Medžių pjovimas yra svarbi veikla, kuri padeda išlaikyti sodą tvarkingą, medžius sveikus ir aplinką saugią.

Medžių pjovimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
AGRO angarai UAB Vidutinė rinkos kaina
Reikia pavėsinės, užuovėjos, ar papildomų patalpų lauko kavinei? Sprendimas: karkasinių konstrukcijų užuovėjos, lauko kavinėms, restoranams. • Tentinės palapinės, pavėsinės, paviljonai yra itin populiarūs tarp viešo...
Kretingoje (Salantai)
€ 12.00/m2
Audrius Vidutinė rinkos kaina
Prižiūriu savo asmeninį gyvenamo namo sklypą, prižiūriu asmeninį sodą, atliekų medžių genėjimą
Šiaulių raj.
€ 12.00/m2
Aivaras Vidutinė rinkos kaina
AKCIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KAS 5 PJOVIMAS NEMOKAMAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Visos žolės pjovimo paslaugos Kaune ir Kauno raj. (aplink Kauną iki 100 km.) Siūlome šias paslaugas: 1. Žolės pjovimas 2....
Kauno raj.
€ 2.00/m2
Gintautas Vidutinė rinkos kaina
Greitas, saugus ir profesionalus medžių pjovimas ir genėjimas už prieinamą kainą Pjauname ir genime medžius, rauname kelmus, šaliname krūmus. Kokybiškai, saugiai ir greitai atliekame įvairaus...
Vilniaus raj.
€ 10.00/m2
MB "ALTUERA" Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai atliekame aukštuminių medžių pjovimo darbus. Pjauname įvairaus diametro ir aukščio medžius. Šaliname avarinius medžius kapinėse, prie elektros laidų, pastatų ir kitų statinių. Turime sertifikatus,...
Visuose miestuose
€ 30.00/m2
Justin's group Vidutinė rinkos kaina
Atliekame pavojingų medžių pjovimo darbus . Daug metų dirbame šioje srityje, pjauname pavojingai pasvirusius ar kitaip keliančius pavojų medžius virš namų, sodybų, bažnyčių ar elektros...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Patyrusi medkirčių komanda siūlo savo paslaugas visoje Lietuvoje medziu pjovimas ( su boksteliu ar be jo) WWW.MEDKIRCIAI.LT Visiškai nesvarbu kokioje vietoje ar būklėje yra medis,...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Aplinkos tvarkymas Vidutinė rinkos kaina
Mes Jums siūlome aplinkos tvarkymo paslaugas: vejos priežiūra: pjovimas, tręšimas, aeravimas, šukavimas. Vejos šukavimas susidarius senos vejos veltiniui. Esamos vejos atnaujinimas jai išretėjus. Augalų priežiūra:...
Klaipėdos raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
UAB, TRIHAUS Vidutinė rinkos kaina
Teikiame nuolatinės aplinkos priežiūros paslaugas. Nuolatinė priežiūra - tai Jūsų graži ir tvarkinga aplinka. Mūsų kvalifikuotas ir apmokytas personalas padės reguliariai prižiūrėti Jūsų aplinką, kiekvienam...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IV, Nepjauk pats Vidutinė rinkos kaina
Atliekame visus gerbūvio darbus, tvarkome sodo, sklypo ar sodybos aplinką. Prižiūrime veją: sėjame, pjauname, skarifikuojame, aeruojame, tręšiame, klojame ruloninę veją stačiuose šlaituose, kur sėja beveik...
Utenoje
€ 1.00/m2

Medžių pjovimas: kada geriausias laikas tai atlikti?


Medžių pjovimas yra veikla, kurią reikia atlikti tinkamu laiku, kad medžiams nebūtų daroma žala ir būtų pasiekti geriausi rezultatai. Taigi, kada geriausia atlikti medžių pjovimą?

Pavasarį: medžių augimo pradžioje. Pavasaris yra geriausias laikas pjauti medžius, nes tai yra augimo pradžios laikotarpis. Pjaunant medžius šiuo metu, jie turi pakankamai laiko atsinaujinti ir pasiruošti vasarai.

Rudenį: po lapų numetimo. Ruduo yra kitas tinkamas medžių pjovimo laikotarpis. Pjovimas šiuo metu padeda išlaikyti medžių formą ir išvaizdą. Be to, pašalinus išdžiūvusias arba pažeistas šakas, sumažinama rizika, kad medžiai nukentėtų nuo ligų ar kenkėjų.

Vasarą: atliekant formavimo pjovimą. Vasara yra tinkamas laikas atlikti formavimo pjovimą. Šiuo metu galima suformuoti medžių šakų struktūrą, pašalinti pernelyg tankias šakas ir suformuoti pageidaujamą medžio formą. 


Medžių pjovimas: kaip išsaugoti medžio formą ir išvaizdą


Medžio formos ir išvaizdos išlaikymas yra svarbus estetinės aplinkos veiksnys. Norint pasiekti geriausius rezultatus, reikia laikytis tam tikrų principų ir gudrybių.

Pjovimas turėtų būti atliekamas taip, kad medžio vidus būtų išvalytas nuo šakų, kurios trukdo natūraliam medžio augimui. Tai padeda pagerinti medžio formą ir leidžia orui ir šviesai geriau pasiekti šakas.

Pjauti pirmiausia reikėtų pažeistas arba sudžiūvusias šakas. Tai padeda išlaikyti medį sveiką ir sumažina riziką, kad šakas užkrečia ligos arba kenkėjai.

Pjovimas turėtų būti atliekamas tinkamu kampu ir arti medžio kamieno. Tai padeda užkirsti kelią nepageidaujamiems medžio audinių plyšiams ir prisideda prie greitesnio gijimo proceso.

Pjovimas turėtų būti atliekamas taip, kad būtų išlaikytas balansas tarp medžio šakų. Tai padeda išlaikyti medžio struktūrą ir išvaizdą bei užtikrina geresnį šakų aprūpinimą oru ir šviesa.


Kokios yra svarbiausios taisyklės medžių pjovime?


Medžių pjovimas yra speciali veikla, kurioje svarbu laikytis tam tikrų taisyklių ir gudrybių, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai ir išvengta medžiui daromo poveikio.


Pjovimas turėtų būti atliekamas tik pagal poreikį ir tikslingumą. Nereikėtų atlikti perteklinio pjovimo, kuris gali sukelti stresą medžiui.

Pjovimas turėtų būti atliekamas tinkamais įrankiais ir tinkamu būdu. Tai užtikrina saugumą ir geriausius rezultatus.

Reikėtų vengti pjauti medžius pernelyg žemai. Tai gali sukelti žalą medžiui ir sumažinti jo gyvybingumą.

`Prieš atliekant pjovimą, būtina pašalinti bet kokius pavojingus objektus, kurie gali sukelti pavojų pjovėjui ar medžiui.

Pjovimas turėtų būti atliekamas atsargiai ir stebint aplinką. Reikėtų vengti pjauti šakas, kurios gali paliesti elektros linijas ar kitas pavojingas struktūras.

Po pjovimo reikėtų tinkamai prižiūrėti pjovimo žaizdas. Jei reikia, galima naudoti specialius vaistus arba medžio tepalus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.