Šlaitinio stogo dengimas yra svarbus procesas statant ar renovuojant pastatą. Šlaitinio stogo dengimas yra specializuota sritis, todėl svarbu gerai suprasti šią temą norint pasirinkti tinkamą stogo dengimo metodą ir išvengti galimų problemų ateityje.

Šlaitinio stogo dengimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Paulius Vainikonis Vidutinė rinkos kaina
Siūlome profesionalias stogų įrengimo paslaugas: • Stogo konstrukcijų montavimas • Stogo dengimas ir renovacija • Dengiame betoninėmis, keraminėmis, bituminėmis, skalūno čerpėmis ir skarda Papildomos paslaugos:...
Kaune, Kiti miestai
€ 10.00 - 20.00
Erikas Vidutinė rinkos kaina
Renovuojame, rekonstruojame senus, dengiame naujus šlaitinius stogus Bitumine danga - (Bituminėmis čerpelėmis), Skarda - (Profiliuota, trapecinė, klasikinė, cinkuota), Šiferiu - (Eternitiniu, bituminiu, skaidriu), Čerpėmis -...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 18.00/m2
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Namo stogas pagal individualius poreikius Naujas namo stogas yra daug darbo reikalaujanti statybų sritis, kuriai svarbu skirti pakankamai dėmesio ir išsirinkti reikiamas medžiagas. Ne mažiau...
€ 1.00/m2
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Statome medinius karkasinius namus, stogines, pavėsines ir kitus medinius pastatus. Dengiame stogus, atliekame fasadų apdailos darbus, montuojame gipskartonio plokštes, kalame vidaus dailylentes. Renovuojame medinius pastatus.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
Freimans Vidutinė rinkos kaina
Freimans – profesionalus medienos santvarų ir stogo konstrukcijų gamintojas turintis 13 metų patirtį Europos rinkoje. Mes galime suprojektuoti ir pagaminti paprastas ir sudėtingesnes konstrukcijas.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Stogu montavimas. Stogu irengimas.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 20.00/m2
Erikas Vidutinė rinkos kaina
Stogų Dengimas Klaipėda, renovuojame senus, dengiame šlaitinius stogus +37065046134 karkasinių namų statyba, montuojame stoglangius. Darbai atliekami Klaipėdoje, Klaipėdos regione. Smulkiau apie paslaugas: https://www.skelbiu.lt/skelbimai/stogu-dengimas-klaipeda-26881019.html Apie mane:...
Klaipėdoje
€ 15.00/m2
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Šlaitinių stogų dengimas šiferiu, skarda, čerpėmis +37065046134 skardinimo darbai Renovuojame senus bei naujus šlaitinius stogus, stogo konstrukcijų montavimas, remontas, apskardiname kaminus Šlaitiniu stogu dengimas šiferiu,...
Klaipėdoje (Melnragė)
€ 20.00/m2
uab'akstatos grupe'' Vidutinė rinkos kaina
profesionalu komanda
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
IV, A. Kvedaro Vidutinė rinkos kaina
Mes taip pat dengiame skiedrinius stogus. Drebulinės skiedros iš savo ir užsakovo medienos. Iškilus neaiškumams visada mielai patarsime, pakonsultuosime.
Mažeikiuose
€ 1.00/m2

Viskas, ką turite žinoti apie šlaitinio stogo dengimą


Šlaitinis stogas yra vienas iš populiariausių ir estetiškai patraukliausių stogo variantų. Jo unikalus dizainas ir funkcionalumas padaro jį tinkamą tiek naujų pastatų statybai, tiek esamų pastatų renovacijai. Kas yra šlaitinio stogas? Šlaitinis stogas yra stogo konstrukcija, kurioje nuolydis arba palėpės aukščio skirtumas tarp vienos ir kitos stogo pusės yra pakankamai didelis. Šis stogo tipas gali turėti skirtingą nuolydį, priklausomai nuo architektūrinio projekto ir pastato poreikių.

