomis dangomis: Beasbestinis šiferis; Plieniniai lakštai (banguoti, classic); Bituminės čerpės; Keraminės, betoninės čerpės. Taip pat atliekame: Stogų konstrukcijų ir įrengimo darbus;...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
UAB, Per Contra Vidutinė rinkos kaina
Nėra namo be stogo, tad ieškant Jums tinkamiausio pasirinkimo labai svarbu įvertinti daug kriterijų, galinčių užtikrinti, kad pastarasis jums tarnaus ilgai ir laimingai. Nusprendus pasirinkti...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IV, ANDRIUS Vidutinė rinkos kaina
Atliekame šiuos stogų įrengimo darbus: Įvairaus sudėtingumo šlaitinių stogų montavimas Stogų dengimas betoninėmis ir keramikinėmis čerpėmis, bituminėmis čerpėmis, plienine danga, drebulinėmis skiedromis, šiferiu. Dengiame rąstinių...
Tauragėje
€ 1.00/m2
IV, Stogas Kaune Vidutinė rinkos kaina
Keičiame senus stogus, jų konstrukcijas. Naudojamos viršutinės dangos: plienas (skarda), čerpės (keramika, betonas, plastikas), bituminės čerpelės, beasbestis šiferis. Montuojame stoglangius. Skardiname kaminus, montuojame lietaus nuvedimo...
Kauno raj.
€ 1.00/m2
IV, Namo stogas Vidutinė rinkos kaina
Atliekame šiuos darbus: šlaitinio stogo medinės konstrukcijos montavimas; stogo dengimas betoninėmis ir keraminėmis čerpėmis; stogo dengimas metalinės skardos danga; stogo dengimas beasbestiniais cementiniais lakštais (šiferiu);...
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
IV, Vilius Karalius Vidutinė rinkos kaina
Atliekame šiuos stogo dengimo darbus: Stogo konstrukcijų montavimas; Stogų šiltinimas; Lietaus nuvedimo sistemų montavimas; Vėjelenčių pakalimas.
Kauno raj.
€ 1.00/m2

Stogo šiltinimo privalumai: sumažintas energijos sąnaudų sąskaitas ir padidėjęs komfortas namuose


Stogo šiltinimas turi daug privalumų, kurie padeda užtikrinti namų savininkams komfortą ir sutaupyti pinigus.

Energetinis efektyvumas: Gerai apšiltintas stogas sulaiko šilumą žiemą ir vesią oro masę vasarą, tai padeda sumažinti šildymo ir aušinimo sąnaudas. 

Mažesnės energijos sąnaudos: Sumažinus šildymo ir aušinimo išlaidas, galima sutaupyti nemažai pinigų.

Komfortas namuose: Namuose, kuriuose tinkamai apšiltintas stogas, žiemą šilta, o vasarą vėsiau. Tai sukuria patogią aplinką visiems gyventojams.

Apsauga nuo drėgmės: Stogo šiltinimas padeda apsaugoti namą nuo kondensacijos ir drėgmės, kuri gali sukelti pelėsį ir grybelį.


Kokios yra populiariausios stogo šiltinimo medžiagos: pranašumai ir trūkumai


Tinkamos stogo šiltinimo medžiagos pasirinkimas yra svarbus žingsnis siekiant užtikrinti efektyvią izoliaciją ir patikimumą. Yra kelios populiarios stogo šiltinimo medžiagos, kiekviena su savo privalumais ir trūkumais.

Mineralinė vata - yra plačiai naudojama stogo šiltinimo medžiaga, kurios privalumai yra jų gera garso ir šilumos izoliacija bei atsparumas ugniai. 

Ekstruzinis polistireno putplastis - dar viena populiari stogo šiltinimo medžiaga, kuri turi gerą šilumos izoliaciją ir atsparumą drėgmei. Ji taip pat yra lengva, tvirta ir atspari grybams bei pelėsiui. Tačiau ši medžiaga negali būti naudojama esant aukštai temperatūrai ir gali sukelti ekologiškumo problemų.

Lengvasis betonas. Lengvasis betonas yra kitas dažnai naudojamas stogo šiltinimo variantas. Ši medžiaga yra labai stipri, atspari ugniai ir garamsi, taip pat gerai izoliuoja šilumą ir garsą. Tačiau lengvasis betonas yra gana sunkus ir reikalauja stipresnės stogo konstrukcijos.

Putplastis - yra ekologiška ir lengva stogo šiltinimo medžiaga. Ji turi puikų šilumos izoliacijos koeficientą ir nėra jautri drėgmei arba grybeliui. Tačiau putplastis gali būti jautrus ugniai ir reikalauja papildomos apsaugos nuo ugnies.


Stogo šiltinimo patikimumas: kaip pasirinkti tinkamą izoliacijos variantą


Tinkamo stogo šiltinimo varianto pasirinkti yra svarbus žingsnis siekiant užtikrinti patikimą ir efektyvią izoliaciją. Yra kelios svarbios sąvokos, kurias reikia žinoti ir įvertinti, renkantis tinkamą stogo šiltinimo medžiagą.

Šilumos laidumo koeficientas (U-vertė): Parodo, kaip šiluma praeina per šiltinimo medžiagą. Kuo mažesnė U-vertė, tuo geriau medžiaga izoliuoja.

Stogo dangos vėdinimas: Svarbu užtikrinti, kad tarp šiltinimo medžiagos ir stogo dangos būtų tinkamas oro tarpas, kuris leidžia išvengti drėgmės susikaupimo.

Atsparumas drėgmei: Jei stogo dangai gresia drėgmės pavojus, svarbu pasirinkti medžiagą, kuri yra atspari drėgmei ir nesugeria vandens.

Atsparumas ugniai: Jei yra svarbu  atsparumas ugniai, reikia pasirinkti medžiagą, kuri yra atspari ugniai ir atitinka saugumo standartus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.