Aplinkos darbai

Turėti tvarkingą sklypą yra svarbu ne tik estetiniais sumetimais, bet ir siekiant geriausių augalų augimo rezultatų. Nuo pavasario iki žiemos yra daug darbų, kuriuos reikia atlikti, kad jūsų sklypas visada atrodytų gražiai ir žydėtų.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Aleksandras keršys Vidutinė rinkos kaina
Žolės šienavimas Vilniuje ir aplinkui. Aukštos žolės šienavimas, krūmų bei medelių. Kainos prasideda nuo 4e/arą.
Visuose miestuose
€ 3.00 - 7.00/aras
Želdita Vidutinė rinkos kaina
Sveiki, Teikiame visas apželdinimo ir aplinkotvarkos paslaugas. Nemokamai konsultuojame dėl teritorijos apželdinimo ar vejos įrengimo . Atvykę į vietą įvertiname esamą situaciją, grunto kokybę, parenkame...
Klaipėdoje (Žvejybos uostas)
€ 1.50/aras
AGRO angarai UAB Vidutinė rinkos kaina
Reikia pavėsinės, užuovėjos, ar papildomų patalpų lauko kavinei? Sprendimas: karkasinių konstrukcijų užuovėjos, lauko kavinėms, restoranams. • Tentinės palapinės, pavėsinės, paviljonai yra itin populiarūs tarp viešo...
Kretingoje (Salantai)
€ 12.00/m2
UAB "Komposta" Vidutinė rinkos kaina
UAB “Komposta” - tai prekyba kompostu ir įvairios kompostavimo paslaugos užsakovo pasirinktoje teritorijoje. Pagrindiniai mūsų produktai: sijota kompostinė žemė, sijotas augalinis gruntas, sijotas palaidas kompostas,...
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Audrius Vidutinė rinkos kaina
Prižiūriu savo asmeninį gyvenamo namo sklypą, prižiūriu asmeninį sodą, atliekų medžių genėjimą
Šiaulių raj.
€ 12.00/m2
Aivaras Vidutinė rinkos kaina
AKCIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KAS 5 PJOVIMAS NEMOKAMAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Visos žolės pjovimo paslaugos Kaune ir Kauno raj. (aplink Kauną iki 100 km.) Siūlome šias paslaugas: 1. Žolės pjovimas 2....
Kauno raj.
€ 2.00/m2
Kraštovaizdžio Studija Vidutinė rinkos kaina
Profesionalios aplinkos projektavimo paslaugos (individualiems sklypams, komercinėms teritorijoms). 3D koncepcijos, techniniai projektai, detalūs darbo brėžiniai. Plačiau: www.krastovaizdziostudija.lt
Vilniaus raj.
€ 1.00/aras
Miško ir sodo technikos pardavimas, remontas ir priežiūra.
Vilniuje
€ 1.00/m2
Žolės pjovimo robotų pardavimas, įdiegimas, remontas. info@vejosrobotas.lt +37067130088 Verkių g. 32, LT-08221, Vilnius
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
MARGI SODAI Vidutinė rinkos kaina
Susikurti tobulą sodybos aplinką ne visada pavyksta be specialistų pagalbos. Tad siūlau profesionaliai suprojektuoti Jūsų sodybos, įmonės, kotedžo, sodo aplinką ar bendrijos kiemą bei pakonsultuoti...
Visuose miestuose
€ 10.00/aras

Kaip išlaikyti savo sklypą tvarkingą visus metus


Kiekvienas sodo savininkas trokšta turėti gražų ir tvarkingą sklypą visus metus. Nepriklausomai nuo sezono, sklypo priežiūra ir tvarkymas yra svarbūs uždaviniai. Nuolatinė priežiūra, planavimas ir tinkamos priemonės padės jums pasiekti norimą rezultatą.

Pavasaris yra puikus metas pradėti tvarkyti savo sklypą po žiemos miego. Pirmiausia  būtina pašalinti išdžiuvusius augalus ir nukarpyti pažeistas  ir nereikalingas vaismedžių šakas, kad leistumėte augalams geriau išsivystyti. 

Pavasarį būtina praturtinti dirvą trąšomis. Pasirinkite tinkamą trąšų rūšį pagal savo augalų poreikius. Tręšimas padės užtikrinti, kad jūsų augalai gautų visus reikalingus maistinius elementus augimui. 

Vasara yra laikas, kai jūsų sklypas žydi ir teikia didžiulį malonumą. Tai taip pat yra metas, kai turite pasirūpinti augalų priežiūra ir nuimti derlių. 

Vasarą jūsų augalams reikia vandens, todėl laistymas yra ypatingai svarbus. 

Vasara taip pat yra laikas, kai sparčiai auga piktžolės . Norėdami išlaikyti savo sklypą tvarkingą, nuolat ravėkite piktžoles. 

Vasarą daugelis augalų jau subrandina derlių. Stenkitės laiku nuimti derlių, nes tai skatina tolesnį augimą ir leidžia kitoms augalų dalims išsivystyti. 

Ruduo yra metas, kai jūsų sklypas pasiruošia žiemai. Tam reikia atlikti kai kuriuos būtinus darbus. Rudenį reikia paruošti sklypą žiemai. Pašalinkite senus ir kitas organines nuosėdas. Taip pat nepamirškite apsaugoti jautrių augalų nuo šalčio. 

Ruduo yra  būti puiki proga ruošti kompostą. Naudojant lapus, šakas ir kitas organines medžiagas, galite turėti vertingą kompostą, kuris bus naudingas jūsų sklypui ateityje. 


Sodininkystės mėgėjams: kaip tvarkingai pasiruošti vasaros sezonui


Pavasarį jums reikia pasiruošti sodininkystės sezonui. Pasirinkite augalus, kuriuos norite pasodinti, ir nuspręskite, kur juos įsodinsite. Atlikite dirvos tyrimą ir patręškite dirvą, jei reikia. Atkreipkite dėmesį į tai, kiek saulės šviesos gauna sklypas, nes tai turi didelę įtaką augalų augimui.


Kaip išvengti dažniausių klaidų tvarkant savo sklypą


Nepaisant gerų ketinimų, tvarkant savo sklypą kartais galime padaryti klaidų, . Štai keletas dažniausių klaidų ir kaip jų išvengti:

Netinkamas augalų pasirinkimas: Pasirinkdami augalus, atkreipkite dėmesį į jų poreikius, tokiais kaip saulės šviesos poreikis, dirvožemio sudėtis ir augimo sąlygos.

Per didelis ar per mažas laistymas: Venkite pernelyg dažno arba per mažo laistymo, stebėkite dirvožemio drėgmės lygį ir prisitaikykite pagal poreikius.

Nepakankamas piktžolių naikinimas: Nuolat naikinkite piktžoles, kad išlaikytumėte savo sklypą tvarkingą. Galite naudoti mulčiavimą, kad sumažintumėte piktžolių augimą.

Neteisinga tręšimo dozė: Sekite tręšimo instrukcijas ir neiršinkite dozės. Perdaug trąšų gali pakenkti augalams.

Nepakankama priežiūra žiemą : Pasirūpinkite, kad jautrūs augalai žiemą būtų tinkamai apsaugoti nuo šalčio.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.