Šlaitinio stogo konstrukcija yra sudėtingesnė nei kitų stogų tipų, tačiau jos išvaizda ir funkcionalumas yra nepakeičiami. Tai suteikia pastatui unikalumo ir estetinio pranašumo, nes šlaitinis stogas gali sukurti gražią ir harmoningą išorinę pastato išvaizdą.


Šlaitinio stogo dengimo privalumai ir trūkumai


Šlaitinio stogo dengimas turi tiek privalumų, tiek trūkumų. Prieš priimdami sprendimą dėl šlaitinio stogo dengimo, svarbu žinoti abiejų šių aspektų svarbą. Štai keli privalumai ir trūkumai, susiję su šlaitinio stogo dengimu. 

Privalumai. Ilgaamžiškumas: Šlaitinis stogas gali pasižymėti dideliu ilgaamžiškumu. Jei tinkamai prižiūrima, šlaitinio stogo danga gali išlaikyti savo funkcionalumą dešimtmečiais.

Estetika: Šlaitinis stogas suteikia pastatui elegantišką ir išskirtinį išvaizdą. Šis stogo tipas gali suteikti pastatui unikalumo ir pridėti vertės jo vizualiniam pojūčiui.

Geresnė drėgmės kontrolė: Šlaitinio stogo dengimas gali užtikrinti geresnę drėgmės kontrolę palyginti su kitais stogo tipais. Šis pranašumas ypač svarbus esant lietingam klimatui.

Geresnė oro cirkuliacija: Šlaitinio stogo konstrukcija gali palengvinti oro cirkuliaciją pastate. Tai padeda išvengti kondensato susidarymo ir pagerina bendrą oro kokybę patalpose.

Trūkumai. Didžiulės pradinės išlaidos: Šlaitinio stogo dengimas gali būti brangesnis nei kitų stogų tipų dengimas. Tai daugiausia dėl sudėtingesnės konstrukcijos ir naudojamų medžiagų kainos.

Techninės problemos: Šlaitinio stogo dengimas gali sukelti tam tikrų techninių problemų. Pavyzdžiui, šlaitinio stogų konstrukcijai reikia tinkamos garų barjerinės sistemos, kad būtų išvengta drėgmės susikaupimo po stogu.


Didelis svoris: Šlaitinio stogo konstrukcija gali būti sunkesnė nei kitų stogų tipų. Tai gali reikalauti papildomų struktūrinių stiprinimų ir padidinti bendras statybos išlaidas.

Sudėtingesnis dengimo procesas: Šlaitinio stogo dengimas gali būti sudėtingesnis ir laiko reikalaujantis procesas. Tai reikalauja patyrusių specialistų ir tinkamų įrankių.


Kaip išvengti klaidų dengiant šlaitinį stogą


Dengiant šlaitinį stogą, yra keletas klaidų, kurių reikia išvengti, norint užtikrinti ilgaamžišką ir saugų stogo dengimą. Štai keletas patarimų, kaip išvengti klaidų dengiant šlaitinį stogą:

Pasirinkite tinkamą stogo dengimo medžiagą: Skirtingos šlaitinio stogo medžiagos turi skirtingas savybes ir pritaikymo galimybes. Pasirinkdami medžiagą, atkreipkite dėmesį į jos ilgaamžiškumą, atsparumą oro sąlygoms ir estetines savybes.

Užtikrinkite tinkamą garų barjerinę sistemą: Norint išvengti drėgmės kaupimosi po stogu, svarbu įdiegti tinkamą garų barjerinę sistemą. Ši sistema padeda išlaikyti tinkamą oro cirkuliaciją ir sumažina riziką dėl kondensato susidarymo.

Pasamdykite patyrusį specialistą: Šlaitinio stogo dengimas yra sudėtingas procesas, todėl svarbu pasirinkti patyrusį ir kvalifikuotą specialistą. Tai padės užtikrinti, kad darbai bus atlikti teisingai ir kokybiškai.

Periodiškai atlikite patikras ir priežiūrą: Norint išlaikyti šlaitinio stogo ilgaamžiškumą, svarbu reguliariai atlikti stogo patikras ir priežiūrą. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.