Stogo remontas

Stogo remontas yra svarbi gyvenamojo namo ar pastato priežiūros dalis. Laikui bėgant, stogas gali patirti įvairių problemų, kurias reikia nedelsiant ištaisyti.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Robertas Vidutinė rinkos kaina
Šlaitinių stogų dengimas Vilniuje ir Vilniaus rajone. Stogo konstrukcijų montavimas, Stogo dengimas, Lietaus sistemų montavimas, Stoglangių montavimas, Pakalimų įrengimas, Stogo šiltinimas, Skardų lankstymas, Kaminų apskardinimas,
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 10.00
Erikas Vidutinė rinkos kaina
Renovuojame, rekonstruojame senus, dengiame naujus šlaitinius stogus Bitumine danga - (Bituminėmis čerpelėmis), Skarda - (Profiliuota, trapecinė, klasikinė, cinkuota), Šiferiu - (Eternitiniu, bituminiu, skaidriu), Čerpėmis -...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 18.00/m2
Es Stogai Vidutinė rinkos kaina
Plokščių stogų dengimas ir apželdinimas. Pasirūpiname medžiagų užsakymų iš tiekėjų, pristatymų ir plokščiojo, sutapdinto stogo įrengimu ir priežiūra. Suteikiame garantiją. Visos paslaugos apdraustos civiliniu draudimu....
€ 10.00
UAB "Rutufa" Vidutinė rinkos kaina
Mano Stogas - Statyk namą! Taupyk laiką! Rinkis stogą! Aukščiausios kokybės stogo dangos: plieninės stogo dangos, keraminės ir betoninės čerpės, bituminės stogo dangos, šiferis. Tilcor...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Namo stogas pagal individualius poreikius Naujas namo stogas yra daug darbo reikalaujanti statybų sritis, kuriai svarbu skirti pakankamai dėmesio ir išsirinkti reikiamas medžiagas. Ne mažiau...
€ 1.00/m2
Future Live Vidutinė rinkos kaina
RUTUFA, UAB tai įmonė prekiaujanti itin aukštos kokybės statybinė produkcija. Mūsų specializacija: stogo danga ir jos priedai, kaminai, lietaus nuvedimo sistemos bei fasado apšiltinimo sistemos.
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Statome medinius karkasinius namus, stogines, pavėsines ir kitus medinius pastatus. Dengiame stogus, atliekame fasadų apdailos darbus, montuojame gipskartonio plokštes, kalame vidaus dailylentes. Renovuojame medinius pastatus.
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Statome medinius karkasinius namus, stogines, pavėsines ir kitus medinius pastatus. Dengiame stogus, atliekame fasadų apdailos darbus, montuojame gipskartonio plokštes, kalame vidaus dailylentes. Renovuojame medinius pastatus.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
Freimans Vidutinė rinkos kaina
Freimans – profesionalus medienos santvarų ir stogo konstrukcijų gamintojas turintis 13 metų patirtį Europos rinkoje. Mes galime suprojektuoti ir pagaminti paprastas ir sudėtingesnes konstrukcijas.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Stogu montavimas. Stogu irengimas.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 20.00/m2

Kaip išsirinkti tinkamą stogo remonto specialistą?


Patikrinkite įmonės reputaciją: Pasitikėkite tik patikrintomis įmonėmis, kurios turi gerą reputaciją ir ilgametę patirtį stogo remonto srityje. Patikrinkite jų atsiliepimus ir klientų vertinimus, norėdami įsitikinti jų profesionalumu.

Patirkite specialistų patirtį: Sužinokite, kiek metų specialistas dirba stogo remonto srityje. Patyrę specialistai turės didesnę žinių ir patirties bagažą, siekdami išspręsti įvairias stogo problemas.

Reikalaukite sertifikatų ir licencijų: Įsitikinkite, kad stogo remonto specialistas turi reikiamus sertifikatus ir licencijas, kurios patvirtina jų kvalifikaciją ir gebėjimą atlikti darbą.

Klauskite apie garantijas: Geri stogo remonto specialistai paprastai teikia garantijas savo atliktam darbui. Pasitikrinkite, kokias garantijas jie siūlo ir kiek ilgai jos galioja.

Susipažinkite su darbo procesu: Išsiaiškinkite, kaip specialistai planuoja atlikti remonto darbus, kiek laiko tai užtruks ir kokias medžiagų jie naudos. 

Palyginkite kainas: Palyginkite kelių skirtingų stogo remonto specialistų kainas, tačiau nepamirškite, kad svarbiausia yra darbo kokybė. Pasirinkite specialistą, kurio pasiūlymas yra geriausias balansuojant kainą ir kokybę.


Stogo remontas: kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų?


Kai pastebite problemą su stogu, pvz., nutekėjimą ar plyšį, svarbu išsiaiškinti, kas sukėlė šią problemą. Dažnai tai yra tik matoma problema, ir tikrąją priežastį gali būti sunku nustatyti. Tinkamas stogo remonto specialistas turės žinių ir patirties identifikuojant problemų šaltinius ir teikiant efektyvius sprendimus.

Kai kurie žmonės, siekdami sutaupyti laiko ir pinigų, gali tiesiog pašalinti matomus stogo pažeidimus be išsamios patikros. Tačiau tai gali būti didelė klaida, nes matomi pažeidimai gali būti tik ledkalnio viršūnė. Tikrinant stogą, reikia atidžiai apžiūrėti visus jo komponentus, įskaitant sienų jungtis, ventiliaciją ir santechnikos sistemas.

Kai ieškote stogo remonto specialisto, svarbu pasitikėti tik patikimais ir kvalifikuotais specialistais. Tai užtikrins, kad jūsų stogas bus remontuojamas profesionaliai ir kokybiškai. Pasitikėkite tik patikrintomis įmonėmis ar individualiais specialistais, turinčiais gerą reputaciją ir teigiamas atsiliepimas.


Stogo remontas: kiek tai kainuoja ir kaip apskaičiuoti būsimas išlaidas?


Stogo remonto kainos gali labai skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip stogo dydis, problemos sunkumas ir remonto mastas. Tačiau galite apytikriai apskaičiuoti būsimas išlaidas atsižvelgdami į šiuos veiksnius:

Stogo dydis: Dideliems namams su didesniais stogo plotais gali prireikti daugiau medžiagų ir darbo jėgos, todėl remonto išlaidos bus didesnės.

Pažeidimų mastas: Jei stoge yra daug pažeidimų arba jie yra sudėtingesni, remonto išlaidos taip pat bus didesnės. 

Naudotos medžiagos: Remonto kainą taip pat gali paveikti naudojamų medžiagų kokybė ir rūšis. Kuo aukštesnės kokybės ir ilgaamžės medžiagos bus naudojamos, tuo didesnės bus išlaidos. 

Specialistų darbo užmokestis: Kvalifikuotų stogo remonto specialistų darbo užmokestis taip pat turi įtakos galutinėms išlaidoms. Patyrę specialistai gali reikalauti didesnio užmokesčio, bet jų darbas bus aukštos kokybės.

Siekiant gauti tikslų stogo remonto kainų įvertinimą, rekomenduojama kreiptis į kelias įmones arba specialistus ir paprašyti kainos pasiūlymo.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.